320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Vat ma nüüd ei tea, kui mehel on söödutäpsus 92%, neist pikad söödud 14-st 12, siis ei oska nagu eriti nutta. Niimoodi võib igale mängijale etteheiteid teha, täiuslikku mängu ei tee ju mitte keegi. Tasuks vähem negatiivset otsida, on minu soovitus.
    Eks oleneb muidugi, mis ootustega mängu vaatama hakata, aga kas sa jäid eilse esitusega rahule? Ei käinud vahepeal peast läbi mõte, et oleks võinud hoopis midagi muud selle mängu vaatamise asemel teha? Või ei neadnud, et mis kuradi uimerdamine seal platsil käib?

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      kui meeskonna 'fännamine' seisneb järjepidevas ja argumentideta mögisemises samade mängijate aadressil, siis gtfo, klounid.
      signatuurimaterjal.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas andreasr Vaata postitust
        Eks oleneb muidugi, mis ootustega mängu vaatama hakata, aga kas sa jäid eilse esitusega rahule? Ei käinud vahepeal peast läbi mõte, et oleks võinud hoopis midagi muud selle mängu vaatamise asemel teha? Või ei neadnud, et mis kuradi uimerdamine seal platsil käib?

        Kamoon kutid. See oli CL alagrupimäng võõrsil, lisaks veel kõige esimene. Keegi ootas sealt tõesti tormijooksu ja hurraa-hüüetega kindluse vallutamist? Kui jah, siis poleks tõesti olnud tarvis end vaatamisega vaevata. SAF on ju neis asjus tuntud pragmaatik, 4-5-1 ftw. Vähemalt polnud Berba üksi ees, nagu eelmisel hooajal juhtus. Vaat SEE oli ikka juba päris frustreeriv vaadata.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Kamoon kutid. See oli CL alagrupimäng võõrsil, lisaks veel kõige esimene. Keegi ootas sealt tõesti tormijooksu ja hurraa-hüüetega kindluse vallutamist? Kui jah, siis poleks tõesti olnud tarvis end vaatamisega vaevata. SAF on ju neis asjus tuntud pragmaatik, 4-5-1 ftw. Vähemalt polnud Berba üksi ees, nagu eelmisel hooajal juhtus. Vaat SEE oli ikka juba päris frustreeriv vaadata.
          Mul erilist ootust pean tunnistama polnud, aga ikka nats lootsin, et ehk selle eelmise hoo pealt suudetakse ka võõrisil midagi ilusat korda saata. Aga au nendele, kes teadsid, et tuleb üks god damn boring vutiõhtu, ootasid seda, ja nautisd seda mängu vaadates.

          Kommentaar


            kallid kärrik-hvletšeris (ja mängu tulemuses) pettunud (noored) sõbrad.

            ma saan teist täitsa aru. sel hooajal mängitud viie mängu tulemusi/paberit vaadates oleks pidand eile benficale vähemalt pool-arsenali või vähemalt kolmandik-boltonit tegema.
            teisalt, kui te kasvõi sellesse samasse paberisse veidi rohkem süübiksite, siis kas teate mitu minutit on sel hooajal eilse poolkaitseliini moodustanud viis meest kamba peale kokku mänginud? ma ka ei tea, aga keegi võiks guugeldada, sest see on ikka sitaks väike number.
            lisaks mängiti taktikat, mida viimati kasutati maeitea-millal ja wayne rooney ei ole kellegi tipuründaja, aga (nagu fitti ütles, siis) SAF on juba kord selline vend, kes asju nii seab.
            paneme sinna võrrandisse veel liidetava, et benfica mängis väga tublilt, väärides saadud viigipunkti 100%'selt.
            järgmise kolme kuu kõige keerulisem euroopa-mäng õnnestus null-vormis olevate meeste abil igati edukalt sadamasse tüürida, seega peab rahul olema.
            ja küll näete/näeme pool-arsenal skoore selle imeliku nimega klubi vastu juba õige pea.


            rahu, ainult rahu ja keskendugem sellele, et nädalavahetusel kari smurfe ära vägistada.

            parimatega teie
            hm.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Et kui mäng oli igav, siis võib lahmida. Mõistlik ju.

