320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd on siis kätte jõudnud see päev, mil ma pean mõne mängija kohta küsima, et kes too on, ehk siis, kes see Fryers on?

    Koosseis meenutab mõne aasta tagust sama sarja mängu Crewe'ga, kus ka igast härrad x-positioonidel mängisid, kuna oli vaja mängu praktikat. Lõpuks võideti läbi häda.

    Kommentaar


      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Nüüd on siis kätte jõudnud see päev, mil ma pean mõne mängija kohta küsima, et kes too on, ehk siis, kes see Fryers on?
        Kogenud noor ilma kogemusteta debüteeriv keskkaitsja.See on veel saikom lineup kui Arsenali vastu eelmine aasta FA cupis.Aga mulle meeldib.Veel
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Täitsa p*tsis, kus poole tunni pärast hakkab nalja saama. Tea kas ikka too 2:1 manule sellise rivistusega enam tõenäoline on...
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
            Täitsa p*tsis, kus poole tunni pärast hakkab nalja saama. Tea kas ikka too 2:1 manule sellise rivistusega enam tõenäoline on...
            Ei ole.4 ründajaga mängima minnes tuleb loota ikka miskine 9-8 skoori.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Kogenud noor ilma kogemusteta debüteeriv keskkaitsja.See on veel saikom lineup kui Arsenali vastu eelmine aasta FA cupis.Aga mulle meeldib.Veel
              Manutd.com-is on nii kirjas: Zeki Fryers is a tall and athletic left-sided full-back.

              Kommentaar


                Fryers on täitsa tip-top valik. Ega sinna keskele kedagi väga panna ka pole ju. Smalling, Rio ja Vidic katki, Evans ja Jones lammutasid alles 48 tundi tagasi. Ründajate osas pakuks mingit 3-1-2 varianti (Park-Giggs-Diouf, Owen madalamal, Macheda-Berba ees näiteks). Igav ei ole vähemalt.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Very ,very quick, good passer of the ball. Safi sõnad just mõned momendid tagasi SkySports2 pealt.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    tundub, et Raitsu kirjutas kogemata piimaga valgele paberile. laenan triikrauda.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Väga huvitav lineup. Loodan, et väga igav ei hakka ja teised noored saavad ka mängu.

                      Kommentaar


                        teiseks poolajaks pogba väljakule.Assamait
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Njah, Carrick ja Berba keskkaitses. Nüüd olen ma küll kõike näinud.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Fabio, Carrick, Berbatov, Valencia kaitseliin. nautige. eelmise aasta PL topskoorija mängib keskkaitse. pogba suht tuim, enamus pallid tahapoole a muidu sellise koosseisuga täitsa tore. see Fryers ka täitsa tõsine vana
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Nagu Barcelona juba.

                              Kommentaar


                                Diouf jättis täna väga sümpaatse mulje äärel, Fryersi äärevahetused olid ka mõnusad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X