320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see on tegelt mingi veel vanem leak.

    reaalselt näeb see asi täielik pid˛aama välja sõltumata sellest, kas pildistada teda profikaamera, odavama otsa nokia või keedetud kartuliga.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Edwin jagab enda esimese klubi nippe ?
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          de gea isa.

          aga faking diskreiss, et berbat kaasa ei võetud. mul personaalselt on d-wel'i nägemisest juba veits kopp ees. võinuks ikka roo-herne'ga alustada ja 60ndal bulgaaria pele sisse vahetada. pogba võiks ka mänguaega saada ja hoitagu cleverley'd.
          iseenesest on muidugi see ka tore, et nädalavahetusel pole mängu: saab nani, youngi, jonesi ja smallingu vormikõverat sättida ning veidi lihtsama nädala enne viimast kuraditosinat premmimängu on tervitatav vast kõigi poolt.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Berba sai laupäevases trennis kerge koblaka ja ei tahetud riskida, et see süveneda võiks. Küllap kordusmängus peale saab.

            Ja Giggs samamoodi kerge vigastuse tõttu kodus.

            Welbecki osas ootaks puht huvi pärast selgitust. miks kopp?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              kuna terve manku mäng on sel hooajal siuke...sirgjooneline olnud (see maagia puudus, millest ma siin aeg-ajalt jauranud olen), siis silm tunneb puudust berba flickidest ja Herne kliinilisest 5-kasti-snaiperlusest. danny muidugi teeb enda trikke ja asju, aga see mänguline elegants on veel puudu. a no küll tuleb ajaga, sest oma töö teeb ta ju ilusti ära ja on tubli (saaks veel vasaku jalaga enam vähem lööma ka, sama kehtib AV kohta) ja selles osas pole kottigi ette heita. puhas vahelduse küsimus seega.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Welbecki osas ootaks puht huvi pärast selgitust. miks kopp?
                Oletamine on muidugi tänamatu töö, aga vb sellepärast, et poiss on viimased paar mängu (Chelsea, Liverpool kodus, aga eriti liverpool võõrsil karikas) kaunis saamatu olnud? Palju rumalaid otsuseid, kohmitsemisi ja pallikaotusi. Jah, ta hoiab kohati hästi palli ja tundub olevat Rooneyga samal lainepikkusel, aga liiga palju kordi olen ma pidanud viimaste mängude ajal sõbralikult hõikama, et ahoi, dannypoiss, mida v*ttu sa teed? Seega, mina kirjutan kah alla. Rohkem herneid.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Saamatu? Absoluutselt ei ole nõus. Liverpool võõrsil oli erand, aga seal ta oli ka jumala üksind ette jäetud, see roll on talle ilmselgelt võõras ja ta ei saa selles (veel) hakkama. Chelsea mängus tegi ta meeletult palju musta tööd ja kodus Liverpooli vastu oli lihtsalt briljantne. Lõpus pisut väsis, aga üldiselt ma ei saa aru, kuidas sellise mängu järel saab tema suhtes üldse kriitikat teha. Me ilmselt siis eeldame temalt üpris erinevaid asju, sest ma ei mäleta küll hulgaliselt selliseid momente, kus ta oleks ilmselgelt valesid lahendusi teha võtnud. Okei, ehk mõnikord võiks olla egoistlikum ja ise löögile minna, aga pigem pisiasjad. Peale selle kulub talle praegu ära iga minut, mis ta väljakul veedab.

                  (mitte et minulgi oleks midagi selle vastu, kui vahepeal ka Hernest näha saab ja Berbat samamoodi. lisaks ma ei võrdleks neid kolme omavahel üldse, nad on kõik väga isikupärase stiiliga mängijad. hea on muidugi sellist vaheldusrikkust ründeliinis omada.)
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Einoh, Danny on tore neku, eriti meeldis mulle tema hiljutine pikk intekas guardianile. Lihtsalt mulle tundub, et tal on purakas praegu väljas natuke ja peaks pisut jalga puhkama. Noore kuti esimene täispikk hooaeg, ei eelda mina ega ka ilmselt muud mõistusega olendid, et ta kõik mängud peaks alustama.

                    Lisaks, 'aga ta teeb palju musta tööd' on ka nt Rooney kohta stampvabandus siin foorumis, kui tal parasjagu vormikõvera ots allapoole sihib. Fakt on see, et Chelsea mängust pole Welbeckil peale selle ühe suure püütud kala küll midagi ette näidata. Ja Liverpool kodus, vaatasin huvi pärast, kuidas erinevad veebiväljaanded hindavad tema esitust: 10palliskaalal 6st 8ni, nii et ilmselt on ilmas peale minu veel neid, kes selle mängu eest pisut kriitikat teha võtavad.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Kas tänast mängu üle ka kantakse? - Kui jah, kas oleks keegi nii hea ja annaks stream lingi. Aitäh!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gize Vaata postitust
                        Kas tänast mängu üle ka kantakse? - Kui jah, kas oleks keegi nii hea ja annaks stream lingi. Aitäh!
                        http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?...63&part=sports 1 tund enne mängu võid leida siit + viasat sport baltic näitab ka
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Giggs jäi vast koju seetõttu, et oma 900. platsile jooks ikka Old Traffordil teha.

                          Kommentaar


                            18:28 Sir Alex gives more details on the team news: "Ryan got a knock in the first half against Liverpool on the ankle and Dimitar got an injury in training on Sunday. I've got plenty of options up front with Wayne, Chicha and Danny Welbeck. I could also play Ashley Young off the front or Nani through the middle. It was better to leave Dimitar behind. It's not a serious injury - he'd be available if I asked him to play - but I thought it better not to risk it, so I left him behind."
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              De Gea, Jones, Ferdinand, Evans, Fabio, Nani, Carrick, Cleverley, Young, Rooney, Hernandez

                              Subs : Amos, Smalling, Park, Scholes, Valencia, Welbeck, Pogba

                              pole ammu nii korralik seis olnud
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Oiiiii Tommyboy platsil, asi kisub maagiliseks!
                                Loodan, et Young ka täna midagi toodab, mitte ei jää ainult varjuks platsil...
                                Samuti loodan, et keegi jälle ei kuku oma jalga sodiks.. smh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X