320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    masendav, sellise sita kohta ei oskagi midagi öelda...

    Kommentaar


      Smalling tuleb betoneerida keskkaitsesse ja teda mitte kusagile mängima lasta. Tema äärest sööstud lõppevad liiga tihti pallikaotustega.
      Welbeckile ka kõvemat trenni, sest neid pallikaotuseid tuli juba lõpuks lugeda kahe käe sõrmedel. Nagu eelnevalt öeldi, et tuleb taoline lause : Money can buy you titles, kuid seekord on see sulatõsi. Lõpus ei saa ju ometi nii lõdvaks lasta......
      City mängis hästi ja kodus ei tohiks sellist põske mitte kunagi saada. Ootan suure suure huviga järgmiseid mänge ning muutusi mängupildis.

      Kommentaar


        Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
        nüüd ma tunnen mida tundsid arsenali fännid peale 2-8 kaotust ManUle
        Mõtlesin ka just, et kumb kaotus on häbiväärsem.
        1-6 City käest saada on ikka hullem, eriti kodus
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          ManU fännina on mul hea meel, et me kaotasime täna. Tahaks lihtsalt öelda, et paras teile, kuradi sitakotid!

          Kommentaar


            Aplaus Mancinile, kes läks Traffordile viigipunkti järele, kuid lahkus hoopis 1-6 võõrsil võiduga. History has been made.

            Aitäh, Jonny Evans suurepärase mängu eest, Fletcher, kes sa oma elu värava lõid ning tegelikult ei pahanda ma ka De Geaga - homme on uus päev, uued mõtted, uued skeemid, varsti ka uued mängud. Kolmveerand hooaega on veel ees, kõik on rohkemgi kui lahtine.

            Peaasi, et ManU fännid nüüd oma lapsi ja naisi selle mängu pärast peksma ei hakka.

            GO UNITED!
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti
              Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
              LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

              LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

              Kommentaar


                No ei ole võimalik, kui sitasti ManU ikka täna mängis. Uskumatu.
                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Jalgpall on ikka uksumatuid asju täis
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar




                      photoshopi kunnid, värvige nüüd alumine punaseks ja ülemine helesiniseks!
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Esimest korda näen, et manku lõpetab enne lõpuvilet mängimise. Isegi peale 1-3 jäi lipp poolde masti. Polnud täna vist ühtegi mängijat, kes ei vääriks putsaga vastu pead saamist.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Mõtlesin ka just, et kumb kaotus on häbiväärsem.
                            1-6 City käest saada on ikka hullem, eriti kodus
                            Vaidleks vastu. Teie mädanesite algusest peale kuni lõpuni välja, Unitedi lagunemine algas teisest poolajast, kui senimaani täiesti võrdsete heitluses jäi üks meeskond 10kesi.

                            Kommentaar


                              Evra, Fletcher(sellise pasahunnikuga ei saagi mängida) + megaaeglane kaitseliin. Rohkem midagi öelda pole.

                              Kommentaar


                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X