320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Andke andeks aga mida!? 29 aastasele antakse 300k p/w, kaptenipael ja otsustusosalus klubi shopingutes? Kui selgrootud need mehed seal eesotsas on?
    Kõikidel klubidel võib-olla ei ole huvi oma parimas mängijaeas parimat mängijat konkurendile müüa, et need siis näiteks tiitli võidaksid või midagi. Ma muidugi saan aru, et Arsenali fännile see võib tunduda natuke hoomamatu kontseptsioon...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Andke andeks aga mida!? 29 aastasele antakse 300k p/w, kaptenipael ja otsustusosalus klubi shopingutes? Kui selgrootud need mehed seal eesotsas on?
      Mina päris nii välja ei lugenud. Pigem valgustati, mis plaanis on, mitte ei antud otsustusõigust (nüüd ja edaspidi). Kaptenipaela jutt võis ju olla "...näen sind tulevase kaptenina, kes oleksid sa Chelseas? Üks paljude seast." stiilis. 250k või 300k, mis vahe seal on, see on nii või teisiti üle mõistuse. Mitte et 100k/pw oleks mõistlik, aga see on juba omaette teema.

      Nojah, pärast vintsu allapoole vööd suunatud lööki pean siiski lisama teksti, mille enne kustutasin:

      Noh, Rooney saab oma palgatõusu, klubi väravaterekordi ja legendistaatuse, aga kui rahul ta ise kogu selle kupatuse sees on, pärast mitmeid kordi viimastel aastatel näidates, et tegelikult tahaks ära?

      Jääb ka siiski variant, et lepingupikendus tagab vaid kõrgema üleminekutasu. Vähetõenäolisem on Bosmani tegemine.
      Supplies!

      Kommentaar


        Ega see palk ainult mänguoskuste eest ei tule.
        Love United
        Hate Glazer

        Kommentaar


          Algselt postitas delorean Vaata postitust
          No siin oleks ehk paslik selle "ükski mängija pole klubist suurem" jutuga tulla.
          Eks Unitedi inimesed ise teavad, ent isegi kui Rooney oskuste ja tähtsuse poolest praegu ehk klubis number üks, siis selline tagatubadesse lubamine jätab klubist tõesti suht selgrootu mulje...ja no mida teised mängijad sellest arvama peaksid, et ühel tüübil vaikselt mänedžeri mängida lastakse koos Moyesega?
          Teed tööd saad ka tasu ehk siis mänedzeriks/woodwardi abiliseks. Täpselt nagu näiteks Giggs
          Ja kaptenipaela oleks ta niikuinii saanud ja maksta ühele mehele 300k palka on mõistlikum, kui näiteks osta tema asemel kolm 25m maksvat ründajat, kellel pole mänguehitamis oskusi ega muud (Mandzukic jms).
          Ehk kokkuvõttes kui on ühe mehe hoidmine tähtsam ükskõik mis signingutest, siis pole palju anda.

          Muide vastab tõele, et Shaw on Chelsea fänn?
          Korralikult olukorra üle järelemõeldes, siis hetkel peak esikohal olema LB saamine (jaanuaris). Kui saame Fellaini tagasi on ka naturaalse keskpooliku positsioon enamvähem kaetud

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Teed tööd saad ka tasu ehk siis mänedzeriks/woodwardi abiliseks. Täpselt nagu näiteks Giggs
            Ja kaptenipaela oleks ta niikuinii saanud ja maksta ühele mehele 300k palka on mõistlikum, kui näiteks osta tema asemel kolm 25m maksvat ründajat, kellel pole mänguehitamis oskusi ega muud (Mandzukic jms).
            Ehk kokkuvõttes kui on ühe mehe hoidmine tähtsam ükskõik mis signingutest, siis pole palju anda.

            Muide vastab tõele, et Shaw on Chelsea fänn?
            Korralikult olukorra üle järelemõeldes, siis hetkel peak esikohal olema LB saamine (jaanuaris). Kui saame Fellaini tagasi on ka naturaalse keskpooliku positsioon enamvähem kaetud
            Jah Shaw on Chelsea fänn, aga samas ei pruugi see ka eriti suur mõjutaja olla.. Eelkõige tundub, et mehele lihtsalt tähtis olla starting 11s.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Kõikidel klubidel võib-olla ei ole huvi oma parimas mängijaeas parimat mängijat konkurendile müüa, et need siis näiteks tiitli võidaksid või midagi. Ma muidugi saan aru, et Arsenali fännile see võib tunduda natuke hoomamatu kontseptsioon...
              Ilmselt nõelas küll kui selline reaktsioon tuli

