320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
    Ei mäletagi, mil United viimati alagrupiga piirdus, guugeldada ka ei viitsi.
    Ma ka ei mäleta mis aasta see oli aga niipalju mäletan,et see oli vist siis kui Manu jäi 4-daks oma alagrupis.Lille ja Villareal läksid tol korral edasi ja kolmanda koha võttis CSKA.Mina mäletan nii igatahes.

    Kommentaar


      Algselt postitas difender Vaata postitust
      Ma ka ei mäleta mis aasta see oli aga niipalju mäletan,et see oli vist siis kui Manu jäi 4-daks oma alagrupis.Lille ja Villareal läksid tol korral edasi ja kolmanda koha võttis CSKA.Mina mäletan nii igatahes.
      Nagu Vints ütles on pliiats väga nüri, nii nüri, et sa ei saanud isegi sellest aru mille kohta ta seda ütles. Mis mälusse puutub siis Villareal ja Benfica läksid edasi ja Lille oli kolmas, aasta oli 2005-06
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Nagu Vints ütles on pliiats väga nüri, nii nüri, et sa ei saanud isegi sellest aru mille kohta ta seda ütles. Mis mälusse puutub siis Villareal ja Benfica läksid edasi ja Lille oli kolmas, aasta oli 2005-06
        Tänan,et mind parandasid.Mälu järgi tõesti oli asjad teistmoodi meelde jäänud.Ja mis puudutab vinceti öeldud,siis ma sain aru küll aga lihtsalt ei hakanud vaidema.Pealegi ma avaldasin oma arvamust selle kohta justkui oleks täna õhtul Manul kerge jalutuskäik Baseli vastu.Mina näiteks ei usu,et see nii kerge saab olema.

        Kommentaar


          Õu. mai. kaad.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas difender Vaata postitust
            Tänan,et mind parandasid.Mälu järgi tõesti oli asjad teistmoodi meelde jäänud.Ja mis puudutab vinceti öeldud,siis ma sain aru küll aga lihtsalt ei hakanud vaidema.Pealegi ma avaldasin oma arvamust selle kohta justkui oleks täna õhtul Manul kerge jalutuskäik Baseli vastu.Mina näiteks ei usu,et see nii kerge saab olema.
            On keegi öelnud, et täna saab kerge olema?

            Kommentaar


              Algselt postitas difender Vaata postitust
              Pealegi ma avaldasin oma arvamust selle kohta justkui oleks täna õhtul Manul kerge jalutuskäik Baseli vastu.Mina näiteks ei usu,et see nii kerge saab olema.
              Sest kergest jalutuskäigust räägivad...mitte ükski manku fänn?

              Kuradima brittide itv kannab mängu üle, mis peale sky sports isegi mitte ei vaevu punase nupu alla mängu panema.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Planche Vaata postitust
                On keegi öelnud, et täna saab kerge olema?
                Selle kerge saab olema jutu ma kirjutasin tõesti liiga rutakalt ainult lugedes kahe foorumikasutaja kirjutusi.Nüüd kui natuke eelnevaid lehekülgi sirvinud olen siis võib öelda,et ajasin suust lolli iba välja.Vabandan oma rumaluse pärast.Oleks pidanud ennem natuke asja uurima kui kirjutama hakkasin.
                Last edited by difender; 07.12.11, 12:38. Põhjus: vead

                Kommentaar


                  Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                  Sest kergest jalutuskäigust räägivad...mitte ükski manku fänn?

                  Kuradima brittide itv kannab mängu üle, mis peale sky sports isegi mitte ei vaevu punase nupu alla mängu panema.
                  ITV on ju tasuta kanal, ei?

                  Kommentaar


                    Kas mulle ainult tundub või ongi viimase kahe-kolme kuu jooksul siia foorumisse eriti produktiivne selline nasfal'ide põlvkond peale kasvamas, kes on oma vutialase hariduse küll vanaemalt saanud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      ITV on ju tasuta kanal, ei?
                      Peaks olema jah. Ning sellepärast ei saa Sky ka punase nupu alla panna kuna ITV'l on igas voorus üks inglise klubide mäng alati ja seda Sky ei näita.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Difender, kas tõesti on raske pärast iga kirjavahemärgi kasutamist vajutada ühele pikale nupule klaviatuuril?

                        Päris huvitav, et peame viimases voorus lootma Otelul Galati meeskonnale, et nemad oma esimesed punktid teeniksid ning seeläbi meie esimesena grupist edasi läheksime (eeldusel, et võidame). Pärast Chelsea edasipääsu halvenesid pisut meie šansid "kergema" vastase saamisel. Samas varem või hiljem peame Barca, Reali või Bayerniga... mängima.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Peaks olema jah. Ning sellepärast ei saa Sky ka punase nupu alla panna kuna ITV'l on igas voorus üks inglise klubide mäng alati ja seda Sky ei näita.
                          On küll tasuta jah, aga kuna pubid Britannias on Sky näitamise peale keskendunud, siis nad reklaamivad ka tänase kohta enamasti city-bayerni ja napoli-villarreali mänge. A tundub, et läheb õnneks ikkagi ja tänud selgituse eest marv.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Baselis olevat täna mitu tundi sadanud, eks ole näha mis jälje see väljakule jätab.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Starting XI: De Gea - Smalling, Ferdinand, Vidic, Evra - Nani, Park, Jones, Giggs, Young - Rooney

                              pink: Lindegaard, Evans, Fletcher, Gibson, Valencia, Welbeck, Macheda


                              viis kaitsjat, neli äärt ja üks rooney.
                              ahjaa väidetavalt mängitakse täna selles nõmedas valges vormis
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Täna Rooney licalt peab tipuründajana seal ees püsima, sest kui ta hakkab jälle keskväljalt palli ise üles tooma, siis ma ei taha ette kujutada, kuidas see ründemäng välja näeks. Hooaja alguses lõi ta minu arust nii palju väravaid just seetõttu, et ta ei pidanud nii intensiivselt tagasi töötama ja sai karistusalas oma võimalusi noolida. Äkki hakkab täna ka lööma?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X