320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oi jaanus sa türastunud daiver. Gifi keegi?

    Kommentaar


      See Jaanuse daiv oli ikka väga piinlik, sellised asjad peab kiiremas korras lõpetama. Kuid kuti värav tõi ikka väga laia naeratuse suule, nagu tervel OT'l. Mäng väga-väga kena.
      Love United
      Hate Glazer

      Kommentaar


        Piinlik vaadata, sel aastal kuidagi eriti tihedalt sukelduvad ja isegi kui mäng on kindlalt käpa all. Ei saa aru.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Minu arvestuste kohaselt tõusis Rooney assistide edetabelis esikohale. Suurepärane! Väga ilus mäng. Väravavõimalusi oli kõvasti rohkem kui löödi. Aga nii peabki kodus mängima!
          Väravalööjad olid kõik oma moodi väärtusega.

          Ainuke hapu olukord oligi Büttneri magamajäämine West Hami värava korral. Väga lapsik ja amatöörlik eksimus. Muidugi võib hapuks nimetada ka Welbecki kahtlast lonkamist. Loodame, et oli ainult väike knock, sest momentum on mehel hetkel käes, et veel skoorida.
          Aga sama hooga edasi!
          //Controverse'i mõttes võib öelda, et Hernandeze "suluseisu" värav polnud suluseis ning Cleverley käsi oleks pidanud ära vilistama. Kuid see käsi ei tulnud kastist.

          Kommentaar


            Tänase osas ainuke vigin sellest, et Fabio vist on ka Moyesi plika voodisse meelitanud, mingit muud loogilist seletust ma ei oska sellele leida, et Büttner temast valikujärjekorras eespool on. Too sell läheb ostuna ikka julgelt sinna prunieride ja djembadjembade kategooriasse.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Rooney mängis selgelt sügavamal kui muidu, aga tundub, et toimib hästi nii. Üleval on reaalne lootus, et Welbeck ja Young hakkavad lõpuks korralikult mängima, Youngilt väga kena värav, meeldib. Januzaj võiks vähem Youngiga koos trenni teha, et daivimist mitte juurutada, päris õudne oli täna ikka. Büttnerist kahju, et sellise mäsa sisse lasi kohe sisse tulles. Üldpilt hea, Moyes ei hakka koosseisu kohe eduseisu minnes näppima enam, palun edasi sellise hooga.

              Lisa 1. Vasakkaitse possa. Ega Evra ka kaitsefaasis mingi eriline virtuoos ei ole. Suht tihti laseb ennast üle mängida või lihtsalt mingi klounaadiga tegelemas seal. Sarnaselt Büttneriga on ründavas faasis väga hea see-eest. Tõesti võiks Fabiot ka proovida, äkki tema oskab kaitses ka mängida.

              Kommentaar


                Mikrofon veel kaks kuud audis, lasi lõpuks rannet lõigata. Jääb siinkohal veidi arusaamatuks, miks seda kohe ei tehtud, aga noh.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Eks see Mikker oligi vähe mõttetu ost. Eks näis mida Moyes jaanuaris teeb.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
                    Eks see Mikker oligi vähe mõttetu ost. Eks näis mida Moyes jaanuaris teeb.
                    Ehk on veidi vara meest maha kandma hakata? Ma olen päris kindel, et aastaid tagasi öeldi ka Carricku kohta nendes fännifoorumites, kus sulle nii väga kolada meeldib, et parimal juhul on tegemist 20-millise augutäitega.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Ehk on veidi vara meest maha kandma hakata? Ma olen päris kindel, et aastaid tagasi öeldi ka Carricku kohta nendes fännifoorumites, kus sulle nii väga kolada meeldib, et parimal juhul on tegemist 20-millise augutäitega.
                      Moyes võiks teda vähe kõrgemal korra eksperimenteerida, nagu ta Evertonis mängis. Aga esiteks ma ei kujuta ette, mis mäng see olla võiks, kus saab veel midagi proovima hakata ning teiseks, see positsioon on üsna täidetud juba.

                      Kui ManU ja teiste meeskondade pühade kalendrit vaadata, oleks ütlemata tore, kui 1.jaanuari õhtul oleks United ka seal "2p tsoonis", jõulud ongi imede aeg.

                      Kommentaar


                        Loodame, et Moyes'il on praeguseks juba selge, kes jääb ja kes minema saadetakse, sest verevahetust oleks vaja. Pink on küll pikk, aga kvaliteeti jääb ilmselgelt väheks.

                        Ideaalis võiks jaanuaris ostud tegemata jätta ja pigem need milkud suvel palju paremini investeerida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                          Loodame, et Moyes'il on praeguseks juba selge, kes jääb ja kes minema saadetakse, sest verevahetust oleks vaja. Pink on küll pikk, aga kvaliteeti jääb ilmselgelt väheks.

                          Ideaalis võiks jaanuaris ostud tegemata jätta ja pigem need milkud suvel palju paremini investeerida.
                          Jaanuaris ostud tegemata jätta, et kindlustada top4 väljajäämine?

                          Häid jõule !!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Jaanuaris ostud tegemata jätta, et kindlustada top4 väljajäämine?

                            Häid jõule !!
                            Vaadates teie viimaste aastate tabelikohti siis olete selle hooaja imega kuidagi jube õhku täis läinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Jaanuaris ostud tegemata jätta, et kindlustada top4 väljajäämine?

                              Häid jõule !!
                              Et top4 saada pole mitte ühtegi ostu vaja punkt
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                                Muidugi võib hapuks nimetada ka Welbecki kahtlast lonkamist.
                                Läks hästi.

                                "It's only a kick to his knee," said Moyes. "I didn't know exactly what it was after the game. He'd had a knee problem a few weeks ago, but this was a kick to it. He's trained and we hope that he's OK. My worry was, 'is this the same knee that caused him a problem?' But it was a kick right in the kneecap. It's a contact injury, not anything to do with cartilage or anything else."
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X