320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Esimest korda näen, et manku lõpetab enne lõpuvilet mängimise. Isegi peale 1-3 jäi lipp poolde masti. Polnud täna vist ühtegi mängijat, kes ei vääriks putsaga vastu pead saamist.
    Ma just mõtlesin sama, et putsa treatment oleks paslik. Näiteks rivistada need vennad riietusruumis ja siis SAF paneb kõik putsad ritta ja hakkab vajutama (nagu löögitrenn vanasti). De Gea'd mina ei lööks.
    Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

    Hmm, that didn't really work.

    Kommentaar


      Krt, miks Vida ei mänginud? Kaitse oli teisel poolajal überpask. Evans ahju, Rio pensile. Annaks jumal glazeritele mõistuse teha talvel rahakoti rauad lahti ja tuua meeskonda kaks maailmatasemel olevat keskpoolikut.
      Algselt postitas fitti
      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

      Kommentaar


        Welbecki oleks poolajal pidanud välja võtma ja miks üldse Evans kaitses alustas, Jones oleks palju parem olnud.

        Kommentaar


          Naljakas, et kõik peavad end targemaks kui SAF.
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            Oli täna esialgu plaan õhtul sauna minna, endalegi märkamatult oli saunaskäik juba poole kuueks tehtud, ei hakka siis teist korda ka sinna enam ronima.
            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
              Manu fännidel on vist leinaseisak täna. Kuigi Evans tegi debiilse vea, siis punast ei oleks küll näinud. Aga see minu arvamus ka.
              seal ei olnud midagi muud teha. Viimase lootuse viga peab alati punasega lõppema.
              Vastavalt reeglitele ei saanud seal mingit muud värvi kaart olla. Evansi ülisitt viga niimoodi lasta Balotrollil ära joosta.

              Kommentaar


                lõpuks oleme ikka shittist ees......ja küll need raha ahned mängijad varsti kaotama hakkavad.

                Kommentaar


                  Jõuvahetus Manchesteris.

                  Kommentaar


                    Südantsoojendav on muidugi seda manku vapiga kodanike "Evans pask Fletcher pask sack Rio sell Fergie ostke ostke ostke" läminat siit üksikute kaotuste järel alatasa lugeda.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kui tore on näha sellised skoore! Finger and a thumb in the shape of an L on my forehead! De Gea lootus, et ManU särgis ei pea mängus 6 välja noppima osutus tühiseks!
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Südantsoojendav on muidugi seda manku vapiga kodanike "Evans pask Fletcher pask sack Rio sell Fergie ostke ostke ostke" läminat siit üksikute kaotuste järel alatasa lugeda.
                        Fletcher ongi pask, ei ole midagi teha. Võid mingeid argumente ja fakte lugema jäädagi, pask on ikka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                          Fletcher ongi pask, ei ole midagi teha. Võid mingeid argumente ja fakte lugema jäädagi, pask on ikka.
                          Sisukas jutt nagu alati, eks argumendid ongi neile, kellel labidas käes ei seisa.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            ajalugu tehti tõesti.
                            kõige kurvem ei olegi see tulemus, aga just fakt, et need mehed, keda muidu olen psühholoogiliselt väga vastupidavaks pidanud, kukkusid kokku nagu pasahurtsikud peale padukat. 2-0 järel hakati üksi enda peale võtma ja pea ees seina jooksma (roo ja evra tulevad esimesena meelde). ja 90ndatel endale 3tk imeda ei ole absoluutselt seotud ühemehelise vähemusega, vaid on puhtalt silmade taguse ja juuste aluse teema. miks welbeck nii kaua mängida sai, on minu jaoks seletamatu.

                            shityle - fenomenaalselt mängisid, peab kiitma - mingit premmi karikat pihku suruda on eos vara, nii et tõmmake tagasi väiksed ja suuremad tüdrukud. enne peab kõikusugu smurfidemaad ja anfieldid läbi käima, lisades sinna veel erinevad naljakad kuid keerulised koduväljakud a la st. james ja britannia.
                            66 aastat ei ole OT'l nii kõvasti taha saadud.
                            järjestikuste koduvõitude jada tuleb uuesti kerima hakata.

                            läbi ei ole siin midagi, peaasi, et poisid paar päeva kuskil pehme diivani peal kõik mured ära saavad kurta ja edasi lähevad.
                            ja türi - kui need stretford endi ärahellitatud kuskikud edaspidigi ainult juhtväravate peale laulavad, siis tuleb sinna mingi turbaniga mees allahi juurde viivat portaali looma saata.

                            ps. ime lahti, jonny evans.

                            love united.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Kui paljud siit siis avatari kavatsevad vahetada? Salajane 33 vahetas juba enne mängu avatari ära.

                              Kommentaar


                                Sir Alex Ferguson :"Without a doubt, there will be a response to that"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X