320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ferguson ütles Liverpooli kohta, et Premieri tiitlist on puudu 6 (või oli 8?) maailmaklassiga mängijat. Ükskord arutasime sõbraga, et sama lugu on ManU'ga. Teil on Rooney, RvP, de Gea ja punkt. Ülejäänud andersonid ei ole algkoosseisugi väärt, aga kolme mehega ei lubata alustada.

    Jamie Redknapp on mitmendat põlve cockney ja tegutseb selle liini jätkamisel.
    Ju siis ikka päris sama lugu ei ole ManU`ga kui eelmine hooaeg sisuliselt sama seltskonnaga tiitel koju tuli. Samuti lisaksin ma sinna nimekirja kindlasti Carricku ja vaikselt võib ka Jaanust sinna lisama hakata.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
      Meile meeldivad raskused ja me võtame üsna rahulikult kui järgmine katsumus ees ootab.
      Mõni nädal tagasi Moyes'i kohta:
      Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust

      Lihtsalt ei mõista miks see vend selline sitakott on? .
      Eriti silmakirjalik ikka. Hooaja algusest saadik oled sa ainult vingunud ja tõmmelnud siin. Saaks veel aru, kui su väited oleksid argumenteeritud. Enamasti ei ole ju. Ja kui Moyes'i ja tiimi kohta enam midagi torust ei tule, siis võtab kodanik klubi majanduslikud näitajad ette. Kasutab neid finantsilisest seisukohast täiesti vales kontekstis muidugi, aga noh, mis seal ikka. Vaja ju näidata, kui halvaks kõik on läinud pärast Moyes'i peatreeneriks asumist.
      Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
      220 miljonit naela ja see läks maha 1.7 miljonist ja hetkel järel midagi 1.5 kanti.
      Keep up the good work. Vähemalt saab nalja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Planche Vaata postitust
        Mõni nädal tagasi Moyes'i kohta:


        Eriti silmakirjalik ikka. Hooaja algusest saadik oled sa ainult vingunud ja tõmmelnud siin. Saaks veel aru, kui su väited oleksid argumenteeritud. Enamasti ei ole ju. Ja kui Moyes'i ja tiimi kohta enam midagi torust ei tule, siis võtab kodanik klubi majanduslikud näitajad ette. Kasutab neid finantsilisest seisukohast täiesti vales kontekstis muidugi, aga noh, mis seal ikka. Vaja ju näidata, kui halvaks kõik on läinud pärast Moyes'i peatreeneriks asumist.


        Keep up the good work. Vähemalt saab nalja.
        Moyese kohta? Jah. Ma arvan siiani, et mõnes mõttes on ta sitakott. Millest see silmakirjalikkus tuleb? See sitakoti jutt tuli teatud Moyese sõnavõttudest ja erinevatest käikudest. Ütlen mitmendat korda. Sa ei ütle kunagi, et otsustasid van Persie sisse jätta kuna kardad meedia reaktsiooni. Jäta see enda teada. Ma ütlesin, et mulle meeldis, et ta pandi treeneriks. Lootsin, et tal on julgust teha asju nii nagu ta seda soovib.
        Samas. Olin nõus, et klubi pani treeneriks Moyese, kuna mulle meeldib kui Premier League's on veel briti treenereid. Top 6 meeskondadest on kui palju briti treenereid? 2? Nüüd vist ka Sherwood.

        Nüüd majanduslikust poolest, see puudutab kaudselt Moyest. Ma räägin siin Glazerite juhtimisest. Minu väide on see, et meil oleks nendeta parem. Ei oleks pidanud kuulama väiteid ''no value in the market'' ja oleksime saanud konkureerida ostude osas.

        Mida sa üldse üritasid praegu öelda ja kuidas täpsemalt sina praegu argumenteerisid?
        Pay attention to the manager!

        Kommentaar


          United XI vs Chelsea: De Gea, Rafael, Vidic, Evans, Evra, Valencia, Jones, Carrick, Young, Januzaj, Welbeck.

          Pink: Lindegaard, Giggs, Smalling, Hernandez, Cleverley, Fletcher, Kagawa.

          Nagu arvata võis, kui Jones terve on siis mängib ka. Eks kui ei tööta siis Jaanus vasakule ja Kagawa Youngi asemele ründaja alla.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Väga sarnaste taktikatega mõlemad meeskonnad peale. Tark ei torma. Eks Chelsea puhul on tõenäolisem, et keegi individuaalse oskusega üksteistnulliva taktiga omakorda murrab. Aga loodame, et tuleb põnev mäng. Hooaeg on ju siiski üllatusi täis olnud

            Kommentaar


              Welbeck ja Evra on täiesti kasutud õlid.

              Kommentaar


                Mäng nagu justkui sujub, aga kui paar korda lased masendavalt ära lüüa ja weLBz ei suuda lüüa meetri pealt sisse on jama lugu.
                Rafael siiani väga meeldinud.

                Moyes võiks nüüd üllatada ja vahetused õigetel aegadel ära teha.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Welbecki küll selles olukorras süüdistada ei tasu, Azpi tuli ikka korralikult tugijalga tolles olukorras. vähe tõenäoline, et te võidu siit saate täna. Januzaj on väga hea olnud tho.

                  Kommentaar


                    Mängupildil polnud muidu viga midagi, ainult Rooney või RVP jäi puudu. Chelsea nõelas omakorda aga ära ja polegi midagi rohkem öelda.
                    Love United
                    Hate Glazer

                    Kommentaar


                      Vau. Esimesed 3 minutit oli kui taevalik kingitus/ilmutus!

                      Rafael ründeosas hea nagu alati, kaitsefaasis kohutav. Umbes täpselt nagu kogu kaitsetegevus oma kasti lähistel - täiesti selgitamatud augud.

                      Januzaj meistriklass on jätkuvalt positiivne ning tõestab väga ilmekalt, et ta on väga hea mängija, kui Chelsea kaitset/kaitsjaid niimoodi häbistab.
                      Jääb vaid üle loota, et Luiz saab oma punase kätte (kui nii edasi, siis ikka väga kindlalt näeb 2. kollast, aga kahtlane, kas Mou laseb tal üldse edasi (kaua) mängida).
                      Vahtustest tahaks näha sama, mis Swansea vastu toimis (Kagawa 10 peale ja Januzaj äärde, sest no minu jaoks pole küll vahet, kas kaotada 0-2 või 0-4) ning küllap kasutatakse täna Fletcherit ka.
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Mängu alguses , kui Chelsea palli ei saanud ja täielikult domineeriti , noh nii 11 minutit umbes, siis tuli kohe meelde kaks viimast Meistrite liiga finaali. Edasine enam vähem seni ka.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          siis tuli kohe meelde kaks viimast Meistrite liiga finaali.
                          Täpselt sama siin ja ongi vanamoodi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Mitte, et ma kaitseks Vidicit ja mõtleks, et see küll punane polnud, aga kohtunik võiks mõnuga mun*i minna selle punase peale.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Piinlik.

                              Kommentaar


                                Väga kena algus, kahju, et selle aja jooksul ära ei löödud.
                                See mäng võttis küll kenasti kokku selle, miks käimasoleva kuu jooksul peaks täiendusi tegema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X