320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No siin oli pisut rohkem pennu hõngu kui Chelsea omal, aga see olnuks siiski samasse auku vägistatud penalt.

    Kommentaar


      Rohkem pennu kui Ramires, yep. Jonesi (ja Lukaku) kollastest samuti aru ei saa. Üldse on vigade ja kaartide teenimine liiga kerge tänapäeval - kasvõi Wilshere vs Jones ja Giroud vs Carrick eile.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Sorry, aga see on penalt. Palli ei mängita. Kui see on ok kellegi meelest, siis tulebki edaspidi steroidikappe meeskonda võtta, kes rammivad vastaseid. Oi kui põnevaks jalgpall siis läheks!

        Kommentaar


          Igaüks kes siin ütles, et see on kaheldav penalti võiks rahulikult enda pead vastu seina toksida natukene aega. Rooneyle lihtsalt lennatakse sisse ja tõmmatakse pikali. Pole midagi vaielda.

          Lisaks sellele penaltile ja hämmastavale kollasele, meeldis ka see vinge nurgalöök mis arsenalile anti, kus de gea püüdis palli. Isegi kui pall oleks väljas käinud oleks pidanud olema väravalöök.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            imo see ei ole penalt. okei, kui rvp vs eesti vastu oli penalt ja chelsea wba mängu lõpu olukord ka, siis jah võib anda edaspidi selliste asjade eest, aga õigem oleks hoida ikkagi joont, et nii kerged asjad ei oleks penalt. minu arvamus lihtsalt.

            aga nurgalöögi olukord oli küll lamp jah + sellest valest otsusest arenes välja olukord kus özil sai päris hästi pealelöögile.

            see oli ka päris boss kus rooney sagna lihtsalt tuimalt ära tõukas õlaga (Y)

            Kommentaar


              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
              imo see ei ole penalt.
              mine ravile , vaata siin üleval gif ka, vaata uuesti. Ja veelkord.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Lisaks sellele penaltile ja hämmastavale kollasele, meeldis ka see vinge nurgalöök mis arsenalile anti, kus de gea püüdis palli. Isegi kui pall oleks väljas käinud oleks pidanud olema väravalöök.
                Selliste asjade pärast on küll mõttetu heietada.
                Ühekorra sai Manu nurgalöögi, kui pall läks üle otsajoone Kagawa jalast, aga kohtunik nägi, et Sagna omast. et sellega on siis seis võrdne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  tüübid jooksevad külgepidi kokku
                  üks jalg rooney liikumisteele ette, teisega tagant jalga. "külgepidi kokku", mhmh.

                  aga seda oli paremini näha n-ö Giroud' poolt küljest ja kohtunikule avanes umbes sama pilt, mis siit gifist, nii et juhtub.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    üks jalg rooney liikumisteele ette, teisega tagant jalga. "külgepidi kokku", mhmh.

                    aga seda oli paremini näha n-ö Giroud' poolt küljest ja kohtunikule avanes umbes sama pilt, mis siit gifist, nii et juhtub.
                    kui väga detailidesse minna, siis ma näen, et giruu jõudis enda keha nipet-näpet ette sättida ning ülejäänud jalgade sidumine oli juba lihtsalt meelepete. üldises plaanis asetangi tolle teema jõuliseks kokkupõrkeks. lihtsam.
                    ma ei oleks segaduses, ega pahane, kui taolise asja eest pennu antakse ja ma saan aru, millepärast seal pennut nähakse - üksjagu mürglit lihtsalt, eks (jumal teab, mida keegi parasjagu näeb) + keskväljal kiputakse taoliseid põrkumisi palli valdaja kasuks vilistama. aga öelda, et tegemist oli ilmselge penaltiga... päris nõnda lihtsalt ma seda asja nüüd ei näe ja küünalt põlema ei paneks.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      mängu vaadates tundus esmapilgul veidi ashleyyoungikas, aga kordusest vaadatuna oleks võind anda küll ja poleks kellelgi kuskil vinguda olnud. kehtib ka vastupidi.

                      philippus jones ja christoffer smalling on segased. mis jääb peast puudu, tehakse tahtejõuga tasa. fantastiline. rooney puhul - lisaks sellele haigele rügamisele, mis ta teeb - meeldib ka sel hooajal avastatud kiiruselaadne abiliteet. muus asjus ühinen siinse oodiga nii nende kui teiste meeste aadressil.

                      OT:
                      käesolev hooaeg on ses suhtes ka huvitav, et premmi ladvikus on praeguse seisuga kolm väga hästi mängivat tiimi (arse, totts, pool + sekka veel soton, aga jah...), kellel paraku puudub väga tõsiseltvõetav plaan b.
                      okei, poolil on see nende 5-3-2, aga reaalsuses on platsil olevad mehed samad, v.a üks kaitsemängija ja tottsil pole see 110miljonit kõik veel ilusti ühtseks salatiks segatud jne, kuid fakt on, et nende tiimide mängujoonis on üpris kergelt (ette)aimatav, mis teeb vastaste treenerile potentsiaalselt tulusa taktika väljamõtlemise oluliselt lihtsamaks kui nt shity, chelski või manku vastu. kas, kes või millal sealt pudenema hakkab, ongi selle asja huvitavus. inglise liiga. peab meeldima.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        tüübid jooksevad külgepidi kokku ja kukuvad ning see peaks pennu olema? kergelt selline chelsea-kategooria pennu olnuks.
                        Üks krõll mängib selgelt meest, puhas penalti koht.

                        Kommentaar


                          Ha-haa, ära aja naerma. Siis peaks enamus kehaga mängud olema vead. Muide vaata, mida teeb Rooney parem käsi. Saladuskatte all võin öelda, et käega ei tohi vastast tõugata... ja kui kogu antud situatsioonis olev kompott kokku võtta, siis sellest ma veits ennist pajatasin.

                          Muide mängijana, olles Rooney asemel, siis oleks ma samuti olnud püha viha täis ja võib olla kohtunikule silma sülitanud, sest too jättis hommikul silmad pesemata. Ja mitte sellepärast, et oli ilmselge penalti, vaid inimesed tajuvad olukordi erinevalt.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ha-haa, ära aja naerma. Siis peaks enamus kehaga mängud olema vead. Muide vaata, mida teeb Rooney parem käsi. Saladuskatte all võin öelda, et käega ei tohi vastast tõugata... ja kui kogu antud situatsioonis olev kompott kokku võtta, siis sellest ma veits ennist pajatasin.
                            Endal paha ei ole sellist muda kirjutades?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Noo see penalti olukord oli selgelt selline 50/50 või olgu 55/45 olukord, kus ei saa väga viriseda, et pennalt ei antud ja ei saaks ka väga viriseda kui oleks antud. Kõik on sellega siin enamvähem ühel meelel ju tegelikult peale Linnupoja nii et suhteliselt mõttetu vaidlus.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Wow, nagu lihtsalt wow. Jäeti vahelduseks üks 50-50 andmata ja 2 lehekülge diskussiooni. Lihtsalt hämmastav. Eks u lot on harjunud siukseid saama 9/10st, mingil tasemel saan aru et on hämming. Kohtunik oli eile ok.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X