320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    too välja siis täpselt, mis seal nii valet oli, mitte ära lihtsalt mölise kui sa nii tark oled

    Kommentaar


      mina ei ole inglise liiga meistri ja champions league finalisti treener mina ega keegi teine siit ei otsusta, kuidas või mis koosseisuga see meeskond mängima peab.

      Kommentaar


        see ongi foorumite mõte, et siin avaldatakse arvamust ju ehk võib ka avaldada arvamusi koosseisude kohta, pakkuda välja variante jne. miks on vaja niisama möliseda, kas tundsid end paremini kah kui said "ära panna"?

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          aga ta ei ole see, kelle viha teised pärast mängu kardaks.
          Aga Rio? Tundub selline skullcracker olevat.
          slimm.ee

          Kommentaar


            kuna ka Evra äärelt tuli vähemalt samapalju 'lund tuppa', siis on sellest kaitseliinist ehk ainult Smallingul lootust algkoosseisukoht säilitada (muidugi mitte äärekaitses)

            Read the latest Sport news, including Football, UFC, Boxing, Racing and more. Get the best match reports, opinion and live blogs from Mirror Sport now





            Algselt postitas idikas Vaata postitust
            mis ta jutus valet nüüd oli?
            esmalt ehk see, et kahe klubi omavahelise kohtumise järel upitavad end selle valguses pigem just kolmandate klubide poolehoidjad
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              esmalt ehk see, et kahe klubi omavahelise kohtumise järel upitavad end selle valguses pigem just kolmandate klubide poolehoidjad
              jumal halasta - inimene pööras tähelepanu õigele asjale, kuid ikka panete tapeeti edasi.

              mis aga puudutab kolmandat osapoolt, siis minu propsid lähevad kõigepealt pallimängule (jalgpallile) endale ning siis tuleb kõik muu-muu värk. ja kuna konkreetse mängu kajastus on teil siin nigel olnud, siis otsustasin väljakutse vastu võtta ja targutada. eazy duz it.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                Boy: Hello

                Girl: Hey

                Boy: Can I Fu*k you 6 Times in 90 Minutes ?

                Girl: WTF , do you think I'm Manchester United ???


                So you have to know, as you were screwed 8 times .

                Kommentaar


                  Amos; Fabio, Jones, Vidic, Fryers; Valencia, Cleverley, Park, Diouf; Owen, Berbatov

                  Subs: De Gea, Vermijl, M. Keane, Pogba, W. Keane, Morrison, Cole

                  Kommentaar


                    Ravel ja Pogba pingil , positiivne.
                    Tore ka Tommi tagasi näha.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Pöidlad pihku ja vaatama. Kuigi oleks võinud võtta Andersoni kaasa, et lõpus seal Cleverleyga möllata ja koostööd arendada.

                      Korralikud streamid:
                      http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?...36&part=sports

                      Kommentaar


                        täna on juba uus mäng ja ehk õnnetub peale seda see teema ammendada.
                        seega minu viimased sendid, millele võib keegi, kes tunneb vajadust, ka vastata. siinkohal rõhutan täielikku subjektiivust tekkinud arvamuses ja lööge-või-maha-ja-punased-prillid-katki mentaliteeti.

                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        jumal halasta - inimene pööras tähelepanu õigele asjale, kuid ikka panete tapeeti edasi.
                        nonii: millele siis täpsemalt tähelepanu juhitakse? et taktika oli sitt ja igasse liini sai üks vale mees valitud (evans, flech, d-wel - näiteks)?

