320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nüüd siis tabeli esimesed ka. tubli töö, poisid!

    Kommentaar


      Mäng ise oli suhteliselt igav, aga sai võetud kohustuslikud 3p ning City kaotas - top of the league.

      Kommentaar


        pole paha, jõudsime sinna varem, kui ma arvasin
        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

        Kommentaar


          Algselt postitas EII Vaata postitust
          pole paha, jõudsime sinna varem, kui ma arvasin
          Lahkute ka sealt varem kui arvate.
          Adiós amigos

          Kommentaar


            Kindlalt olime WBA'st üle, seis võinuks vähe suuremgi olla. Mina ootan gife teisest mängust. Eriti tahaks näha nutvat City fänni nägu, kui Swansea värava lõi . Kuigi peab tunnistama, et Richardsi värava puhul suluseisu tegelikult pigem ei olnud. Tough luck, top of the table nagu kord ja kohus.

            Kommentaar


              a big thanx 2 swansea,we huv 2 pres hurder now n brng da cup @ old Trafort

              Feissbuugi lehelt leiab ikka kvaliteet grammatikaga kommentaare.
              Pogba tuli ka lõpuks koos Cleverleyga platsile, niiet minu soovid täitusid!

              Kommentaar


                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Kuigi peab tunnistama, et Richardsi värava puhul suluseisu tegelikult pigem ei olnud. Tough luck, top of the table nagu kord ja kohus.
                bbc'st: City fans erupt at Liberty Stadium. The ball is in the net from Micah Richards' back-post header. But it is ruled out. The flag is up. And it was the right call as well. When the ball was delivered, Richards was a yard off. Assistant Sian Massey is spot on with the call.
                aga las need kadjakad praegu jääda...



                buuuuja! oleks pidanud vähemalt 5 ära panema. javier võttis tavapärase snaipri asemel mängule hernepüssi kaasa (hahaa, get it?), aga eks ta pole nii palju praktiseerind ka ja vähemalt olukorrad tekkisid, nii et pool võitu.

                d-wel on vist kõige väiksemate munade ja tilliga neeger inglismaal. kasvõi see tühjast mööda löömise moment. äkki arvas, et tegi vea ja see võttis jala pehmeks? kusjuures neid olukordi on muudeski mängudes olnud, kus ta arvab, et kohe vilistatakse kas sulg või muu jama tema vastu ära, puterdab midagi kokku, aga vilet ei tule ja siis peidabki näo särgi või muru varju. nahaalsust, rohkem nahaalsust! (see käib ka kõikide muude teen-enne-triki-kui-löön mõtete kohta. löö!) aaa. ja danny peab suvel enda vasakut jalga ka treenima, koos valenciaga.

                wayno on kunn. vähemalt tema penaltist inglismaa em'i veerandist pähe ei saa.
                ja muidugi dr.Scholes ja prof.Kärrik. lambada!

                aga viimased asjad viimastena: Brendan Rogers, sa oled täkk!
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                  Lahkute ka sealt varem kui arvate.
                  omal paistab relegeerumise tsoon oluliselt lähemalt kätte kui liidrid, ma sinu asemel ei käiks võõraste akende taga inisemas.

                  ja sina, lugupeetav. ilusal päeval ei tahaks omade kallal paugutada, aga see on juba veidi tüütu lähenemine, et hernel "vähemalt olukorrad tekkisid ja ikka juhtub", samas kui teine on patoloogiline puterdaja. no misasja sa jaurad selle danny kallal, lase poiss õpib.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Welbeck oli esimesel poolajal minu meelest Manu üks teravaimaid mängijaid üldse. Ok, lõi heast kohast mööda, aga Chicharitol oli ka päris mitu korralikku võimalust. Evansilt ja Ferdinandilt jällegi väga hea mäng, kohe näha, et kui on kokkumänginud keskkaitse paar, siis on üldine pilt kohe palju parem.

                    Kommentaar


                      patoloogiline idealism, vabandan. kirjasõnas väljendatuna, tõsi, tundub mu ütlemine ka muidugi käredam kui ta mõeldud oli. samas kui ma tas potentsiaali ei näeks, siis ega vast ei paugutaks ka: kes möliseb, see armastab.

                      ps. vince, meie suvine kihlvedu - ja ei ürita siinkohal dr. Fittibaldit mõjutada - tundub hetkel veidi minu kasuks kaldu olevana. pane vaim valmis.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        c'mon d wel, sealt oleks iga üks ämber jalas ära löönud aga noh, viriseda ei saa.
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          ps. vince, meie suvine kihlvedu - ja ei ürita siinkohal dr. Fittibaldit mõjutada - tundub hetkel veidi minu kasuks kaldu olevana. pane vaim valmis.
                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          tegelikult olen suisa valmis millegi mõistliku peale bettima, et kui jälle mitmekuulised põlvevigastused segama ei tule, leiab härra seni puudunud stabiilsuse ja teeb vägagi soliidse järgmise hooaja.
                          vaim on alati valmis, aga mälu on ka hea.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                            Lahkute ka sealt varem kui arvate.
                            +1 ....
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Njaa, ma ei viitsi selle foorumi värdja otsinguga suviseid poste otsima hakata, et uurida kuidas asi TEGELIKULT oli, aga ülaltoodud tistaatidest võiks välja lugeda, et kui dr. Fittibaldi põlved vastu peavad, teeb ta suurepärase hooaja?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Njaa, ma ei viitsi selle foorumi värdja otsinguga suviseid poste otsima hakata, et uurida kuidas asi TEGELIKULT oli, aga ülaltoodud tistaatidest võiks välja lugeda, et kui dr. Fittibaldi põlved vastu peavad, teeb ta suurepärase hooaja?
                                Mälu järgi pakun, et jutt oli Andersonist. Võin ka eksida.
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X