320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    "Ilus" hetk tõesti kui minnakse vastast lihtsalt julmalt maha niitma.
    Ahh, harju keskmine pedede pidu ja pillerkaar. Nagu näha, siis Coutinho ei lasknud end sellest väga häirida:

    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      aitäh moyes, et sa möngitasid youngi, kes chelsea vastu IMELISELT hakkama sai, AITÄH, AITÄH moyes, et sa selle venna alles liiga hilja välja võtsid

      MIS KURADI pärast kagawa pole isegi pingil?

      Mõttetu treener, mõttetu vend kao ära raisk
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        seda mängu iseloomustab selle hooaja imelised transfer pakkumised
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Veel õli tulle http://www1.skysports.com/football/n...liverpool-loss

          aga ütleks, et eelmine hooaeg hakkas üsna sarnaselt... ka SAFiga.

          Kommentaar


            86 minutit kaitse töötas ja teine poolaeg oli 'pool nullitud (mitte, et NEIL kuskile otseselt kiiret oleks olnd). paraku nulliti ka ennast.
            profülaktika mõttes soovitaks nõrgema närvikavaga/noorematel manku fännidel sel hooajal xanaksi karp lähedal hoida, sest sellist aastat pole teie eluajal veel ette tulnud. eks meil kõigil on harjumatu.

            käsk kõrgemalt ammu antud: support your new manager.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              no muidu poleks hullu, aga lisan siia transfermarketil tegutsemise ja see on halenaljakas, eriti kui üritati fellainit kallimalt osta kui klausel ennem oli.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Calm down. Mis Moyes siis nüüd NII valesti tegi? Ainuke asi, mida tagant järgi hea vb olla viltu vaadata on, et häid mänge näidanud Valencia ei alustanud Giggsi või Youngi asemel. Mu arust tuldi välja parima võimaliku koosseisuga ja vastane oli täna lihtsalt parem, aktsepteerige seda valusat fakti. Nani ja Herne mitte alustamine oli loogiline, puuduv mängupraktiga. Liiga riskantne sellisesse mängu visata, peale vigastusi. Ja kui Kagawa pole isegi pingil, siis järelikult ta pole tõesti veel mänguvalmis, keda jälgitakse iga treeningu ajal mitmete treenerite poolt. Ennast häiris mängijate liigne tähelepanu kohtunike suunas, mis oleks mujale rohkem ära kulunud ja Cleverley mäng vale värava poole.
                Suunake täna oma pettumus -või pimeviha Bulgaaria korvpallikoondise vastu ja hoidke pöialt oma koondisele!
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  kui üritati fellainit kallimalt osta kui klausel ennem oli.

                  sul on kõik sassis, nädalatagune 35m topeltpakkumine sisaldas 20m Fellaini eest, mida oli just vähem kui väljaostuklausel,
                  aga seal pole mingit vahet (peale selle, et see tundub Evertonile solvavalt väike), sest see kehtis juulini

                  Manchester United have launched an improved £35 million double bid for Everton pair Marouane Fellaini and Leighton Baines on Thursday.
                  The fresh bid values the Belgian midfielder at £20m and the left-back at £15m after the Toffees rejected a "derisory and insulting" initial offer worth £28m for the pair a week previously.
                  United's offer values Fellaini at less than the £23.5m release clause that expired in July but sources have told Goal that the Old Trafford club have set a £20m ceiling for the 25-year-old and that there is no room for manoeuvre.
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    käsk kõrgemalt ammu antud: support your new manager.
                    This!
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      Kui tõesti pole kedagi suudetud tuua, siis 2milli siia sinna ei peaks mingi näitaja olema. Kui üritatakse juba peinsi ja fellainit osta ja ikka millegiga hakkama ei saada olen kurb ja pettunud. Õnneks on veel mõned tunnid alles akna sulgemiseni

                      Tuleks kasvõi üks hädine signing ja olen nõus moyest toetama kahe käega
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Tuleks kasvõi üks hädine signing ja olen nõus moyest toetama kahe käega
                        Täiesti mõttetu tekst. Ei ole mõtet osta mingit venda, kes on selline poolenisti mängija, s.t pärsib akadeemia kuttide võimalusi ja võistkonnale midagi juurde ei anna. Saa aru, tegu on üleminekuga Fergusoni ajastult Moyese ajastule, loodetavasti. Kõik ei peagi kohe toimima ja kindlasti pole vaja osta lihtsalt selle pärast, et osta. Ferguson ei suutnud ka keskväljale viimastel aastatel kedagi tuua, et loota siin mingit imet Moyese poolt ei ole ka mõtet. Muus osas nagu juba eespool mainiti, support your manager.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Welbeck ja v. Persie olid suurema osa ajast teravamast mängust väljas. Liverpool pakkis keskelt kokku ja suunas rünnakud äärte kaudu, kus tihti ka tsenderdusteni jõuti, kuid sellega näis Rodgers juba eos leppivat. Keskkaitses klaariti ilusti ära ja kuna varajase värava näol oli edu olemas, polnud suurt muud vajagi. Ilmselt ootas Moyes tihti keskele liikunud Giggsilt ründajate toitmisel suuremat tuge, aga paraku oli vanameister üsnagi anonüümne. Cleverley oli liialt oma ülesannetele kaitsefaasis keskendunud ja sinna see teravus kadus. Rooney või Kagawa tüüpi mängijast jäi seekord vajaka
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Mina ei arva, et kedagi ostma peaks. Jah, praegu jääb keskväljal tõsiselt puudu ja ma arvan, et Giggs peaks tulema mängu lõpus pigem väljakule, aga mida tean mina meeskonna manageerimisest. Ma olen kogu aeg pooldanud oma noorte kasvatamist ja ma tean kui valusalt see võib kätte maksta. Mul on hea meel, kui kedagi ostetakse, aga ma ei arva, et keegi peaks klubi toetama tema ostude järgi.
                            Mängus jäi loovust puudu ja kuskilty polnud näha, et see mäng oleks võinud paremini minna. Aga kui sul on 26 aastat üks mees meeskonda vedanud, siis üleminek ei saagi olla lihtne.

                            Ei ole paremaid, halvemaid aegu.
                            On ainult hetk, milles viibime praegu.
                            Mis kord on alanud, lõppu sel pole.
                            Kestma jääb kaunis, kestma jääb kole.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              2013 - Varela
                              2012 - Persie Kagawa (Zaha) - PL 1.
                              2011 - Jones Young de Gea - PL 2.
                              2010 - Hernandez Smalling (Lindegaard) - PL 1.
                              2009 - Valencia - PL 2.
                              2008 - Fabio Rafael Berbatov - PL 1.
                              2007 - Anderson Nani - PL 1.

                              Huvi pärast vaatasin
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Sky sources understand that Manchester United have made contact with the representatives of Real Madrid playmaker Mesut Ozil. Arsenal are also keen on the Germany international.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X