                        kui jah, siis esimene poolaeg. shity ei saand käima (või ei lastud, valigem ise) ja punased omistasid. siis tõestasid vastased, et neil pole palju vaja ja lõid ära. mänguPILT oli ju iseenesest väga teemas. see et manku viimasel kolmandikul puterdas, oli osalt shity "tehtud" ja - jumala eest - hästi kaitsesid. wayno jaburad söödud, millega ta hullu üritas panna, olid need, mis näiteks mind kõige rohkem häirisid.
                        ma ei väidagi siinjuures, et ilma evansi punaseta oleks kindlasti teine pool taga nulli hoitud ja võidetud või sedagi, et manu parem meeskondki oli. vabalt oleks võind teine poolaeg samuti 70-30 positsioon olla, aga shity oleks kontratest veel näiteks 2 tükki ära tulistand ja oleks 3-0 hambad saand. community shieldi esimene poolaeg oli näiteks nõka hullem. igatahes...ma üritan jõuda selleni, miks asi lõppkokkuvõttes nii munni läks.
                        minu arvamuse kohtaselt oli asi psühholoogiline ja peale 2-0'i sõitis katus ära. peale 3-1'e läks ka pööning. kui evans pesema saadeti, lükati silva&co poolt käik üles ja selle lainega enam kaasa ei jõutud minna, egod said pihta ja hakkaski juhtuma. peale flechi väravat hakkasid need samad pistodad-rinnus egod mõtlema, et fakk, teeme ajalugu või mai tea türa mida ja hakatigi punnitama. ma olen fittiga täiesti nõus, et midav1ttu, SAF?! kutt ütles peale mängu ka, et on evras ja rios pettunud, et nood poisse ei noomind ja rünnakult tagasi ei kutsund. no nahhui sa seal väljaku ääres istud siis, kui näed, et poistel kammib.

                        kui tagasi tulla selle juurde, et kas vida, park ja hernes (näiteks) oleks äkki asjalikumad olnud ja äkki oleks esimesel poolajal hoopis ise ära karistanud...bitches please (mulle meeldib evans peaaegu sama vähe kui gibson ehk siis umbes täpselt väga üldse mitte, aga tüüp on sel hooajal asjalik olnud ja paremate puudusel auku korralikult lappind, omade evan-momentidega, küll, jah), ma võin siia oi kui palju olekseid veel toppida ja me ei jõuaks endiselt mitte kuradi kuhugi.
                        bottom line on, et manu mängiti üle, sest nad ei osanud vähemuses olles hakkama saada. selle põhjus on imo kõrvadevaheline ja seda nii väljakul olnute kui pingil istuja puhul.
                        eile oli veel valus, täna suht okei.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Keegi sopcasti linki saab anda? Selle wizwigi kaudu mu sopcast midagi tegema ei hakanud... (suht esimest korda ka kasutan sopcasti, nii et ei imesta - saamatu olen).
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                            Keegi sopcasti linki saab anda? Selle wizwigi kaudu mu sopcast midagi tegema ei hakanud... (suht esimest korda ka kasutan sopcasti, nii et ei imesta - saamatu olen).
                            palun
                            Algselt postitas fitti
                            Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              nonii: millele siis täpsemalt tähelepanu juhitakse? et taktika oli sitt ja igasse liini sai üks vale mees valitud (evans, flech, d-wel - näiteks)?
                              manu teab väga hästi, et mäng algab alles 75-st minutist ning sellest lähtuvalt Oleks ehk pidanud tiba kompaktsema ning vaimselt tugevama meeskonna välja saatma.
                              samas ei näe meie ju meeste sisse, ega tea, mis neil peas toimub jne - pall on libe.
                              küll aga on ründava iseloomuga mängijad üldjuhul vaimselt väga ebastabiilne kaader. lihtsalt ma arvan, et viit ründava iseloomuga meest korraga platsil hoida (cityl oli neid kolm ja milner ei kvalifitseeru minu silmis nende hulka) on kaitseliinile ränk katsumus, eriti veel siis kui sul on vastas nobedad jalad, kellele piisab ühest joppamisest, et elu põrguks teha.
                              ma paigutan mudu evra ka nende viie hulka (aga temast me täna veel ei räägi).

                              bottom line ehk oli see, et meeskond polnud vastast silmas pidades tasakaalus mängu algusest saati? jah, esimene poolaeg ei ennustanud veel midagi halba, kuid äkki ikkagi esimesest minutist alates hakkas lumepall hoogu ülesse võtma?

                              see va saf'i kirumine (et millepärast ta häält ei teinud) on veits kahtlase väärtusega, sest city lõi vist raami 7 lööki? millal oli see aeg seal nelja minuti sees, kus ta oleks pidanud lapsehoidjat mängima? või oleks pidanud 1:3 kaotama?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
                                Hät off!
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X