320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selline tagasihoidlik, ei karju kuskilt otsast näkku või nii. Mulle meeldib. Üldiselt, peab väga rahul olema paari viimase hooaja särgi kujundusega.

    Kommentaar


      Linik
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Ja Varela ongi ManU mees. Vähemalt facebook nii väidab.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Ja Varela ongi ManU mees. Vähemalt facebook nii väidab.
          kirjutan siis ka inimese moodi, et tegu 20-aastase paremkaitsja Guillermo Varelaga. mitte näiteks selle Silvestrega, kes Portos mängib.

          kõlab nagu asjalik kate Rafaelile.

          teise poole pealt, et reservidest on samuti korralik reha üle lastud. lahkuvad Brown, Cofie, Fornasier, Giverin, Hendrie, McCullough, van Velzen ja Veseli. veidi üllatav on ehk vaid Fornasierist ja ka van Velzenist loobumine, aga noh eks ta üks make or break tants ole niikuinii.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            rubriigist "kuidas tegelikult valmivad promofotod".

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Võõrsilsärk on üks aegade kaunimaid Unitedi särke, mida näinud olen. Põhjendust ei oska tuua, esmamulje oli lihtsalt nii kaunis.

              Nendest U21 lahkujatest, et kõik on jah enamvähem loogilised (olematu mänguaeg+vanus), väljaarvatud Fornasier. Oli päris stabiilne alg11 mees ning veel päris noor ka. Oleks kedagi muud eelistanud näha minemas.

              Varela kohta suudab keegi infi leida, palju mees lõppenud hooajal Uruguay liigas mängis? Wikis ja soccerways informatsioon on tema kohta suht olematu

              Kommentaar



                Tunduvalt toredam ja inimlikum selliseid videosid vaadata, kui neid Aditya 1,5 minutilise pikkuseid üllitisi, mis koosnevad Unitedi mängijate eriefektidega üle valatud nägudest ning olematust sisut ja pannakse seejärel pealkirjaks kas intro või hooaja kokkuvõte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust

                  Varela kohta suudab keegi infi leida, palju mees lõppenud hooajal Uruguay liigas mängis? Wikis ja soccerways informatsioon on tema kohta suht olematu
                  Varela made just one senior appearance for Penarol but impressed during a trial spell at Old Trafford at the end of last season.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Yorro Vaata postitust
                    oosom pilt
                    Nüüd alles panin tähele mis esimene postitus siin teemas on
                    Vinge värk

                    Kommentaar





                      väga imelik vaatepilt ilma Alexita
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        Galatasaray have failed in a bid for Nani because Manchester United want £8.5million for the winger, according to the Turkish club.

                        Kui Nanil selline hind, siis Youngi saaks vahetada paki Laysi vastu
                        .

                        Kommentaar


                          üks mees pani EMil veidi hullu jälle.








                          ja noh see ka.

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            https://www.facebook.com/Cristiano/p...51695432417164 Tuleb tagasi?

                            Kommentaar


                              kui üks väravamasin ka veel tulema peaks - olen selle suhtes siiski üpris skeptiline -, väheb wayne'i tutt veel neli korda rohkem liiva. kõik väravad lüüakse ju tema eest siis ära.
                              siit ka mõte: wayno krissu vastu. (pluss plekki)
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Inglismaa meedias liikuvate kõlakate kohaselt tunneb Manchester Unitedi uus peatreener David Moyes huvi Evertoni väravavahi Tim Howardi vastu.


                                Ma ei tuleks sellise lolluse peale ka kõige suurema tahtmise korral
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X