320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    see 1-6 vist ei olnud ikkagi päris kogemata juhtum...
    1-6 oli päris kindlasti kogemata juhtum.
    Kaotuse tagamaid võib lahata ja nii edasi ja nii tagasi.
    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    rio on enda nokad juba paar aastat kinni hoidnud.
    Kuidas saabki oodata ekskaptenilt platsil räuskamist, kui juba päris pikka aega on suurem aur läinud tweetimisele...
    Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

    Hmm, that didn't really work.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
      Kuidas saabki oodata ekskaptenilt platsil räuskamist, kui juba päris pikka aega on suurem aur läinud tweetimisele...
      riole ma seda twiterdamist nii väga pahaks ei panegi.
      eks tal oleks üksjagu vigastusi olnud, nii vana mehe mänguvormile ja -oskusele jätab see tahes-tahtmata jälje, sealt ka mänguaja vähesus, mis kõik kulmineerubki minu jaoks nö autoriteetsuse langusega. ta pole enam kaitsetugitala, vaid ülikogend, omal ajal maailma üks parimaid keskkaitsjaid kellel on smallingule ja jonesile kahtlemata sitaks õpetada.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        riole ma seda twiterdamist nii väga pahaks ei panegi.

        ...kellel on smallingule ja jonesile kahtlemata sitaks õpetada.
        Üleüldiselt ei salli ma eriti seda twiterdamist. Mõttetu sait IMO. Hence the fact, et ma ei salli ka sportlaste poolt seda tihedat tweetimist, mis kahjuks tänapäeva moega kaasas käib. (Aga see vaid minu subjektiivne arvamus)

        Ning see teine lause...kahe käega (+ jalad) poolt.
        Algselt postitas Plechazunga
        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

        Hmm, that didn't really work.

        Kommentaar


          Fuck me.Seda siis Vidici game overi osas sellel hooajal.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            See on kindlasti halb uudis, et klubi parim mängija hooaja lõpuni väljas on, aga samas polnud ju Vidicit ka hooaja alguses paar kuud ja siis jooksis mäng päris hästi ju. Peab lihtsalt lootma, et teiste mängijate paranemisega muutub ka ründemäng jälle paremaks. Smalling, Jones ja (väikese mööndusega ka) Evans saavad ju enamiku Premieri klubide vastu enam-vähem korralikult hakkama.

            Kommentaar


              Mu fäntasy meeskond küsib, et mis nüüd saab? Pigem Jones-Riia mu arm? Või on lootust ka Evansi pääle? Valikuid tundub ka veel olevat ehk kahtlane kas siit head (ehk kindlat esi-11) nahka tuleb ja Jones mul juba on?
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Mu fäntasy meeskond küsib, et mis nüüd saab? Pigem Jones-Riia mu arm? Või on lootust ka Evansi pääle? Valikuid tundub ka veel olevat ehk kahtlane kas siit head (ehk kindlat esi-11) nahka tuleb ja Jones mul juba on?
                Ma arvan, et rohkem hakkab Rio-Evans paar keskel figureerima.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  joptvõi anton, nahhui.
                  jaanuaris võiks mingi paremkaitsja tuua ja vaikselt seda evra-jones-smalling-uusparemkaitsja varianti proovima hakata. reaalsus on muidugi rio ja evansi duo.
                  šopa!
                  Hollandis on muidu üks täitsa asjalik ja üsna noor paremkaitse täitsa saadaval ju.

                  Kommentaar


                    Official line-up:

                    De Gea - Smalling, Evans, Ferdinand, Evra - Valencia, Jones, Carrick, Nani - Rooney, Welbeck.


                    Bench: Lindegaard, Fryers, Gibson, Giggs, Park, Young, Macheda
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Smalling on maailma parim paremkaitsja
                      Carrick oli vigane, et Baseli vastu ei m2nginud? sest kui t2na ka teda poleks v6iks trios vist rulli peale lykkata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Smalling on maailma parim paremkaitsja
                        Carrick oli vigane, et Baseli vastu ei m2nginud? sest kui t2na ka teda poleks v6iks trios vist rulli peale lykkata.
                        Kaartide tõttu oli väljas

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Smalling on maailma parim paremkaitsja
                          Carrick oli vigane, et Baseli vastu ei m2nginud? sest kui t2na ka teda poleks v6iks trios vist rulli peale lykkata.
                          Huntidele või Unitedile?

                          Kommentaar


                            Ande nüüd kuuma, äkki saab Cityga võrreldes väravatevahet väiksemaks. Wolves jätab ikka uskumatult palju vaba ruumi.

                            Kommentaar


                              Tore, et vähemalt ManU vääriline response sellele CL fiaskole.. Rooney tundus näljane.

                              Kommentaar


                                ei näinud mängu kuskilt. kuidas evans ja smalling olid?

                                Algselt postitas Flow10 Vaata postitust
                                Tore, et vähemalt ManU vääriline response sellele CL fiaskole.. Rooney tundus näljane.
                                kui ma kolmandas klassis käisin, siis sain esimese kahe matemaatikas. ei julgenud kohe öelda emale. järgmine päev sain loodus õpetuses viie ja koju jõudes ütlesin emale õnnelikult, et "sain eile kahe matas, aga parandasin juba ära - sain looduses viie!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X