320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ohh jah, no enne seda punast kaarti tundus manu ikka kraadi võrra kangem meeskond olevat. peale nani eemaldamist oli väike peataolek ja imeti kaks sisse. mis seal ikka. aga tore oli vaadata, et ka kümnekesi suudetakse olukordi luua. reali väravavaht tegi tegelikult ju super mängu ja päästis neid päris mitmes olukorras. neutraalse kõrvaltvaatajana nõustuks tegelikult mourinhoga ja ütleks, et parem meeskond kaotas, sest olgem ausad - see punane kaart otsustas mängu. eks selle üle jäädaksegi vaidlema, et kas oli õige otsus või mitte. kui tuimalt reegleid järgida, siis täitsa mõistetav eemaldamine. aga kui nüüd seda olukorda natuke põhjalikumalt analüüsida ja arvestada, et tegemist oli manu-reali kaheksandikfinaali tulise korduskohtumisega, siis oleks võinud seal siiski kollasega piirduda. seda enam, et mõlemad lendasid sinna olukorda üsna suure hooga ja viga ei olnud tahtlik. tehke mis tahate - ei meeldi kohe üldse sellised vaieldavad otsused tähtsates mängudes. kui vähegi võimalik, siis võiks mõlemal meeskonnal ikka 11ne palluriga lõpuni lasta mängida. mul on küll selline tunne, et too türklane vähemalt sel hooajal enam meistrite liigas vilistama ei hakka.

    Quite hilarious that he follows 35 people on Twitter and 2 of them are Ronaldo and Real Madrid.

    Kommentaar


      Huvi pärast küsin, et kas see on punase kaardi vääriline?
      Algselt postitas fitti
      Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
      LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

      LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

      Kommentaar


        milleks jälle üle võlli keerata. viga ja kollane kaart - palun väga, igati okei otsus.

        sest oli see ohtlik mäng? jah.
        oli see tahtlikult ohtlik mäng? kindlasti mitte.
        hea kohtunik võiks minu arust suuta olukorda hinnata just neist kahest aspektist lähtuvalt, eriti kui teemaks on niivõrd oluline otsus nagu kellegi eemaldamine.

        eika kirjutab selles mõttes absoluutset tõtt, et ühed kohtunikud püüavad hoida platsil võrdsust ja korda, st läheneda loomingulisemalt, teised aga vilistada jäigalt "raamatu järgi". võtan endale õiguse jääda arvamuse juurde, et teise lähenemise puhul on potentsiaalne oht mängu rikkumiseks suurem kui esimese puhul, seega mulle isiklikult see ei meeldi. ja kui eelnev on maitse asi, siis minu jaoks oli targutamine "sa pead suutma näha olukorda enda ümber" antud juhul täiesti kohatu ja eluvõõras.

        sest mis siis oleks olnud Nani jaoks teine variant? ohoh, lahtine pall. kõigepealt vaatan ringi. oi näe, teine mees tuleb. äkki tahab ka sama palli endale. okei, jalga sirutamata ma pallini ei jõua. hm, aga äkki saan hoopis talle pihta? hea küll, igaks juhuks ei siruta jalga. kaotan palli. no kamoon. see ei olnud mingi pohuistlik kungfu löök vastase näo ees siiski ju.


        ja edasise huvides märgin samuti siia ära, et jalgpallis üldiselt võidab see, kes oskab olukorra enda heaks maksimaalselt ära kasutada. seekord oli see Real. hästi tehtud.


        eelmine pilt - jah, on, sest Alonso oli palli taga ja de Jong nägi teda väga hästi, seega ka teadis, mis edasi juhtub. nüüd aga tuli Arbeloa kuskilt küljelt. no sa ei saa platsil eeldada igas olukorras, et äkki tuleb kuskilt vastane vahele, nii ei saa mängida. eespool mõni tahaks nagu jalgpallist kontaktivaba spordiala teha.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Kuule mine tee tofoasi edasi inimene. Ma nagu ei saa aru, mängija läheb õhust palli maha võtma, teadmata, et vastasmängija on tema taga ning härra Arbeloa jookseb rinnaga vastu Nani jalga. Automaatselt punane ? Äkki tuleks tõsiselt luubi alla võtta need sõna-sõnalt reeglid. Ma ei viitsi seda sitta üldse lugeda siin - EBAAUS EDASIPÄÄS!
          Mis vahe on hooletul ja hoolimatul veal? Räägime jalgpallireeglitest.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            milleks jälle üle võlli keerata. viga ja kollane kaart - palun väga, igati okei otsus.

            sest oli see ohtlik mäng? jah.
            oli see tahtlikult ohtlik mäng? kindlasti mitte.
            hea kohtunik võiks minu arust suuta olukorda hinnata just neist kahest aspektist lähtuvalt, eriti kui teemaks on niivõrd oluline otsus nagu kellegi eemaldamine.