              Jah, ma olen näinud ilusamaid mänge. Ei, m ei nautinud ülemäära seda mängupilti. Jah, oli küll üsna igav. Jah, ma sain aru, et selline mäng on tulemas, kui 4-5-1 formatsiooni nägin. Jah, ma sain aru, miks mindi just niimoodi. Et kas ma olen tulemusega rahul? Jah.

              e: murdocki mälumänguküsimusele ka vastus (neli liigamängu) - Carrick 82 min, Giggs 59, Park 30, Fletcher 0, Valencia 0.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Mõistlik mõistlik.Samuti oli kaitseliinis Fabiol alles 1 mäng mängitud PLis.Rotatsiooniga peab harjuma, nagu SAF ütles ning siitki juba läbi vist käis, siis hooaeg algas kui hakkas meistrite liiga ning sellega ka tuleb arvestada ja meeskonda kasutada.Sama võib oodata mikihiirekarikas Leedsi vastu, vast veel rohkemalgi määral.
                Carrickuga tundub,et hakkab juba nagu Berbatoviga olema, ükskõik mis ta teeb ikka saab piki päid ja jalgu.Viimastel hooaegadel on ta mänginud kaitsva poolikuna, kuivõrd enne oli ta rohkem ettepoole suunitlusega.Siiski suudab mees ka ettepoole sööta.

                Michael Carrick also completed more forward passes in last season’s Champions League than Barcelona’s Andres Iniesta. Michael Carrick made 417, Andres Iniesta made 384.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  lisaks mängiti taktikat, mida viimati kasutati maeitea-millal ja wayne rooney ei ole kellegi tipuründaja
                  2009/2010 justkui oli. 4-5-1 Valenciaga paremal ja Rooney kiila peaga keskel sihtmärgiks.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Et kui mäng oli igav, siis võib lahmida. Mõistlik ju.
                    Mina pole seda väitnud.

                    Üldiselt ma tahaks ikkagi enne igat mängu loota, et on mida vaadata. Hoolimata sellest, kas on esimene mäng CLis, kas on platsil mehi, kes on see hooaeg vähe mänguaega saanud, kas taktika on 451 jnejne. Kui osa suudab juba end häälestada, et tuleb kräpp mäng ja ikka vaadata, siis fine by me.

                    Kommentaar


                      No ma ei tea, kõik mängud ei saagi jääda 5-0. Kusjuures Benfica mängis üsna nauditavalt ja visalt.
                      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                      Kommentaar


                        Lahmimise jutt käis alguses selle kohta, et mõned mehed võtsid siin ennast väga õhku täis osade mängijate aadressil. Selle teguviisi õigustamise peale tõmbasin paralleeli, kahju küll, kui liiga valus tundus.

                        Eks ma ju vaataks ka parema meelega Benfica 5-0 peksmist, kes ei vaataks. Ja kui oleks pandud seesama neli mängu järjest möllanud koosseis platsile, siis mine tea, võib-olla oleks nii läinud ka. Samas võib garanteerida, et sellise põhimõttega hooaega mängides on detsembriks kumm tühi ja kevadel pole auhinnakappi panna midagi. Ja eilne ei olnud ju siiski kuskilt otsast väga halb mäng. Benfica on korralik klubi ja mängis kodus hästi, arvestades koosseisu ja taktikat, ei olnud küll mitte mingit objektiivset põhjust neist üle sõitmist oodata. Kordan fitti mõtet - kui keegi ootas, siis see on tõesti oma viga. Üldiselt tundub, et osad siin on vist lihtsalt liiga hea mänguga ära hellitatud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Kordan fitti mõtet - kui keegi ootas, siis see on tõesti oma viga. Üldiselt tundub, et osad siin on vist lihtsalt liiga hea mänguga ära hellitatud.
                          Gloryhunterid!
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Gloryhunterid!
                            Ja kes sa siis oled? - Eestlane kes fännab inglaste tiimi, kuna ta enda koduklubi CLis kaugele ei jõua.

