320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis Naniga üldse toimub? Paar aastat tagasi oli üks parimaid ääremängjaid liigas ja nüüd ei saa mängu enam üle Youngi ja raiskab oma parimaid aastaid karjääris pingil?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Mis Naniga üldse toimub? Paar aastat tagasi oli üks parimaid ääremängjaid liigas ja nüüd ei saa mängu enam üle Youngi ja raiskab oma parimaid aastaid karjääris pingil?
      Vahepeal juba tundus, et Moyes hakkab talle mänguaega andma, aga nüüd jälle vist mingi vigastus.

      Kommentaar


        Unusta Shaw ära

        Kommentaar


          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
          Minu silmis oleks hea ääremängija pigem luksus, mis oleks tõesti arendav, kuid otsest vajadust selleks küll hetkel pole.
          Jah Valencia, Nani ja Youngi mängu võib ju kritiseerida, aga arvestades, kuidas peatreener neid usaldab, siis pole ma küll aru saanud, et klubisiseselt nendega rahul poldaks.
          Ühesõnaga oleks minu silmis väga üllatav, kui tõesti jaanuaris hakatakse kedagi nimekat just sellele positsioonile tooma.
          Ma ei tea, minu arust on Young küll saanud üpris palju kriitikat ka klubilt (Moyes`lt) endalt. Kasvõi see, et tegu on Andoka kõrval ainsa natukenegi reaalse lahkujaga jaanuaris. Kiitused muidugi, et suutis endale antud (võibolla viimase) võimaluse ära kasutada ning end taas pildile mängida.
          Valenciast on oma mängustiiliga saanud üks hetke lemmikuid meeskonnas. Selline Old-fashioned winger nagu Moyesi ütles. Enamasti on ka eriti sel hooajal tema sirgjoonelisus tulemuslik olnud
          Ja Nani meeskonnas hoidmiseks pole mõtet eriti põhjendusi vaja tuua. Või noh, on juba selline mängija, kes hoolimata vormist on võimeline mängu ära otsustama.
          Lisaks veel juurde arvestada Januzaj, Welbeck, Kagawa, kes nähtavasti kodanik elninol täiesti meelest läinud.

          Ehk kokkuvõttes on tegu meie vast enim kaetud positsiooniga ning tegelikult ongi vasakkaitse ainus positsioon, kuhu mina kedagi juurde tahaks. Lootes sellele, et Cleverley ja Kagawa suudavad üpris-lõplikult oma mõne-aasta tagusele vormile tagasi saada ning Rooneyl ei teki isu taas ründajaks saada

          btw props ka selle eest, et lastakse Riol suvel minna. Personaalselt on nii Smalling, Jones, Evans sel hooajal väga kindlat mängu näidanud. Ja kui ma ei eksi, oli Hulli vastu Smalling-Evansi duo sel hooajal esmakordselt

          E: Kirjutasin pool tundi tagasi postituse valmis ning käisin mõneks ajaks ära ja salvestasin alles nüüd selle ära

          E2: Nani sai enne vigastust päris korralikult mängu aega. Kuradi ebaõnn

          Kommentaar


            @Swansea 4-1 (e.h 1-1) vahe +2p
            vs Chelsea 0-0 (e.h 0-1) vahe +1p

            @Liverpool 0-1 (e.h 2-1) vahe -3p
            vs Palace 2-0 (e.h 4-0 vs Wigan) vahe 0p
            @ ManCity 1-4 (e.h 3-2) vahe -3p
            vs WBA 1-2 (e.h 2-0) vahe -3p
            @ Sunderland 2-1 (e.h 1-0) vahe 0p
            vs Southampton 1-1 (e.h 2-1) vahe -2p
            vs Stoke 3-2 (e.h 4-2 ) vahe 0p
            @ Fulham 3-1 (e.h 1-0 ) vahe 0p
            vs Arsenal 1-0 (e.h 2-1 ) vahe 0p
            @ Cardiff 2-2 (e.h vs Reading 4-3) vahe -2p
            @ Spurs 2-2 (e.h 1-1) vahe 0p
            vs Everton 0-1 (e.h 2-0) vahe -3p
            vs Newcastle 0-1 (e.h 4-3) vahe -3p
            @ Aston Villa 3-0 (e.h 3-2) vahe 0p
            vs West Ham United 3-1 (e.h 1-0) vahe 0p
            @ Hull City 3-2 (e.h QPR 2-0) vahe 0p

            väravate vahe 31:22 (e.h 33:16)

