320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Ei trolli. Siin on juba välja toodud, et miks see punane juhtus. Sinna juurde panna Madridi lugemata jäänud värav ja twitteris palju mainitud Rafaeli joonelt päästmine* ja kõik olnuks nagunii teistmoodi. (* hakkivate striimide vahet hüpates jäi Rafaeli olukord korralikult nägemata, oli siis käsi ja punane ja pennal tegelt?).

    Aga jah, mis sellest enam. Vähemalt premm on taskus ja ilmselt tuleb ka punktide/võitude rekord. Which is annoying
    Kuule, katsu olla. Kuni punaseni oli ManU ilmselgelt eduseisus- see vale otsus muutis kogu mängu olemust. Ma võiks siia lisada ka lõpus oleva RVP maha võtmise penalti alas ja Ramose nö käe löögi pareerimisel. Nani punane oli ikka väga idiootne otsus ja kõik. Kurat küll, sinised, kas tõesti on juba meelest läinud Ovrebo ? Punastel polegi midagi põdeda, töötud päikese käes pääsitavad lakipead said edasi ebaausalt ja noh, tõesti sa arvad, et see ei aja tilti ???

    Kommentaar


      Ferguson pressikale ei tulnud, Phelan asendas. Polnud right state of mind.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        poisid olid tublid, eriti kui arvestada, et enne mängu peeti reali ikka suuremaks soosikuks. punane oli nii ja naa, ega see ilus liigutus polnud nani poolt, aga sellist värvi kaarti oli ka raske oodata. uhkelt mängitud siiski kahe mängu kokkuvõttes, vahepeal on õnne, teinekord jällegi mitte. uue aastani!

        Kommentaar


          No ühtegi pendla väärilist kätt küll selles mängus Manu kasuks poleks määrata saanud. Kui ma eksin, siis tõestuseks paluks pilti.

          Kommentaar


            Nani nöeb palli lendu ja mängib palli ...

            Kommentaar


              Väga imelikud inimesed olete, eesotsas selle sogase counti tekstiga. Tõepoolest, olles ise jalgpallur, siiralt huvitab mind, mida teha sellises olukorras? T***ga omaks võtma nagu siin ennist keegi mainis? Kuidas ma peaksin sellise palli omaks võtma? Mis teisiti teha tuleks? Üks variant on, et ma hüppaks lihtsalt õhku selg ees ja prooviks peaga palli edasi suunata, aga olukorras oli võimalik alustada kiirrünnakut, seega miks mitte proovida pall jalapeale saada? Ja olgem ausad, Nani seda ju üritaski, palli omaks võtta õhust, lisaks ta veel terve olukorra jälgis ainult palli lendu ning siis tuli Arbeloa ja pauk.. Täiesti süüdimatu olukord ja ma ei mõista kuidas peaks sellises olukorras käituma. Minu vaade on selline, et punase asemel oleks pidanud olema kollane ja kõik. Punase oleks andnud ainult siis kui Nani oleks tahtlikult seda teinud, ala de jong hispaania vastu, millele järgnes üldsegist kollane...Kokkuvõttes täielik müsteerium, kuidas peaks käituma.

              Kommentaar


                Giggs oli väga hea täna..

                Kommentaar


                  Palun kopeerige mulle FIFA reeglid:

                  Tra küll, vend läheb õhust palli maha võtma, silmad ainult palli peal, et palli maha võtta ja mingi hispaania lakipea jookseb oma rinnaga ette ja Nani oma keha asendi tõttu lihtsalt tabab tallaga venda rinda. Ja see on punane ??? Palju õnne.

                  REAL SAI EDASI EBAAUSALT, NAGU SAI KA BARCA CHELSEA VASTU!!!! PALUN DEBIILIKUD TROLLIGE EDASI!!!

                  Kommentaar


                    2 - Thanks to their win, Real Madrid are the only visiting team to have won more than once at Old Trafford in the Champions League. History.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Dignity in defeat jne: http://i.imgur.com/gGSOIwC.gif
                      Mõistan igaljuhul tema reaktsiooni. Täpselt nii nagu mõistsin ka Drogba reaktsiooni poolfinaalis.
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      See punane tundub olevat puhas kohtunike koolkondade küsimus- Tippkohtunikud on tunnistanud, et kõige keerulisem on vilistada kahest erinevast jalgpallikultuurist pärit tiimi mänge, sest mängijate/fännide ootused on erinevad. Kasvõi Collina on tunnistanud, et Šotimaa vs Inglismaa vahelist mängu ta vilistaks (märgatavalt) teisiti kui koduliiga mängu, sest fännid ja mängijad läheksid kohe keema, kui liiga tihti vile antaks ja kaarte lehvitataks.

                      Briti kohtunik poleks sellise asja eest punast andnud, sest nemad üritavad platsil iga hinna eest 11 vs 11 hoida (vt Webb ja de Jongi kollane). Lõunapoolsed kohtunikud hoiavad rohkem näppu reegliteraamatus ja laksavad sellises olukorras punase ära. Kui mälu alt ei vea, siis Premieris ja LaLigas/SerieAs antud punaste kaartide vahe on üsna massiivne (a la üks punane 12 mängu kohta vs üks punane 6 mängu kohta) ja eks tänane Türklane läheb rohkem sinna teise kampa. Mina vaatan olukorda ja ütlen "selge punane" kui mänjufänn on kettas, sest sellise asja eest ju anta punaseid. Hall ala.
                      See...
                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Ott Järvela ‏@ottjarvela[kohtunik; mankufan - toim]
                      Olles näinud nii üpris mitut UEFA kohtunike õppevideot, siis polnud Nani punane mu jaoks üldse üllatav. Kohtunikelt nõutakse seda.
                      Retweeted by Miko Pupart[kohtunik; Eurovisooni fänn - toim]
                      Seda Oti ebapädevust on küll ja küll nähtud ja kuuldud. Kahtlen, et ta Man Utd fänn ise on.


