320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eino Otelul Galati ja Ajaxi mäng peaks ka teemas olema ju!! Aasta jalgpallilahing!! .

    Kommentaar


      Tänane tiim QPR-i vastu:
      De Gea; Evra, Evans, Ferdinand, Smalling;Nani,Carrick,Jones,Valencia;Rooney,Welbec k

      Pink: Lindegaard, Berbatov,Giggs, Park,Chicharito, Young, Fryers

      Seega täpelt sama algkooseis, mis eelmine nädal Wolvesi vastu. Ühtegi keskkaitsjat pingil pole, see-eest on tore, et Berba ja Chica on tagasi

      Kommentaar


        Eksid, Fryers on kaitse

        Kommentaar


          Algselt postitas homeworld Vaata postitust
          Eksid, Fryers on kaitse
          Jah, aga mitte keskkaitse, vaid vasakkaitse. Pink on aga tegelt üliründav ning vajaduse korral saab ju ka Jonesi keskkaitsesse nihutada, kui peaks vajadus tekkima.

          Kommentaar


            Berbatov on ka ju keskkaitse.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kas teistel Bloodzeed HQ stream funksib? Mul juba mitmendat mängu tuleb kiri ette, et cannot retrieve data. Samas twitteris ta väidab, et stream püsti.

              Kommentaar


                Kaka ja kevad ma ütlen... mõtlesin, et võiks mängu vaatama hakata, aga Rooney rikub juba esimesel minutil mängu ära ja lööb värava.
                No mis sa ütled...

                Kommentaar


                  Algselt postitas tempo Vaata postitust
                  Kas teistel Bloodzeed HQ stream funksib? Mul juba mitmendat mängu tuleb kiri ette, et cannot retrieve data. Samas twitteris ta väidab, et stream püsti.
                  Mul töötab ilusti. Võib-olla on sul sitt nett, ta olevat hiljuti streami bitrate'i tõstnud.
                  Algselt postitas fitti
                  Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Planche Vaata postitust
                    Jah, aga mitte keskkaitse, vaid vasakkaitse.
                    Vale, mängib mõlemat positsiooni.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
                      Mul töötab ilusti. Võib-olla on sul sitt nett, ta olevat hiljuti streami bitrate'i tõstnud.
                      Allalaadimise kiirus: 11,17 Mbit/s (megabitti sekundis). Ei usu, et sellest vajaka jääb. Pigem mingi muu kala, teised streami lippavad ilusti.

                      Kommentaar


                        Kui varakult käima ajad? Mul oli nt el clasico mängu ajal see, et üritasin alles avavile ajal liinile tulla ja kõik sopcasti striimid puhusid sama pilli. Enne-pärast pole kordagi olnud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Ehk jääb tõesti asi selle taha, täna tulin ka nõksa pärast avavilet. Proovin järgmised korrad varem platsis olla. Ehk näeb siis kiire värava ka ära..

                          Kommentaar


                            väga unine poolaeg, seis peaks vähemat 3:0 olema
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas NOT Vaata postitust
                              väga unine poolaeg, seis peaks vähemat 3:0 olema
                              Unine küll minu meelest väga öelda ei saaks, väga lahtine jalgpall ühe värava alt teise. Positiivne on see, et ei minda 1-0 peale mängima, vaid rünnatakse nagu hooaja alguses. Paratamatult tekib seeläbi ka QPR-l palju võimalusi, aga Evans ja Rio on senimaani väga hästi hakkama saanud.

                              Kommentaar


                                Mida teeb selline vend põhis nagu Evra?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X