320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fakk jaa!
    umbes esimene värav sel hooajal kornerist - tsekk
    ashley trademark vurr - tsekk
    shityl ora perses hoidmine -tsekk

    kärrik pani enda kohta tavapäratult palju söödupraaki, eriti lühikestega. üldse mõtlesin esimese poolaja lõpus (nagu ilmselt kõik), et kui totts niimoodi keskvälja kontrollib ja manku enda ründajad nii haigelt madalal on, siis võib mingi hetk väga nutuseks kiskuda.
    rio ja evansi üle on hea meel. rio neist võib aga ka see vend olla, kelle kohta too pirni, heledalt põlemise ja lõppemise ütlus käib. aga fakit, kui selle hooaja lõpuni niimoodi paugutab, on 5+. evans - hea tõdeda, et mölisemisest on kasu olnud. sitast on sepik saanud, kuigi glasuurisest kringlist on asi veel mõne sammu kaugusel: sarnaselt magicm'le jätab ka minu süda teravates olukordades pool lööki vahele, sest kuti võime null-kohtades ennastsalgavalt sakkida on üpris eredalt meeles, aga kui säärsed asju juurde ei tule, siis kustutab aeg sellegi. kaitse pärast, pikemas või lühemas perspektiivis - ptüiptüiptüi - muret eniveis pole.

    järgmised 8 mängu full on! ja endiselt rohkem hernest, palun. ja berbat, obv.
    good fight, good night!
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      vanust 46, tundub täpselt paras hetk üles korjata. god bless.

      A retired semi-professional footballer is suing the Baptist church for £10m, claiming the 19 years he spent as a "fervent evangelist" ruined his chances of playing for Manchester United.

      According to the London Evening Standard, 46-year-old Arquimedes Nganga, who currently lives in Forest Hill, London, but used to play for a third division side in his native Portugal, quit the sport at the age of 25, two years after he converted to the Baptist faith. He believes he could have earned £20,000 a week, despite never making more than £200 a month playing semi-professionally.

      "I could definitely have had a long career in the Premiership," Nganga said. "I see many players playing today who I am not inferior to – and perhaps even better than. Most midfielders are either defensive or attacking but I was both. I had something new."

      Nganga has filed papers at the high court, accusing the leaders of the Baptist Union of Great Britain of destroying his social life, causing him "psychological harm" and defrauding him of money through compulsory donations.

      The church said it will vigorously contest the claim.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Selline küsimus, et ma olen 21-22 Aprill Manchesteris ja saan 21. õhtul teada kas Pühapäev vaba või ei.
        Kas Traffordil kohapeal saab pileteid osta mängupäeva hommikul?

        vs Everton

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Selline küsimus, et ma olen 21-22 Aprill Manchesteris ja saan 21. õhtul teada kas Pühapäev vaba või ei.
          Kas Traffordil kohapeal saab pileteid osta mängupäeva hommikul?

          vs Everton
          Suure tõenäosusega mitte.

          Kommentaar


            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
            Suure tõenäosusega mitte.
            Okei, aga ehk teab keegi mis hinnaga spekulandilt staadioni k6rval pileti on v6imalik saada?

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              jube pagana õnnetuks kisuvad need kiko loan-spellid. tunnen õhus suvise sisse-kasseerimise lõhna (jälle mingi 2milli, yaay).
              Forza Lazio!


              http://yfrog.com/7bcyp6j
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Paar aastat tagasi küsiti 50 naela

                Kommentaar


                  Algselt postitas sanso Vaata postitust
                  Paar aastat tagasi küsiti 50 naela
                  Eelmine kevad küsiti isegi QPR mängu eest 60. QPR oli siis veel divaris. Aga noh, Londoni hinnad...
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    kõigi märkide järgi Pogba samuti läinud, väga armas. sihtkoht siis Juventus. huvitav oleks näha, palju ta seal mängu saab.

                    oleks keegi mulluse youth cupi võidu järel pakkunud, et vähem kui aastaga on nii Ravel kui ka Pogba mõlemad ajalugu, oleks ilmselt kiirelt hullusärk toodud, aga noh tänapäeva tegelikkus. fak.

                    mis on muidugi kõige häirivam, et mingi värd nagu Raiola paneb £1,7 milli taskusse selle kõige pealt. ehkki parem muidugi on, et selliste raisakotkaste surkimine klubi põhimõtteid ei murra. valdav emotsioon on siiski lihtsalt sügav pettumus.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      paranda mind kui ma eksin, aga Pogba oli teie endi poolt "varastatud" paar aastat tagasi. Jah noh Morrison oli vist jah teie enda akadeemiast, aga see vist on karmalaks kui Kiko parameeter siia võrrandisse sisse tuua.

                      Kommentaar


                        jah, võid ka nii võtta, kui tahad. selles mõttes ei ole muidugi Pogba puhul millegi üle üllatuda, et kui tegi korra, siis teeb ka teist korda.

                        samas ma "16-aastane läheb väikeklubist suurklubisse" ja "18-aastane läheb ühest suurklubist teise suurklubisse" vahele päris võrdusmärki siiski ei tõmbaks. praeguses Unitedis olid tal kõik võimalused olla paari-kolme aasta pärast põhikoosseisu mees. eks lõpliku hinnangu võib muidugi anda alles selle järgi, kus ta paari-kolme aasta pärast Juves on.

                        hetkel jääb igatahes mulje, et agent lollitas ära.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar



                          "Pogba thinks he'll play more frequently in Juve"

                          Valencia esmaspäevast saati trennis olnud, Smallingut oli ka piltide peal näha, Cleverley ja Owen muidugi tagasi. valikut hakkab tekkima
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            United: De Gea; Rafael, Evans, Smalling, Evra; Park, Jones, Giggs, Young; Rooney, Hernandez.
                            Subs: Amos, Ferdinand, Fabio, Anderson, Carrick, Nani, Welbeck.

                            Kus Berba on ?

                            Kommentaar


                              Ah, et kus Berba on? Ma pakun, et suurklubi masinavärgi hammasrataste vahel. Ma ei üllatuks, kui Euroopa Liigas saaks Owen enne mängu (või pingile), kui bulgaarlane.

                              Kommentaar


                                hernes ja rooney ründes, seda partnershipi ma olen kaua oodanud jälle näha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X