320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Berbatovile kommi.Millal ta viimati kedagi ,ründes mängides,taga ajas ja sliding tackle tegi ? Morrison meeldis, Owen lõi oma ära nagu ikka.Teiste poiste kohta ka midagi erilist kurta ei saaks, Diouf sai võibolla natuke vähem palli kui Valencia-Fabio paar teisel äärel, aga tööd tegi sellegi poolest.Aldershot oli ka tubli.Kohustuslik võit võetud, Cleverley , Vidic said natuke match fitnessi juurde ja eks siis laupäeval ole näha ,kes Goodissonil madistada saavad.Lihtne olema vast ei saa, Everton paistab vaikselt vormi koguvat, nagu neil see ikka aastast aastasse kavas on.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      või oleks pidanud 1:3 kaotama?
      muide selle küsimuse ma juba pisut varem püstitasin. according to fergie ja common sense, oleks pidanud jah, aga kumbki ei teinud selleks midagi. ma ei taha enam rohkem sellest mängust rääkida.

      täna oli tore. peaks tellima mutv, sest morrisoni ja pogbat meeldib mulle palju rohkem vaadata kui parki ja valenciat.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Niisiis minu ülevaade Aldershoti mängust.
        Algus oli paljuluba, possession oli kõvasti positiivne ning oli näha, et Vidic oli indu täis ja tegi tackle'id nagu vana jumal. Seetõttu teenis ta ka kollase kaardi ning vahepeal oli tal Jones'ile palju seletamist vähe kurjemas toonis. Pärast 15. minuti väravat, mis oli suuresti Vidici(vist?) tõstest ja puhtast Cleverley ja Park'i ilusast söödumängust Berbatovi väravat, taanduti veidi vaiksemaks. Samuti toimus terve esimese poolaja suuresti berba-magic, kus tänu tema söödule jopastas Owen, kes lõi väravavahi kätest sisse. Ka Berbatovil oli paljugi öelda esimesel poolajal poolkaitsjatele ning tihti suges nooremadi sõnadega, nagu ka Vidic. Esimesel poolajal oli tõsiselt kena vaadata Cleverley mängi ning ka Ezekiel Fryers oli kaitses hea, kuid ründesse tõustes olid tema tõusud tihti ideevaesed ning lõppesid pallikaotusega( NAGU SMALLING IGA FAKING KORD, VA. SEE, ET EZEKIEL JÕUDIS VÄGA HARVA KASTI LIGIDALE ÜLDSE) Fabio ja Valencia äär oli igati positiivne, kuid Valencia suutis teha ainult (vist?) ühe korraliku tsenderduse kasti, sest ülejäänud läksid kas vasta kaitsjat või lihtsalt failis. Esimene poolaeg, hindeks 4.

        Teine poolaeg algas kiire Valencia väravaga ning mulle tundus, et Valencia lõppskoor jäi 1 pealelöök - 1 värav. Enivei, ilusti kaarega lati alla. Pärast seda hakati suuresti veeretama ning toimusid vahetused - Cleverley välja ja Pogba sisse ning Fryers välja ja Kean sisse ning Diouf välja ja Morrison sisse. Edasi hakati suht palli veeretama ning Berbatov oli endisel vihane noorte poolkaitsjate ja äärte peale kuna nad ei suutnud liikuda vastavatesse kohtadesse ründes. 84'dal minutil vist pani Park hullu ja surfas keskväljast kuni kasti ääreni, kus ta maha võeti ning ManU sai karistuslöögi, mida Berbatov asus lööma. Löök oli müüri kõrvalt ning väga tugev, kuid ometi suutis Aldershoti väravavaht teha imelise tõrje. 89'dal minutil jõudis ka Aldershot oma esimese VÄRAVALE LÖÖGINI, mis siiski tõrjuti AMOS'i poolt. 2 pooleaeg oli üldiselt igav ja üksluine, kuid Cleverley tööd oli mõnus lihtsalt vaadata.... Uskumatu noormees.

        Kokkuvõtteks :
        Fabio on kaitses väga kindel nagu ka Fryers, mida on hea teada, kuid minuteada ei suutnud Valencia peale 1 driblingu kaitsjast mööda saada..... mis on omamoodi kurb.. kuid siiski. Owen oli oma värava vääriline, kuid ei midagi enamat. Parki - Cleverley keskväli tundus enamvähem. Siiski midagi ilusat pärast ManCity mindfucki...
        Hea mäng!

        Kommentaar


          Algselt postitas RaitR Vaata postitust
          mis siiski tõrjuti Lindegaardi poolt.
          Vägev referaat, aga vähemalt koosseis võiks paigas olla.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Valencia tegi ikka üle ühe pealelöögi (lõpus ei märganud kui üks ühele otsustas palli kusagile 20. ritta tribüünil saata?).
            Ning väravas oli Amos.
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              Valencia oli tõesti täna liiga ühekülgne. Üldiselt see alati tema "probleemiks" on olnud, aga tavaliselt on toitnud ka, täna jäi mannetuks.
              Muidu kohustuslik võit võetud, noori sai näha ja kõik tip top. Ei viitsi mingit referaati kirjutama hakata.

              Kommentaar


                Morrison oli märkimist väärt minu arust, Pogba on olnud natuke pettumus, ootasin vist mingit suurt imemeest, Fryers sai muidu kaitses hakkama nagu ka eelmine kord aga jah tõsi need ründesse jooksud oli väga mõttetud. Isegi Keane sai selle lühikse ajaga mulle enamvähem positiivse mulje jätta. Cleverly-t sooviks juba tihedamini näha, ülivajalik mängija keskväljale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Vägev referaat, aga vähemalt koosseis võiks paigas olla.



                  Well played. Olen silmavärdjas!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MUTD Vaata postitust
                    Cleverly-t sooviks juba tihedamini näha, ülivajalik mängija keskväljale.
                    Tihemini ei ole võimalik.Vahepealne paus oli tingitud vigastusest, oli ju noormees ,kui terve oli ,kõikides PL mängudes algkoosseisus.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MUTD Vaata postitust
                      Cleverly-t sooviks juba tihedamini näha, ülivajalik mängija keskväljale.
                      Parandaks sind, tegemist on ikkagi Cleverley'ga.
                      Algselt postitas fitti
                      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                        Tihemini ei ole võimalik.Vahepealne paus oli tingitud vigastusest, oli ju noormees ,kui terve oli ,kõikides PL mängudes algkoosseisus.
                        Eks ma mõtlesingi, et mees võiks juba terveks saada, et tihedamini näha oleks.

                        Parandaks sind, tegemist on ikkagi Cleverley'ga.
                        Oih Vabandust, pidevalt ajan segi.

                        Kommentaar


                          Ehk oskab keegi öelda, kas kodumängule näiteks: Westbrom, Fulham, Aston Villa pileteid peab ainult läbi koduka sebima või on võimalusi kohapealt ka osta (kui erinevad on hinnad jne) ? Ja veel selline küsimus, kes käind Manchesteris või elab seal ja oskab soovitada näiteks, kui pileteid on väga raske leida, kus baaris või pubis või mida iganes oleks kõige vingem vaadata ManU mänge?

                          Ette tänades.
                          "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                          Kommentaar


                            Äkki ThomasCookist saab ka ?
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Äkki ThomasCookist saab ka ?
                              Saab küll aga minuarust ainult mängupiletit sealt ei saa, muidu mul ööbimiskoht oleks seal olemas.
                              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                              Kommentaar


                                Ma kardan, et teie šanss võita nädalavahetusel on mingi.... 1-6st :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X