320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    No see on ilkumise asemel märksa adekvaatsem kokkuvõte.
    BBC Sports News correspondent Dan Roan on Manchester United's Champions League exit: "Given the interest repayments Manchester United must pay each year to service the club's vast debt, an exit from the Champions League, and the tens of millions of potential revenue that goes with it, is highly damaging. Being condemned to what many fans will see as the Thursday night purgatory of the Europa League is an embarrassment for a club of such ambition. The defeat raises serious questions about the Glazers' ownership, and will intensify the pressure on United to invest in the blockbuster midfield signing they failed to achieve in the summer."
    Ehk teisisõnu - kaotus on peamiselt finantsilist laadi ja peab panema omanikud tegutsema. Järgmisel sügisel üritatakse uuesti ja elu näitab, et edukamalt.
    Mõtlesin ka selle aspekti peale eile. Kui mu kiirelt kokku löödud arvutused ei peta, siis eelmine aasta saadi kokku 20,1 miljonit euri (grupifaas 4 EURm + edasi jõudmise eest finaali 16,1 EURm). See aasta 2,8 EURm + Euroopa Liigas mängimise raha (mis ei tohik väga suur olla). Lisaks veel muud võimalikud mängupäevadega seotud tulud. Ehk löök on finantsi mõttes päris korralik.

    Olen vahelduva eduga googeldanud IPO uudiste kohta, kuna väidetavalt aasta lõpu poole pidi mingi otsus tulema. Ei ole seni uusi uudiseid leidnud. Isegi kui tehakse IPO (aeg küll pole teab mis hea, eriti võttes arvesse, et just kukuti CList välja, kuid eks neid IPOsid ikka tiksub, edukaid ja vähemedukaid), eks siis sõltub ka sellest, kuhu see raha edasi suunatakse. Kui kustutataks võlg, siis oleks ju täitsa nunnu. Kui mu mälu nüüd ei peta, siis klubi peaks jooksvast äritegevusest täitsa korralikku positiivset rahavoogu teenima. Muidugi küss on, et IPO korral turule paisatavad aktsiad vist olid suures osas divika-aktsiad ehk mis on ootused dividendide osas ja palju siis jääks raha nt uutesse mängijatesse investeerimiseks. Aga eks aeg annab aru, mis edasi saab

    Kommentaar


      Kui suvel tundus, et IPOga välja minna oleks suhteliselt hullumeelne, siis täna on ilmselt seis, kus isegi Glazerid ei ole nii lollid. Üks Euroopaliiga aasta ilmselt suuremat midagi ei tee, kahe järjestikuse sellise puhul vaataksin bilanssi küll juba märkimisväärse huviga.

      Kommentaar


        Räägi lähemalt, kellest sealt koosseisust siis maailmavallutajad saavad?.
        Morrison, Fryers, Pogba ja Larnell Cole on tulevased koondislased. (Eks siiin on ka omad tingimused, Morrison ei tohi vangi minna, Pogba peab oma närvid korda saama, Cole paar tolli kasvama jne, aga kõik eeldused on praegu olemas.) Ilmselt juba aasta pärast hakkab selgeks saama, kas sama võib öelda Cofie, Lingaardi, Will Keane'i kohta, aga ma ütleks, et reservides leidus viimati nii ilmselge talent mingi 6 aastat tagasi ja tema nimi oli Giuseppe Rossi. Ainult et nüüd on järsku neid Rossisid terve pinutäis.

        Lisaks, Welbeck ja Cleverley on juba nö. kohal. Annaks mäng neile pikka ja pidevat tervist. Mida ta vist Silvadele ei anna. Aga pole lugu, tulevik, kuhu pikisilmi vaadata, on täiesti olemas.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          mitmes kuradi mäng see täpselt samamoodi käib? ohtu tekitatakse ainult äärtelt, mille peale kaitse tõmbab keskele kokku, äärepoolikud tulevad äärekaitsjatele appi nanit/youngi katma, paari head olikorda ei vajutata ära (wayno, mees, mida vittu?!), baselil 2hits-2goals ja ongi hambad. meeskonnas on ilmselge lach of magic.

          istudes juba mugavalt taganjärgitargutamise õndsas tugitoolis, siis mõned koosseisulised errorid oli ka, mis vb kätte maksid. algkoosseisu ei näpi, aga nemanja vigastada saades oleks võind ju flechi sisse tuua ja jonesi kaitsesse saata (vahet pole, kas keskele või paremasse äärde). jäi mulje, et baseli keskpoolikud kardeti veits palju: oleks võind võtta riski, et nad ründavad keskelt rohkem, oleks mäng lahtisem olnd. või oleks võind pigem parki ära võtta ja d-weli sisse panna. roo oleks alla tulnud ja ründetrio oleks young-wel-nani olnud. ses suhtes, et d-wel ei tee seal äärel mitte midagi. mitte, et ma talle seda üldse pahaks paneks, lihtsalt pole see vend.

          oeh jah. see sulliteema on muidugi valus. saab näha, mis see omadega kaasa toob. kui juudinahkadest seeläbi lahti saaks, siis polekski kõige hullem. elu aga näitab, et nii lihtsalt ei saa, ehk et tuleb mingi väike surutis ja waynei detsembri palgast pool restruktureetitakse jõulupeo eelarvesse.
          mõtsin poolajal, et kobistatakse ennast ikkagi kuidagi edasi ja siis saab jaanuaris mingi sepiku keskele tuua ja oleks knock-outiks juba vähe parem seis, aga nüüd....nojah, euroopa liigasse sobib praegune kaader ka ilusti. mõelda vaid, kui oleks real järgmiseks vastaseks tulnd. naha tegemise oht oleks päris punases.

