320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas martin644 Vaata postitust
    Eluilmaski poleks mingit skandaali kollase andmisest tulnud. Peale mängu poleks seda olukorda 99% tõenäosusega keegi enam mäletanudki. Samas nüüd on kindel, et sellise jama pärast on jutuainet väga pikaks ajaks
    Seal pole midagi jutustada kohtunik jälgis perfekselt mängu reeglistiku.
    Olen see kes olen

    Kommentaar




      Täitsa puhas punane, ainult De Jong oleks ilma punaseta sealt pääsenud

      Kommentaar


        imeline on vaadata kuidas United 10 mehega ründab. diego lopez teeb retsi elumängu.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
          sa tahad öelda, et pärast olukorda sa hakkasid kohe karjuma punane-punane!????????? isiklikult mõtlesin, et hästi läheb, ei tule kaartigi, korduse järgi mõtlesin, et ilmselt ikka kollase annab..
          Ott Järvela ‏@ottjarvela[kohtunik; mankufan - toim]
          Olles näinud nii üpris mitut UEFA kohtunike õppevideot, siis polnud Nani punane mu jaoks üldse üllatav. Kohtunikelt nõutakse seda.
          Retweeted by Miko Pupart[kohtunik; Eurovisooni fänn - toim]
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Mis Te sellest punasest jahute. Kogu mäng jääb selle taha, et Inglismaa tugevaimal meeskonnal jätkub enesekindlust väravaid lüüa vaid Norwichi jne vastu. Kahju!

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              imeline on vaadata kuidas United 10 mehega ründab. diego lopez teeb retsi elumängu.
              Polegi teist varjanti ju kaotada pole enam midagi kui siis aint koht järgmises ringis
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Hr Fergusson hakka oma tatti pritsima
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  insert your lament here
                  Més que un club

                  Kommentaar


                    Olgem ausad, jalgpalliga seda mängu täna täielikult ei otsustatud.

                    Kommentaar


                      poistele ja safile etteheiteid pole. vahel läheb nii. we shall not be moved. järgmise korrani!
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        jalgpall oleks võinud viimase sõna öelda, aga ei, teistel on vaja ka särada ja ennast näidata.

                        Kommentaar


                          manu mäng oli ilusam ja ohtlikum, seega parem tiim kaotas... aga Nani värav, kõrge jalg ribidesse.. kindel punane... UEFA ettekirjutised ütlevad seda ilusti
                          The One and Only

                          Kommentaar


                            Homme uudistes, SAF süüdistab kaotuses kohtuniku.

                            Kommentaar


                              Naljakas on vaadata kuidas Reali võit Bayerni fännid märjaks ajab..... Aga muidu mäng oli normaalne, esimesed 45 minutit läksid nii kiirelt, et arugi polnud saada. Pärast punast kaarti tekkis väike peataolek manul ja real kasutas oskuslikult olukorra ära kuigi jah mänguliselt oli manu täna parem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Olgem ausad, jalgpalliga seda mängu täna täielikult ei otsustatud.
                                6igus,selle otsustas Nani.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X