320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas kellegil mingit striimi on jagada?

    Kommentaar


      Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
      Kas kellegil mingit striimi on jagada?

      Kommentaar


        de bruyne saab kollase, samas Valencia ei saa midagi
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          de bruyne saab kollase, samas Valencia ei saa midagi
          Sunderland-Liverpool-Beach-Ball.jpg .

          Kommentaar


            Meie mäng tundub siiani veidi loogilisem kui Chelseal, aga see ääred võiks rohkem toita.

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              de bruyne saab kollase, samas Valencia ei saa midagi
              huvitav jah, kahe jalaga hüppas sisse ja pall oli kaugel ära juba, ime et punast ei saanud aga et üldse kaarti ei antud on ikka korralik kohtuniku kala
              Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

              Kommentaar


                Algselt postitas RaitR Vaata postitust
                [ATTACH=CONFIG]2522[/ATTACH] .
                sry rakvere fänn, ma ei saa aru, mis see rannapall siia puutub?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  de bruyne saab kollase, samas Valencia ei saa midagi
                  kuuled ju küll, millest Kruus ja Vara rääkisid,
                  kohtunik võttis lihtsalt sellise joone ja andestas mõlemale ühe eksimuse

                  15 min: Ashley Cole scythes through the back of Van Persie on the halfway line but Martin Atkinson elects not to book him. Strange.
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    sry rakvere fänn, ma ei saa aru, mis see rannapall siia puutub?
                    aaa, minu paha... ma mõtlesin, et me postitasime asju, mis kedagi ei koti..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      kuuled ju küll, millest Kruus ja Vara rääkisid,
                      kohtunik võttis lihtsalt sellise joone ja andestas mõlemale ühe eksimuse

                      15 min: Ashley Cole scythes through the back of Van Persie on the halfway line but Martin Atkinson elects not to book him. Strange.
                      Tead ei kuule, vsb'd pole, mängu vaatan ntv futboli pealt. See Cole'i värk jäi nägemata, kuid see ei õigusta seda Valencia viga.

                      E. Selge, rait, sa manku fänn.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Maailma parima liiga maailma parimad meeskonnad. Valesöödud ja tapvalt igav.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vähemalt Rooney oli hea. Clean sheat on ka hea, DDG esimene Chelsea vastu. Mängu tulemus, meeh. Ja kui nüüd kõik kohtunikud nõnda vilistaks käsi kastis oleks vähemalt selgus majas, minu poolt + Atkonsonile.

                          e. ja no ka see ,et Valencia hooaeg on juba parem kui eelmine kokku.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            de bruyne saab kollase, samas Valencia ei saa midagi
                            no tra küll, jälle ulume. Jah, Valencia olukord oli kaarti väärt, kuid ka Cole'ile jäi minutid varem sarnases olukorras kaart andmata.

                            ulume de bruyne kollase pärast, kui Cole'ile oleks võinud vabalt 4 kollast anda - käsi x2, RvP ja daiv.

                            enivei... vähemalt oli Welbeck jälle see sama Welbeck, keda teame ja armastame.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RaitR Vaata postitust
                              aaa, minu paha... ma mõtlesin, et me postitasime asju, mis kedagi ei koti..
                              Hea (Y)
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Ei oska isegi kommenteerida. Mängupilt polnud üldse kole. Valencia tegi palju ilusat musta tööd, palliga oli impo. Young oli paremal äärel täitsa asjalik alguses. Rooneylt palju ilusaid liigutusi (Unitedi MoM imo) Kokkuvõtteks selline 3+ mäng. Surve oli pigem meiepoolne ja Chelsea passis niisama 90min. Ei saa rahul olla, aga ei saa ka öelda, et ebaõnnestunud oleks midagi. Kaitse oli mõlemal poolel väga hea. Nulliti ära üksteist täna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X