320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Adnan Januzaj has been crowned October's Player of the Month, winning with 42% of the fans' vote. #mufc

    Kommentaar


      Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
      Kahjuks ise ei saa selle kohta lugeda, kuna puudub raamat :/
      E-raamat Krisostoomusest on pea 17 euri. Kõvade kaantega isend 28 kopikatega. Tõsi, mulle pole viimane veel kohale jõudnud ,aga küll ta tuleb
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          pic
          Seda spekuleeritakse teil järgmise hooaja särgiks? Mille jaoks seal keskel need nööbid on, ja veel sellise "kena" musta riba peal + mis seal õlgade peal toimub. Esialgne pilt ehk ei ole küll parim, aga minu arust pole just õnnestunuim partii. Nike ikka oskab.
          Miks ei võida jääda traditsioonidele kindlaks ning panna korralik punane särk lihtsalt mingi musta kraega?

          Edit:

          Kuigi siin on tegemist ilmselge photoshopiga siis seda vaadates näeb vähe normim välja

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            E-raamat Krisostoomusest on pea 17 euri. Kõvade kaantega isend 28 kopikatega. Tõsi, mulle pole viimane veel kohale jõudnud ,aga küll ta tuleb
            Tänud, eks peab ära ostma siis
            Edit: http://www.kriso.ee/alex-ferguson-my...340919392.html
            sealt saab siis tellida.
            sigpic

            Kommentaar


              Minu arust Chevrolet ei sobi kohe üldse, AIG ja AON olid paremad. Särks võiks lihtsalt punane olla, mitte mingeid imevigureid täis :/
              sigpic

              Kommentaar


                nunnubeebi
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
                  Minu arust Chevrolet ei sobi kohe üldse, AIG ja AON olid paremad. Särks võiks lihtsalt punane olla, mitte mingeid imevigureid täis :/
                  Minu pärast võiks seal Hazan9 ka peal kirjas olla, kui Sa sama papi välja köhid nagu Chevy näiteks.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Raitsu, see on juba sinu arvamus ju,
                    kui sulle meeldib Chevyga siis las meeldib, mulle lihtsalt meeldib AONi ja AIGga
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      E-raamat Krisostoomusest on pea 17 euri. Kõvade kaantega isend 28 kopikatega. Tõsi, mulle pole viimane veel kohale jõudnud ,aga küll ta tuleb
                      Mis? Januzaj autobiograafia juba ilmunud?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ütleme nii, et päris kusine oleks see statistika ära solkida. Üle pika aja üks oodatuim mäng, sest esmakordselt poleks võit mitte kohustuslik tulemus, vaid suur boonus. Mina usun sellesse!

                        Arsenal at Old Trafford since 2006
                        3 Nov 2012: Man Utd 2-1 Arsenal (Premier League)

                        28 Aug 2011: Man Utd 8-2 Arsenal (Premier League)

                        12 Mar 2011: Man Utd 2-0 Arsenal (FA Cup)

                        13 Dec 2010: Man Utd 1-0 Arsenal (Premier League)

                        29 Aug 2009: Man Utd 2-1 Arsenal (Premier League)

                        16 May 2009: Man Utd 0-0 Arsenal (Premier League)

                        29 Apr 2009: Man Utd 1-0 Arsenal (Champions League)

                        13 Apr 2008: Man Utd 2-1 Arsenal (Premier League)

                        16 Feb 2008: Man Utd 4-0 Arsenal (FA Cup)

                        Pole ime, et Arsenali alateemas räägiti, kuidas OT neile ei meeldi. Kui iga kord ühes kohas peksa saad, siis ei tahagi väga tagasi minna.

                        Kommentaar


                          Reeglid on rikkumiseks.
                          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                          Kommentaar


                            See kõik on väga ilus, aga võrreldes Arsenali head vormi ja meie mitte nii hea, siis võime ise vabalt peksa saada.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #mufc team - confirmed: De Gea; Smalling, Vidic, Evans, Evra; Valencia, Jones, Carrick, Kagawa; Rooney, van Persie

                              #mufc subs: Lindegaard, Giggs, Chicharito, Nani, Cleverley, Fellaini, Januzaj.


                              Kommentaar


                                Rafael katki???
                                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X