              Et siis see ei ole veel piir kus tunduks nagu, et liiga palju raha ja liiga palju võimu antakse ühe mängija kätte? SAFi kuldajad on ju täis näiteid kus iga äratõusnu minema kupatati ning kuigi fännidel kahju oli siis alati tõdeti, et lõppkokkuvõtteks on legend-treeneril õigus. Nüüd aga hakatakse vastavalt vajadusele musta valgeks rääkima?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Minule oli kogu uudise juures kompuks see, et avastasin, et Rooney on juba 29. Paar aastat veel seda sitaratast kannatada ja siis on pensil. Ma kurat mäletasin, et ta noorem on.

                Kommentaar


                  Nii täpsuse pärast, et praegu on veel 28, oktoobris saab 29 eluaastat täis.
                  Love United
                  Hate Glazer

                  Kommentaar


                    Rooneyt on siin solvatud, sest härra on siiski 28-aastane.
                    //Jah, jõuti ette, kui kohvi tegin.

                    Eks ta huvitav lahendus ole. Samas ei näe ma üleliia probleeme selles osas. Kaptenina oleks teda ka muidugi tore näha, sest ta on seda igati väärt. Tal on selleks kõik omadused olemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Ilmselt nõelas küll kui selline reaktsioon tuli
                      Usu mind, mankuteemas üldiselt ei nõela sellised asjad eriti kedagi, ega see pole siin mingi liivatatud Arsenal. Ei saanud lihtsalt jätta ise torkamata, kui niimoodi kandikul ette tassiti, noh. Why so serious, üldiselt.

                      Tõsisemalt rääkides ma ei näe, kust see järsku välja võeti, et nüüd Wayne hakkab Davidile ütlema, keda osta ja keda mitte. Hoolimata sellest, et mingi mirrori tõhk twitteris nii kirjutab. Talle öeldi, mis plaanid on - ebatavaline võrreldes senise vana kooli "mängi, ära mölise" hoiakuga, aga mingit maailmarevolutsiooni ma siin ka nüüd ei näe. Vähemalt üks vana on praegu mängijate seas ju niikuinii juba ebavõrdses seisus, et teab plaane ja värki ette eksole...
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Eks ta on ju loomulik ka, et kriisis töötajaid rahustatakse helgemate tulevikuplaanidega. Ei usu, et see on jalgpalliajaloos või isegi klubisiseselt esimene juhtum, kus mängijatele insighti jagatakse. Meie täpsemalt ei tea, MIDA Rooney nüüd teistest rohkem teab või teha saab, seega on raske nagu möliseda.


                        Offtopic: Tundub, et Januzaj on lihtne mees.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zazero Vaata postitust
                          Nii täpsuse pärast, et praegu on veel 28, oktoobris saab 29 eluaastat täis.
                          kurivaim

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Usu mind, mankuteemas üldiselt ei nõela sellised asjad eriti kedagi, ega see pole siin mingi liivatatud Arsenal. Ei saanud lihtsalt jätta ise torkamata, kui niimoodi kandikul ette tassiti, noh. Why so serious jne.

                            Tõsisemalt rääkides ma ei näe, kust see järsku välja võeti, et nüüd Wayne hakkab Davidile ütlema, keda osta ja keda mitte. Hoolimata sellest, et mingi mirrori tõhk twitteris nii kirjutab. Talle öeldi, mis plaanid on - ebatavaline võrreldes senise vana kooli "mängi, ära mölise" hoiakuga, aga mingit maailmarevolutsiooni ma siin ka nüüd ei näe. Vähemalt üks vana on praegu mängijate seas ju niikuinii juba ebavõrdses seisus, et teab plaane ja värki ette eksole...
                            Ei tegelikult on täiesti selge ja arusaadav, et Rooney ei otsusta midagi. Lihtsalt huvitav vaadata kuidas United praegu haavatuna ja nurka aetuna on nõus (või sunnitud?) oma staarmängija nõudmiste ees üsna sügavale kummarduma samas maalides sellest pildi kui normaalsest nähtusest.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                              Kaptenina oleks teda ka muidugi tore näha, sest ta on seda igati väärt. Tal on selleks kõik omadused olemas.
                              Nutubeebi, kes aastate jooksul 3-4 korda oma tiimist lahkuda? Mitte minu tiimi kapten.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                It’s the start of a new road
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X