320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Striimi?
    Naudi viimaseid minuteid.

    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Ootaks RVN-i ka nüüd tagasi. Kurat noh, lööks pooled need võimalused sisse mis Valencia tekitab võiks seis olla 10:0 .
      .

      Kommentaar


        Valencia oli üleplatsimees täna kindlalt, jõu ja kiiruse vastu ikka ei saa.

        Kommentaar


          Ei saa iniseda, kena nädalalõppu sõbrakesed.
          "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

          Kommentaar


            hüppan - plaksti! - selle valencia-on-rets vaguni peale. vb veits kohatu võrdlus, aga nagu arjen robben: kõik teavad mehe move', aga ikkagi teeb ja deliverib. when in form, muidugi. kärrik on ka vist giggsiga samasse jooga-tundi läinud.
            wayno võiks nüüd enda tussust selle liiva välja raputada...ja rohkem (söödu)maagiat tahaks terve satsi poolt näha, sest ega seal viimasel kolmandikul passimisest ilma selleta väga tolku pole.

            järgmiseks fc van persie.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              wayno võiks nüüd enda tussust selle liiva välja raputada...

              aitäh sulle, see väljend läheb minu keelekasutusse nüüd.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Kui Welbeck samamoodi jätkab ja tervena püsib, siis peavad Chicarito ja Berbatov see hooaeg Euroopa Liigas mängimisega leppima vist. Mis muidu üldse sellest Baseli ja šveitsi jalgpalli liidu värgist Uefaga sai?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Planche Vaata postitust
                  Mis muidu üldse sellest Baseli ja Šveitsi jalgpalli liidu värgist Uefaga sai?
                  Šveitsi jalgpalliliit karistas Sioni ning Baselit ei karista keegi. ManU jätkab Euroopa Liigas.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    SAF: "We've offered him terms which he has refused."
                    Morrison: "I have never 1s [once] turned down a contract off Manchester United"

                    Who is the liar? Meedial kindlasti tore, aga noh, äkki klattigu see asi klubi sees ära.

                    Kommentaar


                      OT.

                      Pilt

                      Mälu pole enam see. Lee Sharpe asemel arvasin olevat Philli ja May eesnimi tuli ka pika meenutamise peale (ehkki ma pole ka 100% kindel kas ikka on May, tundub kõvasti tema moodi igatahes olevat.

                      Kommentaar


                        bbcs mini-intekas nemanjaga.
                        muidu rändom, aga mina nägin esimest korda ära proua vidici. peale vaadates ei ole küll see naine, kelle (tujude) pärast hispaaniasse kolida...

                        luureandmed fc rvp kohta ütlevad, et väidetavalt ei tasu koschelnyst mööda triblama hakata, vermaelen tuleb enda kõvasti kuid kõveralt lööva jalaga tagasi, aga vähemalt pole endiselt artetat, seega on kärrik keskväljal nagu zeus olümposel. wayne rooney nimeliselt karakterilt ootaks vahelduseks korralikku panust, sest 93%se-taklamisedukusega mehe kõrval peaks kõigi eelduste kohaselt olema dr.mertesacker, või - veel parem - squillacy.
                        come the fuck oooooon, united!

                        ps. millal young naasma peaks?
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust

                          luureandmed fc rvp kohta ütlevad, et väidetavalt ei tasu koschelnyst mööda triblama hakata, vermaelen tuleb enda kõvasti kuid kõveralt lööva jalaga tagasi, aga vähemalt pole endiselt artetat, seega on kärrik keskväljal nagu zeus olümposel. wayne rooney nimeliselt karakterilt ootaks vahelduseks korralikku panust, sest 93%se-taklamisedukusega mehe kõrval peaks kõigi eelduste kohaselt olema dr.mertesacker, või - veel parem - squillacy.
                          Salvestan selle huumorimehe(loe:kanepimehe) postituse. Peale mängu võib vaja minna

                          Edit: mis sellel Vidici naisel siis viga on?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Edit: mis sellel Vidici naisel siis viga on?
                            Liiga ilus on
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              täiega. kõige ilusam.

                              teadmiseks reinule, siis mind pole enam mu harjumuste pärast, mida sa ilmselt arvad, et mul on, juba poolteist aastat sinu poolt sulgudes mainitud ütelusega nimetada. see kõik on muidugi konkreetse teema väline.
                              konkreetse teema sisene on, et...äää, ööö...lindegaard tegi manutdcomis webchati.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust

                                teadmiseks reinule, siis mind pole enam mu harjumuste pärast, mida sa ilmselt arvad, et mul on, juba poolteist aastat sinu poolt sulgudes mainitud ütelusega nimetada.
                                tõlget?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X