320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [QUOTE=cannuman;1563915]Welbeck jaanuaris Arsenali?

    Wenger vastaks sellele küsimusele nii, et ta otsib sobivat mängijat, kes tugevdaks meeskonda ja kelle palk poleks üüratu. Welbeck ei vasta ühelegi kriteeriumile.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      No ei ole ju ka päris üle 20a.
      Ma ikka mõtlesin ikka üleüldse tipus olemist. Mitte ühte-kahte kaotust.

      Mis ma tegelt veel tahtsin öelda, on see, et siin alles äsja Ron Atkinson võttis ka sõna, kuidas absoluutne miinimum sel hooajal on Meistrite liiga koht ja vähemalt üks karikas. See on ikka päris bullshit suhtumine. Ja et mankul üleüldse ei tohi ollagi mingit üleminekuperioodi. Sest Realil ja Barcelonal ju pole mitte kunagi. Möga, ütleks.

      Ferguson ajas lihtsalt lati nii taevasse, aga see ei tähenda, et nüüd nii ongi uus standard ja kõik alla selle oleks põrumine. Mida varem sellest mõistusega aru saada, et vahepeal on täiesti normaalne ka natuke madalamalt lennata, seda parem on. Nii närvide mõttes endale kui ka tulevikku silmas pidades klubile. Täiesti mõttetu press Moyesile toimub praegu. Ja mõttetu kaeblemine, et oh mis nüüd küll klubist saab ja kõik on ära rikutud. Siit teemast on saanud ikka pigem lugeda sisukaid sõnavõtte stiilis "young on pask" ja "nahhui sa moyes teed mida vahetused ja miks see kagawa mängu ei saa" kui analüüsi, et kellega ja kuidas võiks edasi minna. Nii et igati kohased viited on eespool olnud.

      See on siis kõik puhtalt sportliku poole pealt vaadates; sellesse, mis toimuks tänu juudinahkade osavale planeerimisele niisugusel juhul klubi rahakotis, ei ole mul olnud aega süveneda ja seetõttu ka sõna ei võta. Ilmselgelt ei midagi üleliia head, aga no aasta või paar ehk ikka kannatab ära.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        +1 CHEF räägib õiget juttu.
        sigpic

        Kommentaar


          kotid
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Ausalt mu jutumärgid polnud mõeldud mingi mõnitamisena, vaid pigem sõna ise (vanakool) on mu jaoks üsna totra varjundiga.
            Mul on absoluutselt austus inimeste vastu ja ma väga hästi mõistan, et mõistlik jutt teie kõigi poolt, aga see "hala" on siin foorumis üsna tagasihoidlik võrreldes facebooki neegrite ja redcafe nutulauludega.

            See sisutu arutelu kui pask on young või kui pask on keegi teine oli siin SAFi ajal ka ja on ka teistes teemades nii või naa esindatud.

            Ja Moyesi otsuste kritiseerimine ning kritiseerijate kritiseermine on samuti täiesti asjakohane asi, mida teha. Aga tihti lihtsalt torkavad silma siinsed liialdused, kuidas kõik Unitedi fännid on täielikud idikad ja keegi ei mõista just neid fänne, kes arvavad, et üleminekuperiood peabki selline olema.

            Ma arvan, et 95% siinsetest Unitedi austajatest on teiega nõus, aga teile nii ei tundu .

            Peace, ma ei vaidle kellelegi isegi vastu selle jutuga siin, seega pole mulle vaja otseselt enam vastata.
            //Vb ma tunnen end liialt puudutatuna ja seepärast mögisen siin, sest vincenti jutuga olen ma reeglina suhteliselt (enne registreerimist juba) alati nõus just sisuliselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              KSackmoyesi võib-olla tõesti pole, aga hala on olnud rohkem kui rubla eest. Pole siin midagi üle dramatiseerida, väike torge käib asja juurde. Pluss see, et kõik all-but-united mehed saavad üle paarikümne aasta nüüd lõpuks üks kord mõnuga teravat tõmmata. Kannataks ära ehk.
              Päris lõpuni ei nõustu. Teravmeelsed pilked on igati teretulnud, aga siin domineerivad jalaga tagumikku stiilis "mänju imeb, haahaa" naljad annavad midagi juurde ainult tühikargajatest autoritele. Ei näe, miks peaks neid vaimusünnitisi tolereerima või mõistma nende kirjutajate vajadust kaua sees hoitud purakat lõpuks ometi väljutada. Tulistagu nõutpäädi oma kraam.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Lihtsalt üks huvitav fakt: Manchester United kaotas viimati 3 kodumängu järjest (1962) siis kui Moyes polnud veel sündinudki :O