                      Varsti näemegi ainult sellist jalgpalli, kus mängijad ei tohi jalga maast kõrgemale kui 20cm tõsta (ka mitte spurtides). Minu punaste prillide järgi jälgis Nani vaid palli ja tegi kõik, et seda alla võtta. See on tõsi, et Arbeloale korkidega ribidesse ta lendas, aga no kuulge... Väga pehmoks on see jalgpall ikka muudetud/muutunud/tahetakse muuta.
                      Kõikidele trollidele jätkuvat head onafesti ja päikest!
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                        Väga imelikud inimesed olete, eesotsas selle sogase counti tekstiga. Tõepoolest, olles ise jalgpallur, siiralt huvitab mind, mida teha sellises olukorras? T***ga omaks võtma nagu siin ennist keegi mainis? Kuidas ma peaksin sellise palli omaks võtma? Mis teisiti teha tuleks? Üks variant on, et ma hüppaks lihtsalt õhku selg ees ja prooviks peaga palli edasi suunata, aga olukorras oli võimalik alustada kiirrünnakut, seega miks mitte proovida pall jalapeale saada? Ja olgem ausad, Nani seda ju üritaski, palli omaks võtta õhust, lisaks ta veel terve olukorra jälgis ainult palli lendu ning siis tuli Arbeloa ja pauk.. Täiesti süüdimatu olukord ja ma ei mõista kuidas peaks sellises olukorras käituma. Minu vaade on selline, et punase asemel oleks pidanud olema kollane ja kõik. Punase oleks andnud ainult siis kui Nani oleks tahtlikult seda teinud, ala de jong hispaania vastu, millele järgnes üldsegist kollane...Kokkuvõttes täielik müsteerium, kuidas peaks käituma.
                        peaksid sa teadma, et tuleb jälgida enda ümber toimuvat, mitte klapid peas võitlusesse lendama = suure tõenäosusega kaotus olukorras. basics.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          see ei olnud võitlusse lendamine, see oli palli peale lendamine. Hoopis Arbeloa oli see, kes võitlusesse lendas. Ebapädev!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                            Väga imelikud inimesed olete, eesotsas selle sogase counti tekstiga. Tõepoolest, olles ise jalgpallur, siiralt huvitab mind, mida teha sellises olukorras? T***ga omaks võtma nagu siin ennist keegi mainis? Kuidas ma peaksin sellise palli omaks võtma? Mis teisiti teha tuleks? Üks variant on, et ma hüppaks lihtsalt õhku selg ees ja prooviks peaga palli edasi suunata, aga olukorras oli võimalik alustada kiirrünnakut, seega miks mitte proovida pall jalapeale saada? Ja olgem ausad, Nani seda ju üritaski, palli omaks võtta õhust, lisaks ta veel terve olukorra jälgis ainult palli lendu ning siis tuli Arbeloa ja pauk.. Täiesti süüdimatu olukord ja ma ei mõista kuidas peaks sellises olukorras käituma. Minu vaade on selline, et punase asemel oleks pidanud olema kollane ja kõik. Punase oleks andnud ainult siis kui Nani oleks tahtlikult seda teinud, ala de jong hispaania vastu, millele järgnes üldsegist kollane...Kokkuvõttes täielik müsteerium, kuidas peaks käituma.
                            Nojopp antoonjo no...nagu esimene mäng näitas siis ei tohi spanni klemmidega kontakti minna, sellest kohe kurikarjas!!!
                            Aga jah Nanile kindel punane kuna kui nad mõlemad õhus olid ja kui pall ´´võitluspunkti nö´´ jõudis siis ilmselgelt oleks ta pidanud taipama sajandik sekudiga, et jalg tuleb alla lasta. FFS
                            varupallivarupumpaja

                            Kommentaar


                              Arbeloa läks Naniga kontkati, mitte vastupidi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Kuule, katsu olla. Kuni punaseni oli ManU ilmselgelt eduseisus- see vale otsus muutis kogu mängu olemust. Ma võiks siia lisada ka lõpus oleva RVP maha võtmise penalti alas ja Ramose nö käe löögi pareerimisel. Nani punane oli ikka väga idiootne otsus ja kõik. Kurat küll, sinised, kas tõesti on juba meelest läinud Ovrebo ? Punastel polegi midagi põdeda, töötud päikese käes pääsitavad lakipead said edasi ebaausalt ja noh, tõesti sa arvad, et see ei aja tilti ???
                                Ma ei ütlegi, et ei peaks ajama. Ma saan 97 prossa aru. Ovrebo ja see peks, mis mööbel sai pärast Iniesta väravat, ei lähe kunagi meelest. Ja absoluutselt Manu mängis paremini. Lihtsalt läheb oleksiteks kätte. Nagu ma ütlesin, läks ka Reali vastu paar poolkõva otsust, mis viinuks väravani ja muutnuks mängu. Pisut rohkem neutraalse vaatajana on lihtsam asju ka teise nurga alt näha. See on see 'just sayin' koht vm. Aga noh whatever, mida rohkem tilti täna välja saab, seda parem on homne. Nagunii on kõik nüüd juba trollimisena tõlgendatav. Peace out.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X