320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina nii kriitiliselt ei läheneks. Olgugi, et esimene poolaeg andis pallihoidmise poolest soovida, siis Evans ja Jones tegid ikka jõhkrat kaitsetööd ning ka Ferdinand suutis oma vead alatihti parandada. Nulli hoiti ja selles tuleb tänada kaitset (kui ka jah, Shaktari saamatust).
    Aga mis jäi silma, siis oldi füüsiliselt oma vastasest lihtsalt üle. Shaktar pani kogu jõu esimesse poolaega ja kuskil 60. minutil oli kuttidel keel vestil ja United hakkas domineerima lõpuni välja... See näitab, et füüsiline vastupidavus on tippklubi tasemel. Tasuks ehk isegi aktiivsemat pressi üritada.

    Mängijatest nii palju, et Young suutis tekitada mitu head võimalust, kuid endale kohaselt suutis ikka nii jõhkraid möödalööke tekitada.

    Januzaj oli okei, kuid kindlasti mitte kuti parim mäng. Teda töötlevad kõik meeskonnad füüsiliselt kõvasti. Teda üritatakse nii kaudses kui otseses mõttes maha murda. Loodan, et mentaalset see midagi ei muuda.

    Kagawa oli kahjuks üsna anonüümne. Alguses oli tore näha, et ta jooksis oma karistusalasse palli üles tooma, kuid varsti varsti muutus nähtamatuks. Vb polnud magu veel nii puhas kui võiks.

    Büttner oli endale kohaselt ründes aktiivne. Ta puterdas ikka väga palju, kuid suutis ka mõne õnnestunud crossi kasti viia. Kaitsvas faasis lekkis ka tema kõvasti. Palun katsetame Fabiot!!!

    Rooneyl oli nii mitugi võimalikku moment of brilliance'i aga ei tulnud kahjuks see mäng ära. Aga noo mees on tubli. Silma jäi, et tema ümberkehastumine tipuründajast alumiseks ründajaks kipub keset mängu üle kivide ja kändude minema.

    Giggs jäi, nagu kommentaatoridki ütlesid, esimesel poolajal kaitsvas faasis pidevalt aeglaseks. Söötu jagada oskas, aga kaitsvas faasis on temast ikka tohutult vähe kasu. Ja sellel aastal peame me tihti just kaitsma. Minu jaoks pole ta kunagi väga kindel variant olnud. Võiks kogemustega mängijalt stabiilsust oodata, aga pigem on ebastabiilsus tingitud vastasmeeskondade omapäradest. Kohati ta mängupilti sobib, kohati mitte.

    Rafaelilt usun, et jõhkraid esitusi peab ootama veel. Vorm pole veel päris kohale jõudnud minu arvates.

    Minu man of the match oleks Evans või Jones. Kuna viimane lõi värava, siis ehk tema.

    Kommentaar


      Giggsi ju tegelikult oma parimatel päevadel mängitati klassikalise vasaku poolkaitsjana. Hilisematel aastatel on teda sinna keskväljale topitud. Mees on legend, aga sobib praegusel tasemel tulema vahetusest viimaseks 20-30 minutiks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Sneijderil on olnud füüsisega probleeme. Ei usu, et peale MMi aastat tal piisavalt jalgu on. Lisaks on kaheldav tema võime mängida kaheses keskpoolkaitses, kuivõrd auku on juba Rooney/Kagawa olemas.
        Ei ole tal häda midagi.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Galatasaray, Olympiakos, Schalke, Zenit või Milan. Täitsa mängitavad vastased kõik. St rohkem kui kolme väravaga ei tohiks kokkuvõttes ikka kellelegi kaotada.

          Graafik tõotab tulla muidugi vapustavalt hea, arvestades, et esimene jalg 18/19 või 25/26 veebruar ja teine 11/12 või 18/19 märts. Meanwhile in england:

          12.02 Arsenal A
          23.02 Crystal Palace A
          01.03 Man City H
          08.03 West Brom A
          15.03 Liverpool H
          22.03 West Ham A
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kusagilt Unitedi fännikalt:'

            1. Wesley Sneijder
            Age: 29,
            Value: £13 Million Buy-out Clause
            Club & Nationality: Galatasaray & Netherlands
            Chances of Joining: 80%

            2. Ander Herrera
            Age: 24
            Value: £31 Million Buy-out Clause
            Club & Nationality: Athletic Bilbao & Spain
            Chances of Joining: 40-50%

            3. Leighton Baines
            Age: 29
            Value: £16 Million
            Club & Nationality: Everton Fc & England
            Chances of Joining 95%

            4. Marco Reus
            Age: 24
            Value: £29.3 Million Buy-out Clause
            Club & Nationality: BVB & Germany
            Chances of Joining 40%

            5. Koke
            Age: 21
            Value: £16 Million Buy-out Clause
            Club & Nationality: Atletico Madrid & Spain
            Chances of joining: 70-80%

            6. Fredy Guarin
            Age: 27
            Value: £18 Million
            Club & Nationality: Inter Milan & Colombia
            Chances of Joining: 20-30%

            7. Everton Ribeiro
            Age: 24
            Value: £7-10 Million
            Club & Nationality: Cruzeiro
            Chances of Joining: 90%

            8. Ilkay Gundogan
            Age: 23
            Value: £22-24 Million
            Club & Nationality: BVB & Germany
            Chances of Joining: 40-50%
            sigpic

            Kommentaar


              nihhuijaa protsendid. Kergelt üle pakutud kõik ma arvan.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Mina neid välja ei mõelnud.
                Edit: need mis 90 ja 80 % on tõesti üle pakutud ma arvan.
                sigpic

                Kommentaar


                  Lisaks veel taaskord meediast läbi käinud:
                  Wayne Rooney Chelseasse = 25%-50%

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    nihhuijaa protsendid. Kergelt üle pakutud kõik ma arvan.
                    Ei miks? 1,04% tuleb võimalus, et United plekib 160 milli ja ostab kõik kaheksa. Sisuliselt 50-50, et tuuakse Baines, Ribeiro, Sneijder ja Koke. Ülikõva ju, loodetavasti tulevad kõik neli juba jaanuaris, jään selle lootuses hinge kinni hoidma.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      ma julgen kõigi kaheksa kohta pakkuda, et liitumise võimalikkuse protsent on ihan fifty-sixty miten käy.

                      lisaks võb-olla ostetakse suvel ronaldo tagasi, aga võib-olla ka mitte.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vale kõik, alati on 50-50. Kas ostetakse või mitte, lihtne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Vale kõik, alati on 50-50. Kas ostetakse või mitte, lihtne.
                          +1
                          Väga hea "tähelepanek" tegelikult!

                          Kommentaar


                            Mul on juba ammu selline suhtumine iga asja suhtes

                            Aga tegelikult reaalselt peaks igast esitatud protsendist poole maha lahutama, siis võib-olla oleks asi loogilisem.

                            Kommentaar


                              RvP transferiaknani vigane ...

                              vs Köln


                              vs NUFC


                              Ei tea kas kribab "Update for the fans" vol 2-te robinvanpersie.comi jaoks terve haiguslehe?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                RVP kuu aega väljas. Hakkab venna vigastuste seeria jälle vist pihta. Muidugi see, et ta 90 minti pani pärast vigastust, mnjah..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X