320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Gregorio Manzano, treener vahetult enne Simeone ajastut Atleticos reetis kehakeelega oma tupikseisu jõudmise ilusti ära. Vanake oli omadega nii puntras, et ei julgenud vahetusmeeste pingilt väljagi tulla, nohises seal omaette midagi ajal, kui oli näha, et mehed ei tea mida nad tegema peavad väljakul. Paar nädalat hiljem näidati ust. Oma istmele jäi ta muidugi ka seetõttu, et terve Vicente Calderon ta ära süüa tahtis ja toekamaid väljendeid sadas juba seedimatutes kogustes
    Ainuke vahe on siin selles, et United ei saa parimagi tahtmise juures Moyesile kinga anda kuna see heidaks varju püha lehma Fergusoni otsusele ta ametisse määrata.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Mis arvate, kas hakatakse jaanuaris kedagi ostma või on sel hooajal juba igasugused lootused kustutatud ja jäetakse tiimi tugevdamine suve peale?
      Saavutada nagu oleks küll, top 4 on ju kiviviske kaugusel ja CL'is läheb normilt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Kulutasin enda aega FA lehel ning joonest pole midagi juttu:

        A penalty kick is awarded if any of the above ten offences is committed by a player inside his own penalty area, irrespective of the position of the ball, provided it is in play.
        FIFA Laws of the game, sisuliselt esimene punkt: The field of play must be rectangular and marked with lines. These lines belong to the areas of which they are boundaries.

        Kommentaar


          Enne kui DM-le vesi peale tõmmata võiks esitada endale küsimuse, et mida tähendab fraas, et Moyes peaks olema Fergusoni mantlipärija? Kas see tähendab seda, et DM peab toimima täpselt nagu SAF või hoopis seda, et temalt oodatakse meeskonna ehitamist, mis kuulub maailma jalgpalli kõige teravamasse tippu ka järgmistel dekaadidel? Pakuksin, et 6-aastane leping tähendab seda, et pigem oodatakse temalt viimast. Kui me eeldame viimast siis võime jalgpalliklubi ning –mängijaid vabalt võrrelda ükskõik millise teise organisatsiooniga. Seetõttu pole midagi imestada, et MU on läbimas samasugust protsessi, mis leiab aset juhti vahetanud organisatsioonis. Niipalju kui meediast ja foorumist üles olen korjanud on DM teinud üsna mitmeid muudatusi nii treeningprotsessis kui ka mängukoosseisu paikapanemises jm aspektides. Kes on töötanud mõnes suuremas organisatsioonis on kindlasti näinud kõrvalt kuidas uue juhi puhul võib tekkida harjumatute uute juhiste tõttu segadust, vastutöötamist ja mitmeid muid soovimatuid kõrvalnähte. Ehk siis – minu arvates on MU võtnud selge sihi uue ja moodsama (organisatsioonilises mõttes) meeskonna ehitamisele. Ütleksin ka seda, et Evertoni selleaastane üllatavalt hea minek peaks ju viitama sellele, et DM on õige inimene MU viimisel uuele tasemele – põhiosas on selle hooaja Evertoni meeskond ju ikkagi DM „nägu“. Aga eks igaüks näeb seda, mida ta näha tahab

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            FIFA Laws of the game, sisuliselt esimene punkt: The field of play must be rectangular and marked with lines. These lines belong to the areas of which they are boundaries.
            Two lines are drawn at right angles to the goal line, 16.5 m (18 yds) from the inside of each goalpost. These lines extend into the field of play for a distance of 16.5 m (18 yds) and are joined by a line drawn parallel with the goal line. The area bounded by these lines and the goal line is the penalty area.

            Sinu postitatu käib kogu mänguväljaku kohta, seal kehtib jah kindlasti see, et joon on väljaku osa. Minu kopeeritu on samast chapterist karistusala kohta. Siin millegipärast seda joon-on-ala-osa ei toonitata.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Kui eile Moyes't näidati vaatasin, et viimased kuud pole talle hästi mõjunud. Näost näha kuidas mäng teda muutunud on. Muidu (ja siiani) sümpaatne mees nägi välja nagu bum, kellele on extreme makeover tehtud. Kortse ka sama palju kui Pellegrinil. Kahju mehest, meeskonnast mitte

              Kommentaar


                Milllest see joonte teema? Viga tehti ikka karistusalas, mitte kuskil joone peal. Jah, olen ka näinud vigu, mis on tehtud joonel ja siis on antud alati joonelt karistuslöök. Johnsoni vastu tehtud viga oli karistusalas, mitte joone peal.