            eika kirjutab selles mõttes absoluutset tõtt, et ühed kohtunikud püüavad hoida platsil võrdsust ja korda, st läheneda loomingulisemalt, teised aga vilistada jäigalt "raamatu järgi". võtan endale õiguse jääda arvamuse juurde, et teise lähenemise puhul on potentsiaalne oht mängu rikkumiseks suurem kui esimese puhul, seega mulle isiklikult see ei meeldi. ja kui eelnev on maitse asi, siis minu jaoks oli targutamine "sa pead suutma näha olukorda enda ümber" antud juhul täiesti kohatu ja eluvõõras.

            sest mis siis oleks olnud Nani jaoks teine variant? ohoh, lahtine pall. kõigepealt vaatan ringi. oi näe, teine mees tuleb. äkki tahab ka sama palli endale. okei, jalga sirutamata ma pallini ei jõua. hm, aga äkki saan hoopis talle pihta? hea küll, igaks juhuks ei siruta jalga. kaotan palli. no kamoon. see ei olnud mingi pohuistlik kungfu löök vastase näo ees siiski ju.


            ja edasise huvides märgin samuti siia ära, et jalgpallis üldiselt võidab see, kes oskab olukorra enda heaks maksimaalselt ära kasutada. seekord oli see Real. hästi tehtud.


            eelmine pilt - jah, on, sest Alonso oli palli taga ja de Jong nägi teda väga hästi, seega ka teadis, mis edasi juhtub. nüüd aga tuli Arbeloa kuskilt küljelt. no sa ei saa platsil eeldada igas olukorras, et äkki tuleb kuskilt vastane vahele, nii ei saa mängida. eespool mõni tahaks nagu jalgpallist kontaktivaba spordiala teha.
            Kujutad ette kui k6ik hakaksid sellistes olukordades mängima ok anname kollase pohh,et 2roiet läks ok,edasi järgmine mees ok saab samaolukord kollane pohh et roie ei läinud katki jne jne jne see pole enam jalgpall,vaid otsesees m6ttes kung-fuu.Lihtsalt sealt on need et varasemad on karistatud kollasega ja tekkib mängijatel selline mitte karistamtuse tunne ja nii läheb.Respect Türgi kohtunikule kes julges sellise otsuse ja 6ige vastu v6tta

            Jalgpall on kontakne ala aga mitte sellisel moel kus peab jala p6levek6rguselt k6rgemale t6stma
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Kujutad ette kui k6ik hakaksid sellistes olukordades mängima ok anname kollase pohh,et 2roiet läks ok,edasi järgmine mees ok saab samaolukord kollane pohh et roie ei läinud katki jne jne jne see pole enam jalgpall,vaid otsesees m6ttes kung-fuu.Lihtsalt sealt on need et varasemad on karistatud kollasega ja tekkib mängijatel selline mitte karistamtuse tunne ja nii läheb.Respect Türgi kohtunikule kes julges sellise otsuse ja 6ige vastu v6tta.
              kohtunik on määratud selleks, et mäng edeneks sujuvamalt ja liigse nääklemiseta. kohtunik ei ole turvamees. ta ei jookse väljakul selleks, et muuta oluliselt mängu käiku. tema olemasolu on vajalik vaidluste vältimiseks. hea kohtunik vilistab kui inimene, mitte kui robot. kohtunik peab olema täielikult mängus sees, mitte korrutama teooriatunnis õpitut joostes. ta on nagu autojuht, kes loeb liiklust, mitte nagu autojuht, kes sai load tänu testiraamatu pähetuupimisele.

              sina, see türklane ja paljud teised on sitad kohtunikud, sest nad ei saa sellest aru.
              Algselt postitas rainis007
              Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

              Kommentaar


                Teen sellise purjus posti, aga jah mängu mõttes oleks võind nanile kollase anda ja väga poleks keegi öelnud, et oioi see oleks pidanud punane olema... Rikkus mängu täitsa ära, aga väga ei õigustaks ka Nani tegutsemist. Nahhaalne ta oli, aga mis teha. Modricil oli korralikult õnne, et selline elulöök sooritada. Aga jah ei ütleks, et hetkel on tegu kindlalt maailma parima satsiga, aga siiski minu silmis oldi väärilised vastased ja mu arvates oleks see mäng võinud olla kas või finaal. Loodame, et järgmine aasta oleme veel tugevamad ja tuleb see võit jälle koju! Palju puudu ei jää. Veidi õnne ja kindlust!

                Kommentaar


                  not your fault (✓)
                  victim (✓)

                  Hmmm, sellest saaks päris hea laulu...

                  de jong paistis ju ka palli suunas minevat, jalg vähemalt sinna poole minemas enne kui alonso vahele jõuab.


                  Algselt postitas fitti
                  Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                  LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                  LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                  Kommentaar


                    Peale seda, kui türklane Nanile punast näitas, tuli koheselt meelde Benfica - Barcelona alagrupimäng ja see olukord.

