320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rvp pennal oli peaaegu sama piinlik kui ashi dive. oleks võind ju huumori poolest keskele chipata - kui vv oleks ära noppind, siis sitta kah, kergelt tulnd-läind, oleks ära löönd, saaks rahulikult ülejäänud voorudes zahasid ja asju kasutada.

    ärgem saage must valesti aru - ma suikun koheselt suhteliselt kergelt unne teades, et sellist pennalt väravaks ei realiseeritud, kuid mu uni pole sügav, sest maas vedelenud punktid jättis esialgu hernes võtmata ja seejärel gunnerite legend oma postiga. ajab sita keema küll, sest sociedad suutis omas kodus veel vähem kui OT'l.

    kasti ääres edukalt lühikest panna tundub ilmvõimatu. samas tsenderdada oskab aint evra. teisalt pole liiga palju mõtet kõrgeid taguda, sest hernes on mängus ja võiks parem ette posti maast teravaid panna, aga et nii kaugele jõuda, on vaja ikkagi mingit pidi sisse murda, mis toob meid taas esimese punkti juurde. koosseis oli muidugi vastav, aga siiski.

    ja baidevei - lisaks sellele, et fellakas nkn lollakas on, et nokkimiste eest punane võtta, siis mis ta sööduprotsent on, neli?
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      ja baidevei - lisaks sellele, et fellakas nkn lollakas on, et nokkimiste eest punane võtta, siis mis ta sööduprotsent on, neli?
      89%

      Ainult Phil Jones oli parem oma ühe sööduga, mis jõudis ka kohale.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        oli dive, oli.
        Aga oleks võinud hernel lasta joosta mäng lõpuni. Ja punkt on ikkagi masendav, oleks võinud ära kindlustada.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          tõesõna, mäng-kaks vahele ja ma olen päris kindel, et selline klounaad väheneks hüppeliselt.

          äkki selle Rietheri karistusega läks nüüd mingigi uks natuke paokile, et tegelikult täitsa võib ka pärast videolt vaadata ja selle põhjal karistada. ma saan aru, et pintsakud ei taha fookust liialt "järelvaatamisele" kallutada, aga saab ju ometi kuidagi reeglite sõnastusega piiritleda.
          Seda nüüd küll ei juhtu. Mitte et ma arvaks, et sellised häbitud sukeldumised peaksid karistuseta jääma, aga üks asi on kohtuniku poolt märkamata jäänud olukordade lahendamine video põhjal, hoopis teine aga kohtuniku selge otsuse kahtluse alla seadmine. Rietheri puhul ju oligi iva selles, et kohtunik ei näinud/otsustanud midagi, nii et komisjon sai julgelt tegudele asuda. Oleks Sascha-poiss sealt aga kollase teeninud, oleks see videolint samamoodi prügikasti lennanud.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            67067_713047015386383_1674272444_n.jpg
            Tegelikult pole seis üldse nutune ju? Liidriga 8p, kui suudaks Arsenali võita, siis on hästi ju.
            sigpic

            Kommentaar


              Kuidas saab nii näruse mänguga mitte grupis viimane olla?
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                get nahhui.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  get nahhui.
                  na hui

                  orig_18021131_yB2z.jpg
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Oleks selline küsimus, et miks ikkagi Ronaldo lahkus meie juurest? See, et see ta unistusete tiim seda ma tean jah. Lihtsalt sattusin youtubest üht vanat intervjuud vaatama mis oli tehtun enne 2009 CL finaali ja seal ta ütles, et ta on õnnelik unitedis ja on ka järgmine hooaeg unitedis.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Mida ta siis ütlema pidi enne finaali? Et läheb minema. See oleks ju vajalik segaja olnud keskendumises.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
                        ta ütles, et ta on õnnelik unitedis

                        tavaline retoorika,


                        Beckham ütles sama, aga SAF müüs ta ikka maha
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                          tavaline retoorika,


                          Beckham ütles sama, aga SAF müüs ta ikka maha
                          SAFi raamatust jäi selline mulje, et beckham tahtis jääda, aga SAF ei tahtnud, et ta jääks.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Becksiga oli vist jah teistmoodi, Becks korduvalt öelnud et United on ta lemmik ja unistuste klubi.
                            Edit: ma seda ka ei usu et SAF lihtsalt Ronaldo maha müüs, et pea 100 milli saada.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Aga tekkis selline huvi, et mis ferguson ronaldo müümisest enda raamatus kirjutas? Olen ainult lugenud, et alguses kui real pakkumise tegi, ütles, et ennem laseks ronaldot kui müüks ta maha.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Kahjuks ise ei saa selle kohta lugeda, kuna puudub raamat :/
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X