          vidicit me sel aastal ei näe. hea, kui ta veebruariks tagasi on. loodetavasti on berba kohekohe löögivalmis.

          ja nendele tohmanitele, kes manu tulevases potentsiaalis kahtlevad ja küsivad, et kes need tuleviku mehed on, siis järnevalt väike nimekiri:
          jones
          smalling
          de gea
          chicharito
          cleverley
          (suurte mööndustega ka) da silvad
          +
          mitte enam kõige esimeses nooruses, kuid vähemalt 5-6aastat elu parimat vutti on ees
          rooneyl
          nanil
          youngil

          lõppeks au baselile, minge lammutage!
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            ja nendele tohmanitele, kes manu tulevases potentsiaalis kahtlevad ja küsivad, et kes need tuleviku mehed on, siis järnevalt väike nimekiri:
            jones
            smalling
            de gea
            chicharito
            cleverley
            (suurte mööndustega ka) da silvad
            +
            mitte enam kõige esimeses nooruses, kuid vähemalt 5-6aastat elu parimat vutti on ees
            rooneyl
            nanil
            youngil
            !
            No need nimed peaks isegi singikaupmeestel selged olema. Ma mõtlesin, et taheti veel kaugemale tulevikku näha.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              No need nimed peaks isegi singikaupmeestel selged olema.
              i wouldn't bet on it.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                mängijate kvaliteedi osas ei tohiks vast kahelda. Küsimus on pigem, et kus/kes on uus Cantona, Roy Kean? Tõenäoliselt üks vähestest investeeringutest, mida vajate asap.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Pärast carlingust pudenemist:
                  Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                  And so it begins...
                  A leidsin midagi positiivset ka - kui SAFmingi uue trikiga nüüd lagedale ei tule, siis kõigi eelduste kohaselt saavad Pogbad ja Fryersid sümboolselt mänguaega edaspidi euroopa peal, ei?
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    uued Keane'id tulevad reservidest lausa kahekaupa, kui päris täpne olla.

                    nali naljaks, see peaks nüüd küll sööril ka selge olema, et keskväljal ei kannata ikkagi oodata, kuni eelmainitud lastest täismehed saavad, ükskõik kui väga ta seda ka ei tahaks. tuleb ikkagi aastaks-paariks keegi enamvähem tasemega kodanik asemele vaadata. samas - kui Ando ja Cleverley ei oleks lagunenud, oleks hetkel pilt hoopis teine ja keegi ilmselt väga ei nuriseks. eks läks hooaja alguses sellega väikesele riskile ja lõikas näppu lihtsalt.

                    mis puudutab meeskonna vaimset liidrit, kes vajadusel alati võrri käima jookseks või putsaga vastu pead annaks, siis seda on ju väga raske loota mõnest sisseostevast mehest. see peaks kõikide objektiivsete parameetrite järgi olema mees nimega Wayne, aga nagu elu näitab, siis ta ikkagi ei ole see tüüp ja ilmselt ei saa ka selleks kunagi. rohkem mul praegusest põhikoosseisust kedagi ette ei löögi, kelles võiks sellist vaieldamatu liidri materjali olla. tõsine mõttekoht kahtlemata.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      samas - kui Ando ja Cleverley ei oleks lagunenud, oleks hetkel pilt hoopis teine ja keegi ilmselt väga ei nuriseks.
                      Põhjus ka, et mike too hooaja algus nõnna roosiline oli.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust

                        mitte enam kõige esimeses nooruses, kuid vähemalt 5-6aastat elu parimat vutti on ees
                        rooneyl
                        nanil
                        youngil
                        Päriselt ka mõtled nii?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          mis puudutab meeskonna vaimset liidrit, kes vajadusel alati võrri käima jookseks või putsaga vastu pead annaks, siis seda on ju väga raske loota mõnest sisseostevast mehest.
                          Robson, Suur Taanlane, Ince ja Roy olid kõik sisseostetud mehed, aga kandsid meeskonda ja selle vaimu. Aga ausalt öeldes ma ei oskaks esimese hooga ka kogu tänapäeva jalgpallist õieti kedagi nimetada, kes suudaks hüpoteetiliselt lappida seda kõige suuremat - mentaalset - auku, mis ikka ja jälle tekib. Oleks pidanud ikka Joey Bartoni suvel üles korjama..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            tõsi muidugi, aga see võttis ka nende kõigi puhul päris jupp aega. mõtlesin rohkem, et kuidas sellest murest võimalikult kiiresti lahti saada.

                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Päriselt ka mõtled nii?
                            Sa arvad, et 26-, 25- ja 26-aastane mees hakkavad vaikselt pille kotti panema või?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Küllap müüakse Ruuni varsti maha, pole mõtet sellist venda hoida kes on vaimselt nii ebastabiilseks läinud. Sellest saab SAF aru ja sellises vanuses on teda veel võimalik rahaks teha. Nendest kolmets mängijast muidugi on ta kõige parema kvaliteediga
                              Nani pole kül teab mis hea jalgpallur olnud ja selleks ta ka ei saa.
                              Young oli staar Villas. Manus on ta tavaline mängija. Nagu ka eilne mäng näitas.

                              Mõtle nüüd korra kaine mõistusega. Kas sa tõesti arvad, et Youngist ja Nanist tulevad sellised legendid nagu Scholes, Keane, Cantona? Vaevalt...
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                kõige lihtsamalt, soodsamalt jne on vasta saadaval Daniele De Rossi. Ta on selline mängija, kes võib kasvõi olla Põhja-Koreast - ikkagi paneb asjad toimima.
                                Teine pull kuju on muidugi kõigi lemmik Nigel De Jong, kellel samuti leping otsakorral... peate tegema nii nagu seda tegi Tottenham - surute ülla eesmärgi nimel uhkuse alla.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X