                Kommentaar


                  Täna võiks ilus võit tulla.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Grupis teiseks jäämine ei ole aktsepteeritav, juba võimalike vastaseid vaadates.
                    Enivei sahinad käivad, et RVP täna ei mängi.(Sahinad st. David McDonnell ,kes on Daily Mirrori Unitedit jälgiv ajakirjanik, tweetis mõni aeg tagasi nõndaviisi David McDonnell ‏@DiscoMirror 4mPossibly no RVP for #MUFC tonight. Expected line-up: De Gea, Rafael, Rio, Evans, Buttner, Giggs, Jones, Januzaj, Kagawa, Young, Rooney)
                    Tunnikese pärast oleme targemad.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                      Ausalt mu jutumärgid polnud mõeldud mingi mõnitamisena, vaid pigem sõna ise (vanakool) on mu jaoks üsna totra varjundiga.
                      ei rahu rahu. ma ise hoopis mõnitasin jyriööd.

                      mis seda countidele vastuütlemist puudutab, siis elu on näidanud, et ei tööta. ignoreerimine see-eest vahel isegi päästab.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        CONFIRMED #mufc XI: De Gea; Rafael, Ferdinand, Evans, Büttner; Young, Giggs, Jones, Januzaj; Kagawa, Rooney
                        Pink: Lindegaard, Anderson, Nani, Cleverley, Valencia, Hernandez, Van Persie

                        Ehk et pink on äärmiselt ründav, ühtegi kaitsemängijat sinna ei mahu. Tekib küsimus , kus on Fabio.

                        e. Adnani, kes on ka BBC Young Sports Personality of the Year valitavate nimekirjas, debüüt Meistrite liigas.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Huvitav valik on Büttner ja Ferdinand. Muidu üsna töötav algkoosseis tundub olevat. Loodame head actionit!

                          Kommentaar


                            Must win mäng!
                            Ei hakka ette nutma, kuid, kui täna ka mitte?
                            "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                            Kommentaar


                              fabio kohta ei tea essugi, aga rio mängimine on üpris loogiline, sest a) vida on väljas b) phil lammutab poolikus c) chris pole selle brasiilia-ukraina tonksutamise peatamisel/ks kõige stabiilsem/usaldusväärsem variant.

                              mis sellesse üldisesse käekäigu teemasse puutub, siis - sügavalt isiklikust seisukohast - jah, teeb haiget, et klubi, kes pani kõigile igast asendist kotti juba enne kui siinkirjutaja veel täiesti eneseteadlik inimene oli, on nüüdseks (eelkõige) skoorimis võimetu ning saab seeläbi mingitelt väikeklubidelt ja nufcilt viike-kaotusi.
                              samas on huvitav jälgida, kuidas üks nii suur....asi kasvab ja areneb ning endale meeldetuletada, et - nagu eluski - vahel lihtsalt läheb väheke aega, et asju tagasi reele saada. lisaks kinnistub mõistmine kui haige vend SAF oli, kui sellise tiimiga stabiilselt hullu pani. mitte, et see paljukirutud tiim nüüd ühtäkki pask oleks, lihtsalt tulemused olid tegelikult sõgedad, me lihtsalt harjusime nendega ära, panime peale järjekordset misiganes tiitlivõitu reedel head soovid rummkoolasse ja läksime eluga edasi.
                              ps: avastasin just, et manku on viimase kahe hooajaga teeninud premmis rohkem punkte kui 'pool viimase kolmega. häšštääghuvitav.

                              seda öeldes ja nüüd mänguvaatamisele keskendudes, lisan veel ühe elulise tsitaadi enda lemmik kokaiinifilmist: "Sometimes you're flush and sometimes you're bust, and when you're up, it's never as good as it seems, and when you're down, you never think you'll be up again, but life goes on."

                              nautigem.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Härra A.Young, kui sa lüüa ei oska, siis palun sööda neile kes seda oskavad
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X