320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rooney tagasi Evertoni, poeg peab naasema.
    Algselt postitas fitti
    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

    LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

    Kommentaar


      Noh, see võib vabalt nii ka olla, aga selle tsitaadivaba tüki peale jumalaid ma veel ei tänaks. Kui sellest kategooriast valida, siis rõõmustaks manu fännina selle Messi tuleku uudise peale palju rohkem
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Pappi tuleb vol kakstuhat.

        United and Bulova announce three year sponsorship as watchmaker becomes Club’s Official Timekeeper and Global Partner
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Pole päris õige teem,samas nagu on ka, aga David Moyes on Inglismaa ja Šotimaa mängul ITV stuudios.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            Pole päris õige teem,samas nagu on ka, aga David Moyes on Inglismaa ja Šotimaa mängul ITV stuudios.
            http://firstrownow.eu/watch/200998/3...-scotland.html
            Lisaks veel best captain of all time, Roy Keane.
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Olen nõus sõlmima kihlveo, et vähemalt üks vend lööb kõikides sarjade peale kokku 20+ väravat. Nende nelja all mõtled ikka Rooney, RVP, Chicharito, Welbecki ?
              Ma millegi pärast arvasin, et siin niisama jutustada ei lasta, et kästakse ikka oma sõnast kinni pidada aga miks ka mitte.
              Neid nelja mõtlen jah. Welbeck lõi eelmisel hooajal 2, seega 20 temalt ei karda. RvP saab lõpuks vigastada raudselt et Chicaritot võiks kõige rohkem karta, aga noh, põnevuse mõttes jään ma endale kindlaks.
              Uued tulijad arvesse ei lähe ja kui keegi neist ära peaks minema, olen mina võidule lähemal

              No päris vaikseks jäi pärast seda postitust see teema. Paar päeva hooaja alguseni aega, kuidas siis jääb ?

              Kommentaar


                LOL. Moyesel juba katus sõidab. Nüüd siis fixture list on konspiratsiooni objekt. Moyes said: "I find it hard to believe that's the way the balls came out of the bag, that's for sure." Tõenäeoliselt see paarikuu tagune Bilderbergi kohtumine oligi sellega seoses.

                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                  No päris vaikseks jäi pärast seda postitust see teema. Paar päeva hooaja alguseni aega, kuidas siis jääb ?
                  No minugi poolest, sümboolne 6 pakk, midagi mani või on muud silmas ?

                  Algselt postitas Stok
                  Kui juba kõikide sarjade peale kokku, siis van Persie juhib praegu 2 väravaga jah?
                  Põhimõtteliselt küll, kuigi tegu on suht mõttetu mänguga, võib teda nö superkarikaks ikka kutsuda, taldrik ju võidu eest anti ja puha.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    viski, eriti see bränd, mida traffordil manustatakse, teeb paranoiliseks. haige on see seeria sellegi poolest.

                    ps. community shieldi sarjaks lugeda on küll vähe entusiastlik.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Unitedi FB leht genereerib ka mingeid uudiseid Ronaldo mälestustest. Hakka või arvama, et midagi tõesti susiseb kardinate taga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tempo Vaata postitust
                        Unitedi FB leht genereerib ka mingeid uudiseid Ronaldo mälestustest. Hakka või arvama, et midagi tõesti susiseb kardinate taga.
                        Ronaldo tegi 10 aastat tagasi debüüdi ning sel puhul tsiteeriti lihtsalt SAFi toonast arvamust. Pole seal midagi erilist

                        Kommentaar


                          Debüüdi kelle eest? Mina mäletan Euro2004-a nii hästi just sellepärast, et seal Ronaldo meeldis täiega, a siis ta mängis veel sportingus ja sama aasta suve lõpus vist läks Manusse alles.

                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          No minugi poolest, sümboolne 6 pakk, midagi mani või on muud silmas ?

                          Põhimõtteliselt küll, kuigi tegu on suht mõttetu mänguga, võib teda nö superkarikaks ikka kutsuda, taldrik ju võidu eest anti ja puha.
                          No ma ei tea, peaks siis valima, mis andmeid uskuda. ma eelmise hooaja väravate arvu vaatasin siit:
                          Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.


                          Aga ma ei ole kindel, kui usaldusväärne see on, minu meelest ma mingiaeg nägin seal mingit viga.

                          Selle koha pealt, mille peale kihla vedada, pole konkreetseid eelistusi tekkinud. Vast sobib see 6pakk küll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                            Debüüdi kelle eest? Mina mäletan Euro2004-a nii hästi just sellepärast, et seal Ronaldo meeldis täiega, a siis ta mängis veel sportingus ja sama aasta suve lõpus vist läks Manusse alles.
                            13.08.2003 Liitus Ronaldo Man Utd'ga
                            16.08.2003 Tegi debüüdi. Vs Bolton.

                            Kommentaar


                              Jälle hakkab Fabregase teema pihta :/
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                                No ma ei tea, peaks siis valima, mis andmeid uskuda. ma eelmise hooaja väravate arvu vaatasin siit:
                                Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.


                                Aga ma ei ole kindel, kui usaldusväärne see on, minu meelest ma mingiaeg nägin seal mingit viga.

                                Selle koha pealt, mille peale kihla vedada, pole konkreetseid eelistusi tekkinud. Vast sobib see 6pakk küll.
                                Krdi seda shieldi siis ei arvesta, läheb nullist. 6 pakk on hää küll

                                Muus osas on nii ,et poistele anti numbrid ära
                                1. De Gea (GK); 2. Rafael; 3. Evra; 4. Jones; 5. Ferdinand; 6. Evans; 8. Anderson; 10. Rooney; 11. Giggs; 12. Smalling; 13. Lindegaard (GK); 14. Chicharito; 15. Vidic; 16. Carrick; 17. Nani; 18. Young; 19. Welbeck; 20. v. Persie; 21. Henríquez; 22. Fabio; 23. Cleverley; 24. Fletcher; 25. Valencia; 26. Kagawa; 27. Macheda; 28.Büttner; 29. Zaha; 30. Varela; 31. Wootton; 32. Powell; 33.Bébé; 34. Cole; 35. Lingard; 36. Vermijl; 38. M.Keane; 39. Thorpe; 40. Amos (GK); 42. Blackett; 44. Januzaj; 45. Petrucci; 48. W.Keane; 50. Johnstone (GK).
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X