320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võis ikka valus hommik olla, kui aru saite , et see polnudki uni - Reaalsus !!!!!!!!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      See peaks siia käima

      Liverpool, Arsenal and Chelsea fans celebrating the fact that Manchester City beat Manchester Utd is like celebrating when another man gives your wife an orgasm because you could not.

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Võis ikka valus hommik olla, kui aru saite , et see polnudki uni - Reaalsus !!!!!!!!
        No minumeelest Atletico fännidel see aastast- aastasse nii ju, peale Madridi suure venna ja Barca külaskäike .


        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
        Man City fans have not seen a win like this since they were Chelsea fans
        (lihtsalt once more )

        Kommentaar


          Valgendatud Shreki,pontšikuvaraste ja N-sõna kartjateja teiste kuulsuste fännid ja sõbrad,kiiresti telkust VSB peale,teine pooleaeg juba algas!
          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Liv'pooli, Arse ja Chelsea fännid said tasuta pealt vaadata ja popcorni süüa.
            Või nii. Minu meelest Liverpool sai vaevu Norwichi vastu viigi, Chelsea tappa läbi ja lõhki divarisatsilt ja Arsenal.. Noh. Arsenal on pedokaru.

            PS kas oled juba gerrardi tänanud, et ta sulle mingisugusegi seksuaalelu tagab?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Aga kui nüüd korraks ignoreerida selle ühiskonna põhjakihi, kes end Liverpooli fännideks peavad, kahetsusväärset tüütust, siis tegelikult nende soovitusel mängu uuesti vaadata on iva sees. Tegin seda, ja mõtlesin, et

              Üks - Kas kaotada 3-1 või 6-1, sellel ei ole liiga seisukohast vahet. Peamine downside 6-1 puhul on räme lärm nende numbrite ümber ja sellega kaasnev enda moraali miinustesse kukkumine ja asjatu süst City omale. Lisaks peab nüüd veel paar nädalat lugema, kui hea shitty on, ehkki esimesel poolajal nad said üle keskjoone vist see üks kord, kui neil õnnestus värav lüüa. Teisalt saab olema huvitav näha, kas nad selles rambivalguses ikka vastu peavad. Aga et kas oleks pidanud 3-1 (või vähemalt 4-1 pealt) pealt mängu lukku tõmbama ja lõpetama enamvähem respektaablilt või jääma kaheksakesi City poolele turnima, lootuses kuskilt mõni vastuvärav leida? Sest vaadates seda asja kasvõi tuhat korda üle, ma ei saa aru, mis seal toimub. Reaalseid olukordi enam ise luua ei suudeta, aga tagasi kaitsesse ka keegi ei tule. Ja nii kolm korda järjest! Fucking anekdoot, mida fergie vaatas lihtsalt pealt. Ta ei liiguta muud peale lõualuude, ja neidki nätsu närimiseks. A-ru-saa-matu.

              Kaks - Ma loen praegu Neville'i autobiod. Tüüp rõhutab pidevalt, et tema ajal on mankus edukatel aegadel olnud alati mõni heas mõttes nutter, perfektsionist, kes ei luba nõrkusi endale ega teistele, kes sõimab sul näo täis, isegi kui lased kõigest trennis ühe passi põõsasse, ja kui vaja, kannab otsustaval hetkel tiimi ise. Riskin siin kanda captain obviouse mantlit, sest eks need nimed on selged igale jankile (bryan, peter, eric, roy; teatud mõttes isegi ruud ja ronaldo), aga oi kuidas oleks ikka tänagi mingit tõelist võitjakarakterit satsi vaja, sest kahjuks tundub, et Rooneyst selles osas asja ei ole. Tema töövõimele ei ole midagi ette heita, aga ta ei ole see, kelle viha teised pärast mängu kardaks. Mitte, et SAFi vihast vähe oleks, aga no mis sa teed - pühapäeval tundus teisel poolajal ikka eriti teravalt, et oleme tagasi djemba-djemba ajastus (ka selle termini laenasin gazzalt): tuld võiks olla, tuld peaks olema, aga tuld ei ole. Giggs on veel viimane vanakooli mees, aga tema ümber vist enam satsi ei ehita .
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                tegelt, olgem ausad - manu kaotas ikka nibin-nabin ning igasugune lalin sel teemal tuleb lõpetada, sest jutt käib ikkagi tsempionitest.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  tegelt, olgem ausad - manu kaotas ikka nibin-nabin ning igasugune lalin sel teemal tuleb lõpetada, sest jutt käib ikkagi tsempionitest.
                  alaline sarkasm mõjub terava ja terasena mingi piirini, edasi läheb üsna tüütuks sitakeerutamiseks. mitte küll veel päris käes, aga juba üsna lähedal.

                  tegelikult on sul ju küllaga tarkust, et aru saada.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    targutajad ei meeldi nüüd küll mitte kellegile.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      mis sa targutad siis ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Wishful thinking. Minu arust oli see pigem niipidi, et Man Utd sai City käest ropu raha eest pikendatud peenisega otse rektumisse ja nii kuus roundi 90 minuti jooksul. Liv'pooli, Arse ja Chelsea fännid said tasuta pealt vaadata ja popcorni süüa.
                        väike pilt ka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                          mis sa targutad siis ?
                          targutama peaksite pigem teie nunnud manu vännid. mingil imelikul põhjusel näete rohkem vaeva teiste mansade najal ennast upitada. okei, tegelt pole imelik - eks šokis inimesed kiiluvadki kinni. siinkohal saadame tervitusi öökülmale.
                          aga ma võin targutada ka - panna korraga väljakule young, nani, welbeck, rooney, fletcher, evans meeskonna vastu, kes enam väga ei kaota, kes käis euroopas kokaiini nuusutamas?
                          kui sul on juba ette teada, et kaitseliin saab olema punane latern, siis millepärast sa nende elu veel raskemaks teed ning jätad keskväljale mõnusalt ruumi pallivõluritele? isegi kui taoline kaitseliin oli sunnitud valemi lahend, siis Oleks pidanud ühest ründava orientatsiooniga mehest loobuma... park on mingi sita kokku keeranud või millepärast tema pingil pidi istuma? teil on keskväljal praegu täpselt üks nose bleed vend ja selle jätate ka pingile.
                          lisaks panete rünnakule welbecki - jah ta on tore ja äge, aga teil on eelmisest hooajast üks teine tüütu ründaja, kes on sündinud suurte mängude mees. lisaks on welbeckil agressiivsusest vajaka - ta ei ole veel päris mängumees.
                          aitab ka sellest illist. kiip it riil - manu is sucks.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            aru ma ei saa, miks boob veel liverpooli treeneriks pole palgatud. täielik geenius ju. aga kiip it real - liverpool is sucks even more isegi boob ei suudaks sitast saia teha.

                            Kommentaar


                              mis ta jutus valet nüüd oli?

                              Kommentaar


                                su nimevalik õigustas end täiega praegu. kiip it real brah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X