                    Alates 1:49.


                    Tegemist sama kohtunikuga. Busquets sai selle olukorra eest, mis pealtnäha täiesti tavaline otse punase kaardi ja lisaks veel 2 mängu pikkuse mängukeelu. Huvitav, kui pika mängukeelu Nani võib saada. Ütleme nii, et vähemalt 8 kohtuniku 10-st poleks Nani olukorra eest punast andnud.

                    ManU fännid mäletavad kindlasti veel kaardi värvi, mis Torres selle olukorra eest sai.

                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      üks päev sõidad rohelisega üle ristmiku, teinepäev kollasega, siis aga punasega... (värvid ei mängi siin rolli).

                      point selles, et kohtunik(ud) võivad näha seda erinevats mängudes erinevalt, eri nurk, mängijad varjavad.

                      Manul oli parem mäng aga see oli punane kui kohtunik nägi olukorda.
                      The One and Only

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        no sa ei saa platsil eeldada igas olukorras, et äkki tuleb kuskilt vastane vahele, nii ei saa mängida.
                        nunuh. tegelikult sa just peadki igas olukorras eeldama, et sa ei ole üksi. eriti veel elukutseliste mängus. eriti veel playoff mängus. sa pead arvestama, et hingamisruumi ei ole.
                        ehk siis nõnda just peabki mängima. sa pead koguaeg teadma (püüdlema selle poole), mis sinu ümber toimub. siis saad sa õige otsuse vastu võtta. vastasel juhul tegutsed sa huupi ja võib väga kehvalt minna.
                        mõistagi on olukordi erinevaid. teinekord satud säherdusse segasumma suvilasse, et nii kui palli näed, siis virutad (utreeritud näide). nanil oli aga aega ning puudusid nähtavad segavad faktorid, et infot juurde hankida... võib olla tal oli info olemas ning langes lihtsalt valearvestuse ohvriks. ei tea. igatahes tuli nii nagu läks.
                        mängige jalkat.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Üks asi on otse nupud ees kehasse minek ning teine asi on küljelt!

                          Äkki tasuks küsida, et kas türklane on suutnud unustada liidsi poiste teod türgis mõned head aastad tagasi?

                          Kommentaar


                            Ma nii muuseas küsin siin ekspertkohtunike ja muidu asjatundjate käest, et kas Diego Lopezi kahekäeline knock out Vidicile on kuidagi moodi vähem ohtlikum ? Vend lendab konkreetselt molli Vidale , palli ei mängi , võiks ju tõlgendada liigse jõu kasutamist ja aidaa ? ei ? Miks mitte ?

                            Giggs: "That's the worst post-war red card I've seen. In the 1930s we saw some shockers, but from 1945 onwards, that's the worst."
                            Jose Mourinho: "Arbeloa told me he thought Nani didn't even see him."
                            Mike Phelan: "The fourth official was even shocked, and he told us he had no idea what happened!"

                            Ah aitab sellest. Nüüd jääb loota, et vastuseks välja langemisele on Chelsea mõrvamine pühapäeval.
                            Ja no Sir Ryan Giggs , tuhandes mäng ja ftw mis esitus. Näpud püsti.Tuleb see tonn Unitedi eest ka ära, igihaljas nagu ta on.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Ma nii muuseas küsin siin ekspertkohtunike ja muidu asjatundjate käest, et kas Diego Lopezi kahekäeline knock out Vidicile on kuidagi moodi vähem ohtlikum ? Vend lendab konkreetselt molli Vidale , palli ei mängi , võiks ju tõlgendada liigse jõu kasutamist ja aidaa ? ei ? Miks mitte ?

                              Giggs: "That's the worst post-war red card I've seen. In the 1930s we saw some shockers, but from 1945 onwards, that's the worst."
                              Jose Mourinho: "Arbeloa told me he thought Nani didn't even see him."
                              Mike Phelan: "The fourth official was even shocked, and he told us he had no idea what happened!"

                              Ah aitab sellest. Nüüd jääb loota, et vastuseks välja langemisele on Chelsea mõrvamine pühapäeval.
                              Ja no Sir Ryan Giggs , tuhandes mäng ja ftw mis esitus. Näpud püsti.Tuleb see tonn Unitedi eest ka ära, igihaljas nagu ta on.
                              1)When Ryan Giggs was born, Ryan Giggs was 27.
                              The highlight of Ryan Giggs' career - the 1966 WC.(yeah i know)

                              2) Tuleb sellest mängust ka kohtunikuporri. Eeldused on loodud.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Krt pime saab ka ennem keppi, kui siin figurerivad manu fanid aru saavad, et mitte punane kaart, vaid nende suutmatus tugevamate meeskondade vastu närvi säilitada ja mõni võimalus sisse lüüa sai otsustavaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X