                            Pelgalt gloryhunter tundub liialt lai mõiste olevat, et seda nii määravalt kasutada. Kuna usun, et gloryhunterite seas on olemas näiline hirearhia, siis ehk peaksime teie kahe eristamiseks võtma kasutusele erinevad terminid..sinule sopiks siis "Lesser gloryhunter" ja teisele kutile "Greater gloryhunter".

                            Mis arvad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Ja kes sa siis oled? - Eestlane kes fännab inglaste tiimi, kuna ta enda koduklubi CLis kaugele ei jõua.

                              Pelgalt gloryhunter tundub liialt lai mõiste olevat, et seda nii määravalt kasutada. Kuna usun, et gloryhunterite seas on olemas näiline hirearhia, siis ehk peaksime teie kahe eristamiseks võtma kasutusele erinevad terminid..sinule sopiks siis "Lesser gloryhunter" ja teisele kutile "Greater gloryhunter".

                              Mis arvad?
                              Ma arvan, et sa võiks jagada natukenegi biiti, mõista kerget huumorit foorumis ja mitte tühja üritada targutada.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Lahmimise jutt käis alguses selle kohta, et mõned mehed võtsid siin ennast väga õhku täis osade mängijate aadressil. Selle teguviisi õigustamise peale tõmbasin paralleeli, kahju küll, kui liiga valus tundus.

                                Eks ma ju vaataks ka parema meelega Benfica 5-0 peksmist, kes ei vaataks. Ja kui oleks pandud seesama neli mängu järjest möllanud koosseis platsile, siis mine tea, võib-olla oleks nii läinud ka. Samas võib garanteerida, et sellise põhimõttega hooaega mängides on detsembriks kumm tühi ja kevadel pole auhinnakappi panna midagi. Ja eilne ei olnud ju siiski kuskilt otsast väga halb mäng. Benfica on korralik klubi ja mängis kodus hästi, arvestades koosseisu ja taktikat, ei olnud küll mitte mingit objektiivset põhjust neist üle sõitmist oodata. Kordan fitti mõtet - kui keegi ootas, siis see on tõesti oma viga. Üldiselt tundub, et osad siin on vist lihtsalt liiga hea mänguga ära hellitatud.
                                Oleks tahtmist võiks ju ka võtta mõne su lause, valida endale sobiv kontekst mingi asja väitmiseks ja kui tuled selgitama, et sa pole midagi sellist väitnud, siis üleolevalt midagi vastu öelda. Respekt!

                                Ma polegi arvanud, et peab kõiki 5-0 võitma. Lihtsalt võttes arvesse, et pikemat aega on need võõrsil mängud üks igavuse tipp, siis võiks ju vahest proovida midagi muuta nende meestega, kes seda võiksid suuta. Mitte panna 3 kaitsvat poolikut ja jätta üksi ette mängu lõpuks frustreerunud Rooney, kes vist ei saanudki ühtegi kvaliteetset söötu ründefaasis. Saan aru küll, et kodus lükatakse kõigile ära, aga vahelduseks võiks ju proovida ka võõrsil.

                                Samuti olen ma kindel, et üks hetk hooaja jooksul tuleb väiksem-suurem mõõnakas sisse (eriti arvestades, et minu mäletamist mööda sellist tormilist hooaja algust pole veel liigas nähtud). Loodetavasti rotatsioonipoliitika suudab seda minimeerida, ehkki ma ei ole selles nii kindel.

                                Sellest ma aru siiski ei saa, et kuidas saab mingi ootus mängule vale olla. Vb on vale hoopis see ootus, et ah võõrsil mäng, 451, suhteliselt kole mängupilt, aga olen siiski pärast iga tulemusega rahul. Üldiselt vahet pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X