320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaadates CLis paare lyon-apoel ja zenit-benfica, siis on mõlema manchesteri klubi mängud ilmselt euroopa liiga veskile üks päris korralik annus vett.
    eelmise steitmenti juurde tagasi tulles - jalasirgestamiseks ma seda kindlasti ei nimetaks. lihtsalt võiks noortele kuttidele vastutusrikkamat rolli anda (keskaitsepaar jones-smalling nt) ja kui iga kord välja ei vea, siis mina personaalselt väga kurb ega pahane ei oleks.
    praegu, kui vahe on shityga 2pointsi ja mankul paberi peal alla premmi keskmise vastased, ei ole selleks loomulikult aeg. jaanuari juhtumised on aga need, mis sellist tegumoodi imo põhjendaks/õigustaks.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      millal enne on United poole hooaja pealt jala sirgu lasknud
      näiteks 2001/02:
      Ultimately, United's failure to win anything boiled down a dismal run of form in November and early December when they suffered five defeats in seven league games
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        No eks nüüd näe, kas Siri eneseuhkus lubab Ajaxit ka alahinnata?
        Mis asja sa jahud? Ütle kasvõi üks mäng, kus SAF on vastaseid alahinnanud? Ja kui sa pead silmas Carling cupi, siis noorukitele mänguaja andmine ei ole vastase alahindamine. Pigem on see pikaajalisem investeering. Ning ma olen kindel, et noored saavad ka EL-is oma osa. Ja kes teab, äkki on just needsamad noored põhjuseks, miks Arsenal ka järgmised 8 aastat ühtegi Premieri tiitlit ei võida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Planche Vaata postitust
          Mis asja sa jahud? Ütle kasvõi üks mäng, kus SAF on vastaseid alahinnanud? Ja kui sa pead silmas Carling cupi, siis noorukitele mänguaja andmine ei ole vastase alahindamine. Pigem on see pikaajalisem investeering. Ning ma olen kindel, et noored saavad ka EL-is oma osa. Ja kes teab, äkki on just needsamad noored põhjuseks, miks Arsenal ka järgmised 8 aastat ühtegi Premieri tiitlit ei võida.
          Et kas minnakse mütsiga lööma ELi või eneseuhkus nõuab ikka pingutamist?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Et kas minnakse mütsiga lööma ELi või eneseuhkus nõuab ikka pingutamist?
            Sa ei saa ikka üldse asjadest aru vist. Kas sa tõesti arvad, et ManU oleks viimasest 19 Premieri hooajast 13 kinni pannud, kui SAF-il oleks kalduvust aeg-ajalt mütsiga lööma minna ning vastaseid alahinnata?? Minu arust ongi see edu põhjuseks olnud, et julgetakse ka noortele mõõdukalt mänguaega anda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Planche Vaata postitust
              Sa ei saa ikka üldse asjadest aru vist. Kas sa tõesti arvad, et ManU oleks viimasest 19 Premieri hooajast 13 kinni pannud, kui SAF-il oleks kalduvust aeg-ajalt mütsiga lööma minna ning vastaseid alahinnata?? Minu arust ongi see edu põhjuseks olnud, et julgetakse ka noortele mõõdukalt mänguaega anda.
              Korrigeerin, et ka Sina aru saaks: Kas lastakse Europa Liigal minna, kuis läheb (roteeritakse, ning mängitatakse vahetusmehi ala Sp*rs) "et kaelast ära saaks" ja liigale keskenduda, või eneseuhkus (vaatamata vigastustekriisile ja PLis enese liiga õhukeseks venitamise ohuga), ei luba tiitlit linnarivaalile võtmiseks jätta?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Korrigeerin, et ka Sina aru saaks: Kas lastakse Europa Liigal minna, kuis läheb (roteeritakse, ning mängitatakse vahetusmehi ala Sp*rs) "et kaelast ära saaks" ja liigale keskenduda, või eneseuhkus (vaatamata vigastustekriisile ja PLis enese liiga õhukeseks venitamise ohuga), ei luba tiitlit linnarivaalile võtmiseks jätta?
                No ma arvan, et kombineeritakse nii ühest kui ka teisest. Palju oleneb muidugi vigastuste olukorrast ja sellest, kellega Premieris tuleb just konkreetsel EL-i mängunädalal madistada. Niisama licalt ei lasta kindlasti kohe mitte sellel minna.

                Kommentaar


                  Round of 32 - 16 Feb / 23 Feb

                  11 Feb Man United - Liverpool
                  (18 Feb FA Cup Fifth Round)
                  25 Feb Norwich - Man United

                  Round of 16 - 8 Mar / 15 Mar

                  3 Mar Tottenham - Man United
                  10 Mar Man United - West Brom
                  17 Mar Wolverhampton - Man United

                  suhteliselt ok graafik, liiga seisukohalt ei ole otset vajadust eriti tagasi hoida. karikas nii kaugele jõudmine on muidugi hetkeseisuga üsna kahtlane üritus.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    wolwesi ja norwichi mängud pühapäeva peale ei lükku ? Või võib juhtuda et peame mängima mõne mängu ka teisipäeval kell viis ?
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      kõik inglismaa teemad toksisid läbi, aga kirjuta nüüd Liverpooli omasse ka, kuidas nende võimalusi sel aastal Euroopas hindad.

                      ses mõttes igati positiivne loos, et kuskile Venemaa pärape*se sõitma ei pea. vamos Bilbao siis kah selles mõttes.
                      seent toksitakse, jobu. isiklik pede.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        mulle ajax meeldib, võiks erikseni ka kaasa võtta kui nagunii amsterdami minek...

                        15 aastat tagasi oleks võinud meistrite liiga finaal olla, ajad muutuvad

                        Kommentaar


                          Anderson is back in training with the first team squad, and should be available for the busy New Year programme, and Cleverley, too is on schedule for a return soon after Christmas.

                          Dimitar Berbatov and Rafael are available again for the QPR game

                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Anderson hakkas guidoks või mis tal viga on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas NOT Vaata postitust
                              Anderson is back in training with the first team squad, and should be available for the busy New Year programme, and Cleverley, too is on schedule for a return soon after Christmas.

                              Dimitar Berbatov and Rafael are available again for the QPR game.
                              head uudised , aitüma !

                              Kommentaar


                                Manchester United could return to this season's Champions League if the Swiss Football Association fails to comply with Fifa and punish FC Sion.

                                Mis siis muud, kui soovime Šveitsi jalkaliidule jätkuvat jonni.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X