            Kokku eelmise hooajaga võrreldes -16 punkti ja kurss 73 punktile
            Peale 18. vooru oli eelmine hooaeg koos 43 punkti, sellega võrreldes punkti -12. Väravaid oleme löödund 31, mis on 13 vähem kui eelmisel aastal peale 18.ndat vooru. Sisse lasknud 22, mis on 3 vähem kui möödunud hooajal peale 18.ndat vooru.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Wayne täna ei mängi.
              vs Norwich: De Gea, Smalling, Vidic, Evans, Evra, Young, Cleverley, Carrick, Giggs, Kagawa, Hernandez.

              Pingilt leiab järgmised vennad: Lindegaard, Anderson, Welbeck, Fabio, Fletcher, Zaha, Januzaj.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Kagawa peab nüüd näitama, mida teha oskab, vaja Rooney lünk ära katta.
                Love United
                Hate Glazer

                Kommentaar


                  Kes siin seletas, et RvP mängib?
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vabandused, mina seletasin, aga seda karjuti päris laialdaselt välja, ei mõelnud ise välja
                    Love United
                    Hate Glazer

                    Kommentaar


                      Ma lihtsalt ei saa aru. Sul on Valencia, Rooney ja RVP väljas, aga on kaks venda, kes on hetkel kaunis lubavas vormis ja kes ainult võidaks mänguaja saamisest, ja sa ikka jätad nad pingile ja hakkad herneste ja giggsidega kaarte segama. Jah, kujutad pilti, ma nõuan, et Welbeck mängiks!

                      (Vanasti võis Evertoni poisid hooaja alguses fäntasisse ära valida ja mängisid hooaja lõpuni kõik mängud, nüüd käib mingi peen beniteezlik roteerimine. Säkkmoies rsk.)
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
                        Kes siin seletas, et RvP mängib?
                        Algselt postitas zazero Vaata postitust
                        Vabandused, mina seletasin, aga seda karjuti päris laialdaselt välja, ei mõelnud ise välja
                        Pole minu asi targutada, aga see on juba veidi koomiline. Koosseisudega võib rahulikult ametliku väljakuulutamiseni oodata, ei saa keegi rohkem propsi, kui kümme mintsa varem mingist fännifoorumist lambinimesid siia keevitada vmt. Ja siis see põhivabandus, et 'ega ma ise seda välja ei mõelnud' mõlema härra esituses ei vabanda ka välja (pigem vastupidi). Ole sisus kindel või märgi kohe ära, et kaheldav allikas (viimasel juhul võib vast enne mõelda, kas üldse vaja postitada on). Mitte üldse paha pärast.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Ei mõista hala. Rotatsioon on teretulnud ning kogu võistkonnal paistab olevat tekkimas taas võitjahing. Kagawal on palju tõestamist ja Chicharito pole ka üleeelmise hooaja vormis.
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alehis Vaata postitust
                            Ei mõista hala. Rotatsioon on teretulnud ning kogu võistkonnal paistab olevat tekkimas taas võitjahing. Kagawal on palju tõestamist ja Chicharito pole ka üleeelmise hooaja vormis.
                            Sa ei mõista mitte hala, vaid sa ei mõista lugeda.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              See, et de Gea on esimese poolaja Unitedi parim mees, räägib enda eest.

                              Kommentaar


                                kohutav, kohutav, kohutav, ainult Vidic teab, kui temagi, mismoodi me nii umbes kolme värvat sisse ei imenud,
                                Love United
                                Hate Glazer

                                Kommentaar

                                Working...
                                X