320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Moyes kavatseb skaudid välja vahetada!?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Keegi oskab öelda, kas on võimalik mingit mängu see hooaeg Traffordile vaatama minna?
      sigpic

      Kommentaar


        Igale mängule on ideeliselt võimalik pilet hankida, sest väga harva müüakse staadion täis: http://www.theguardian.com/football/...police-figures
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Igale mängule on ideeliselt võimalik pilet hankida, sest väga harva müüakse staadion täis: http://www.theguardian.com/football/...police-figures
          loe teinekord läbi ka, mida sa lingid.

          The disparity is because United, in common with other clubs, release the number of people who bought tickets, whether or not they attend.
          piletit jahtides on sellest vähe abi, et mingi 10k matsi ei viitsi lihtsalt kohale tulla.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
            Keegi oskab öelda, kas on võimalik mingit mängu see hooaeg Traffordile vaatama minna?
            Jah, oskan öelda, on võimalik. Nagu juba eespool mainisin , siis hetkel on müügis membershipi omanikele üpris paljude kodumängude piletid.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              loe teinekord läbi ka, mida sa lingid.



              piletit jahtides on sellest vähe abi, et mingi 10k matsi ei viitsi lihtsalt kohale tulla.
              Loe mu postitus ka teist korda, sai öeldud, et ideeliselt.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Loe mu postitus ka teist korda, sai öeldud, et ideeliselt.
                mhmh, "ideeliselt" on sinul ja minul võimalus kosmosesse ka lennata. saaks ainult raha kokku ja laeva valmis ehitatud. inimene küsis reaalseid võimalusi. reaalselt sa igale mängule ei saa või siis maksad £££.

                e: way to go argumendid, kolmas b. siitpoolt punkt.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Miks manu fännid siin alati sellised liivatussud on ja pidevalt ära peavad panema?
                  Algselt postitas fitti
                  Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                  LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                  LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    e: way to go argumendid, kolmas b. siitpoolt punkt.
                    Ise tuled absurdse kosmose jutuga ja kritiseerid minu argumente. Olgu, vabandan, minu vastus sellele polnud ilus, sain sellest aru ja kustutasin selle ära.

                    Lingi point (millest sa kinni haarasid) oli küsijale näidata, et pole need unitedi kodumängud nii nõutud ja pileti saamine nii lootusetu kui talle ehk tundus. Edasine teemaarendus oli/on juba pläust.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Lingi point (millest sa kinni haarasid) oli küsijale näidata, et pole need unitedi kodumängud nii nõutud ja pileti saamine nii lootusetu kui talle ehk tundus. Edasine teemaarendus oli/on juba pläust.
                      Esimesed 2 on siiani olnud küll , tean omast käest. Membershipist ei piisanud näiteks Chelsea mänguks, läks ballotile ja seal loosiõnne ei olnud (loosiõnn = õigus osta pilet, mis siis toimub automaatselt kui loos naeratab, st krediitkaart ja raha on läinud kohe kui oled loosis edukas olnud.) Palace mängule sain pileti, aga samamoodi oli ka neid ,kes ilma jäid.

                      Eelküsijale, hetkel saab membershipiga osta pileteid Leverkuseni (CL), Liverpooli (COC), WBA, Stoke, Donetsk (CL), WHU, Cardiffi, Fulhami kodumängudele. Kauaks neid jätkub on iseasi, aga parem seis kui esimese 2 kodumänguga, saab Ryanairi piletid varem ära osta ja seeläbi kulusid koomale tõmmata. Endal läheb 52 euri lend edasi tagasi kuivõrd sai lennupiletid nii ehku peale ära ostetud, et küll Palace mängule kuidagi ikka saab kui kuidagi ei saa.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Tänud
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Miks Rooneyt maskiga ei mängitata?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Millega ta siis tänaseni on mänginud?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                De Gea, Fabio, Ferdinand, Vidic, Evra, Valencia, Carrick, Anderson, Young, Rooney, van Persie

                                Bench: Amos, Evans, Cleverley, Fellaini, Zaha, Januzaj, Hernandez.
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X