320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma kahtlen, kas Beckhamist hetkel väga kasu oleks, keskpoolkaitse on ikkagi murekoht ju. SAF on öelnud, et Sneijder oleks ideaalne asendus Scholesile, aga see talv ta vist Interist ära ei tule ja muid variante väga ei ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      l

      seletage mulle miks kuradi pärast pussy mängu ei saa?
      oh shit.. puhta persses. nüüd siis asi klaar

      Kommentaar


        Algselt postitas Planche Vaata postitust
        SAF on öelnud, et Sneijder oleks ideaalne asendus Scholesile
        Ah ?
        Minu mäletamist mööda on Ferguson just vastupidist väitnud ja kategooriliselt eitanud igasugust huvi Sneijderi vastu.Muidugi tähendab see ümbertõlgituna seda,et huvi oli suur.Aga ideaalne asendus Scholesile ta nüüd küll ei ole.

        Üldiselt viimati kui midagi märkimisväärset jaanuaris juhtus saabusid klubisse Evra ja Vidic.Seda peale Benficalt molli saamist.Paanikaostu SAF ei tee.Võimalike sihtmärkide ring ka vast teab mis suur pole, euroopa suurtematest vaevalt keegi jaanuaris tulla tahab , eriti kui me enam CLi ei mängi.Muidugi keskväljakuga, Carrick,Giggs,Anderson(veebruarini katki),Cleverley(hetkel veel katki),Park ; mööndusega Jones,Rooney hooajalõpuni välja ei vea.Esimene nimi mis mul pähe kargas on Rodwell ,aga ei ole veel päris kindlat otsust tema suhtes langetanud.

        e.Sattusin daily maili lugema ,küll juba paar päeva vana artiklit, aga see pasundab ,et vidic on väljas terve aasta.Andersoni kohta on samas natuke positiivsemat, väidetavalt kuskil kaks nädalat eemal veel.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          SAF ise on kaudselt maininud et sooviks Schweinsteigerit poolikusse

          Kommentaar


            Mario Götze - just sayin'

            Kommentaar


              Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
              SAF ise on kaudselt maininud et sooviks Schweinsteigerit poolikusse
              Oleks tõesti hea valik ,aga minumeelest sõlmis ta just sellel suvel uue lepingu Bayerniga ,seega no go.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                ai kurja, fletchist on kyll kahju, eelnevate postituste lugemine kyll v2ga usku ei boosti

                k6ik v2lja pakutud keskv2lja mehed t2ienduseks oleks kyll solid, eks ole n2ga

                Kommentaar


                  Guardian päästis teid peamurdmisest ja tõi välja keda võiks täienduseks tuua. Ei pea isegi güügeldama mihuke mees välja näeb. Piltidega ja puha. LINK

                  Kommentaar


                    Toodaks keegigi. Sest tegelikult võrdus CL-i varajane väljalangemine täpselt ühe keskväljuri hinna.

                    Kommentaar


                      weird shit, yes.
                      osa minust tahaks seda hooaega teataval määral kuludesse kirjutada. kogu vigastuste-jama on päris korraliku litaka põlveõndlasse sutsanud. alatest cleveley'st, siis ründajate nappus, vida košmaar ja nüüd see flechi häppening on nagu kirss tordil. võiks rodwelli tuua ja noori mängitama hakata, eesmärgiks top3 ja rahu majas.
                      samas ei saa shityle seda karikat nii lihtsasti anda, seega peab saf mingi hambadristis-kuldse-kesktee välja nuputama.
                      peab usaldama.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        The fuck?

                        Olen küll veel noor fänn, jah, aga millal enne on United poole hooaja pealt jala sirgu lasknud ja hakanud mängima soliidse koha peale tabeli eesotsas? Kogu Unitedi mentaliteet seisneb minu silmis alati kõikjal hambad ristis lõpuni võitlemises, mis iganes siis ka juhtunud ei ole. Ei mingit kuldset keskteed.

                        Ja milles üldse probleem? Liigatipp on käega katsutav ja ei ole ju nii, et meeskonnas enam ühtegi tervet mängumeest alles pole. Ja kui ka oleks selline seis, siis ma ei leia, et see peaks takistama üritamast.

                        EDIT: Europa League Ajaxiga
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          saate selle turniiriga kiirelt ühelepoole
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            No eks nüüd näe, kas Siri eneseuhkus lubab Ajaxit ka alahinnata?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              saate selle turniiriga kiirelt ühelepoole
                              kõik inglismaa teemad toksisid läbi, aga kirjuta nüüd Liverpooli omasse ka, kuidas nende võimalusi sel aastal Euroopas hindad.

                              ses mõttes igati positiivne loos, et kuskile Venemaa pärape*se sõitma ei pea. vamos Bilbao siis kah selles mõttes.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Neutraalsetele vaatajatele kindlasti parim võimalik loos. Pakun, et City - Porto ja ManU - Ajax võivad isegi suurema publikuhuvi saavutada kui mõni CL-i kaheksandikfinaal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X