320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    93 - Manchester United were the only Premier League side to make fewer than 100 passes in the attacking third this weekend. Breakdown.
    Ei ole vist kuidagi kaotusega seotud?
    Aga minu eelkõnelejale +1.
    Love United
    Hate Glazer

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Laske inimesel aega atra seada.
      Ei, asi on juba kõvasti üle piiri läinud! http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=67404542

      Ja veel põnevaid Manu uudiseid:
      Moyes reveals Kagawa missed Newcastle defeat after having stomach pumped for EATING too much

      (http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2520020/Manchester-Uniteds-Shinji-Kagawa-stomach-pumped-eating-much.html?ico=sport^headlines)

      Kommentaar


        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
        Ei, asi on juba kõvasti üle piiri läinud! http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=67404542

        Idee poolest see uudis juba on olemas siin teemas.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
          Laske inimesel aega atra seada. Ei ole kellelgi lihtne minna pealikuks kohta, kus eelnevalt on põlvkonna jagu ühe tegelase taktikepi järgi igahommikust rivistust korraldatud. Praegune seis on muidugi hullem, kui võinuks ka seda arvesse võttes eeldada. Eks faktoreid on ilmselt mitmeid, alustades teatud põhimeeste halvasti ajastatud vigastustest ja lõpetades uue treeningmetoodika ja mängunägemusega. Täiesti mõistlikult on siin viidatud eelmisele hooajale, kus sageli suhteliselt tagasihoidlikust mängupildist hoolimata tulemus välja võluti ning ehk mitte just säravaima pundiga tiitel mugavalt ja varakult kotti pandi. Ja siin on koht, kus tuleb punanina suunas sügav kummardus teha. Kogu see aastatega akumuleerunud imidž Old Traffordist kui kohast, kus tuld ja tõrva pritsiv ning oma kellale koputav Ferguson võiks juhendada ka karja koolilapsi ning ikka võita enamikku põlvi väristavaid külalismeeskondi, on nüüdsest vähemalt mõneks ajaks minevik. Ja sellega tuleb leppida. Mis ilmselgelt paljude selle foorumi kirjasaatjate jaoks, kes on harjunud üle põldude ja karjamaade ainult gloori-gloori hüüdma, on paratamatult raske ja harjumatu.

          Moyes on väga hea treener. Millegipärast ei tule kellelgi praegu pähe küsida, kas mitte Martinez tema töö tulemustelt terava sirbiga vilju ei lõika. Lukaku, Barry ja Deulofeu sugustest laenudest võis Moyes omal ajal reeglina und näha. Manku võib rahulikult taluda ka aastakest ilma Meistrite Liiga jalgpallita. Toetus treenerile ja võimalus tal lasta ilmselgelt teatud muudatusi vajavat satsi oma käe järgi kujundada oleks praegu mõistlik ja asjakohane. Tibusid võiks ehk lugeda aasta või pooleteise pärast.
          Väga hea postitus, nõustun.

          Kommentaar


            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Mis ilmselgelt paljude selle foorumi kirjasaatjate jaoks, kes on harjunud üle põldude ja karjamaade ainult gloori-gloori hüüdma, on paratamatult raske ja harjumatu.
              nimelt nii

              Kommentaar


                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Seda on ammu teada, et count on idioot. 1499485_678296865523910_830938213_n.jpg
                  Edit: count, naudi seda ka
                  Last edited by Hazan9; 10.12.13, 12:58. Põhjus: count on idikas
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
                    Seda on ammu teada, et count on idioot.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      suht vaimukas oled vnii.
                      Kuule count, kuidas teil CL-is läheb ka?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ära feedi trolli

                        Mulle meeldib, kuidas Moyesi "kriisiga" on välja ilmunud igasugused "vanakooli" Unitedi fännid, kes kõiki kritiseerijaid gloryhunteriteks nimetavad ning ennast ilmselgelt paremaks fänniks peavad. See on nii tohutult lihtne variant.
                        Kogu aeg kõlab siin foorumis "siin foorumis olevad noored Unitedi fännid" või "siinsed gloryhunterid" või "enamus siin olevaid Unitedi profiilipildiga kasutajad".

                        Minu jaoks tundub see lihtsalt hale enesetõestuse üritus, et just nii rääkiv inimene on enda arvates teistest fännidest parem.

                        Minu silmis on see "sackmoyes123" ja "United enam ei võida, ma ei ole enam fänn" siin foorumis ikka väga harv nähtus, et iga teine inimene seda paaniliselt kritiseerima peaks.

                        Ainukesed erimeelsused on selles, kas olukord on ootuspärane või oodatust hullem. Ja siin ei näe ma probleemi, kui inimesed on üllatunud praegusest olukorrast. See ei tee kedagi gloryhunteriks või võhikuks...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                          "vanakooli" Unitedi fännid
                          Kuulsid, jyriöö. Hale, tõesti.

                          Sackmoyesi võib-olla tõesti pole, aga hala on olnud rohkem kui rubla eest. Pole siin midagi üle dramatiseerida, väike torge käib asja juurde. Pluss see, et kõik all-but-united mehed saavad üle paarikümne aasta nüüd lõpuks üks kord mõnuga teravat tõmmata. Kannataks ära ehk.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            No ei ole ju ka päris üle 20a.

                            Eks neid näiteid ikka aegajalt on, kui Mänks korralikult kolakat saab. Kasvõi omas kodus 6 tükki välja võtta on ikka saavutus mida vist ükski vähegi mõistlik tiim pole kaua aega suutnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Pluss see, et kõik all-but-united mehed saavad üle paarikümne aasta nüüd lõpuks üks kord mõnuga teravat tõmmata.
                              Lapane oled, lapane.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Welbeck jaanuaris Arsenali?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X