                Kommentaar


                  No viga oli, aga minu arust penalti vääriline see küll polnud. OT tuleb ilus võit võtta ja asi korras.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vaataks isegi huviga seda udu kohtunikku, kes joonelt karistuslööki määranud, selle asemel, et penalt määrata.

                    Kommentaar


                      Siin lähtutakse koguaeg eeldusest, et Moisi on õige mees kuna Ferguson ta valis. Ferguson ostis ka Bebe ja igasugu muid karvaseid ning sulelisi. Ferguson võis selles valikus eksida, seda mõtet ei tohiks välistada.
                      Keegi (Stok?) mainis, et ehk Ferguson teeb loodetavasti Moyesele sama, mida omal ajal tegi Shankley oma järglasele Paisleyle. Ta nimelt jäi klubisse ja õõnestas sellega uue bossi autoriteeti. Klubi vajab ühte liidrit ja selleks peaks olema Moyes, samal ajal punanina vahib iga mäng tribüünil ja on koguaeg nähtav. Ja teeb sellega Moyese paremaks meedia sihtmärgiks.
                      Arusaadavalt proovib Manu talluda teed, mida nad käisid Fergusoni toomisel klubisse. Kuid sellel ajal ei olnud Manu esimene klubi riigis ja meedial oli vähem võimu, mistõttu hetkel on seda oluliselt raskem teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
                        No viga oli, aga minu arust penalti vääriline see küll polnud. OT tuleb ilus võit võtta ja asi korras.

                        Mis asi see nüüd oli?
                        Viga on viga, sõltumata sellest kus see tehakse. Viga kastis on pennu. Kõik!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas priity Vaata postitust
                          Enne kui DM-le vesi peale tõmmata võiks esitada endale küsimuse, et mida tähendab fraas, et Moyes peaks olema Fergusoni mantlipärija? Kas see tähendab seda, et DM peab toimima täpselt nagu SAF või hoopis seda, et temalt oodatakse meeskonna ehitamist, mis kuulub maailma jalgpalli kõige teravamasse tippu ka järgmistel dekaadidel? Pakuksin, et 6-aastane leping tähendab seda, et pigem oodatakse temalt viimast. Kui me eeldame viimast siis võime jalgpalliklubi ning –mängijaid vabalt võrrelda ükskõik millise teise organisatsiooniga. Seetõttu pole midagi imestada, et MU on läbimas samasugust protsessi, mis leiab aset juhti vahetanud organisatsioonis. Niipalju kui meediast ja foorumist üles olen korjanud on DM teinud üsna mitmeid muudatusi nii treeningprotsessis kui ka mängukoosseisu paikapanemises jm aspektides. Kes on töötanud mõnes suuremas organisatsioonis on kindlasti näinud kõrvalt kuidas uue juhi puhul võib tekkida harjumatute uute juhiste tõttu segadust, vastutöötamist ja mitmeid muid soovimatuid kõrvalnähte. Ehk siis – minu arvates on MU võtnud selge sihi uue ja moodsama (organisatsioonilises mõttes) meeskonna ehitamisele. Ütleksin ka seda, et Evertoni selleaastane üllatavalt hea minek peaks ju viitama sellele, et DM on õige inimene MU viimisel uuele tasemele – põhiosas on selle hooaja Evertoni meeskond ju ikkagi DM „nägu“. Aga eks igaüks näeb seda, mida ta näha tahab
                          Tahtsin intelligentse jutu eest tänada.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
                            No viga oli, aga minu arust penalti vääriline see küll polnud. OT tuleb ilus võit võtta ja asi korras.
                            Tahaks näha kastis tehtud viga, mille eest penaltit ei anta.

                            Kommentaar


                              Sõnastasin veidike valesti, mõtlesin nagu et seda poleks olnud ära vaja vilistada.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
                                Sõnastasin veidike valesti, mõtlesin nagu et seda poleks olnud ära vaja vilistada.
                                Äkki sul neverlandis teistsugused reeglid?
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X