320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    @Keemik.

    Möödas on kaks akent. Ehk siis jah, üht-teist on olnud aega liigutada ja on liigutatud ka, aga ma ei ütleks, et see nüüd mingi piisav aeg oleks. Sinises Londonis, kus kulutamispõhimõtted vähe 'liberaalsemad', räägib ülemus samuti, et see hooaeg käib ehitamine ja suurt oodata ei maksa. Et järgmine hooaeg on see, kui tiitlit ründama kõlbav noor, tugev sats koos on. Ja noh, kuigi ma ei saa vist iial aru, mis valu oli mingit mission impossible Fabregast jahtida, siis võimalik, et kasutatava plönni eest polnud sobivaid mehi saadaval. Pole muidugi garanteeritud, et nad(kes iganes siis) saabudes ka toodaks või et tõesti Moyes õige mees seda paati juhtima on, aga kuivõrd Chelsea teema on mõne märtsisacki järel irvhambaid täis, et miks aega ei antud lol, siis arvan, et sama kehtib siingi. Vaataks teise hooaja lõpuni. Aga eks kuldaja pealt mingit masendavat jebimist vaatama sattuda ongi keeruline.

    Korduvalt ja korduvalt räägitud jutt, lihtsalt see aja andmise teema ajendas postitama.
    Ma olen nõus, et ühe hooajaga sa satsi perfektsuseni ei komplekteeri ja võibolla tõesti polnud mõned mängijad saadaval jne. Mind ei häirigi niivõrd tulemused vaid see mis platsil toimub - täiesti ideetu ja impotente jalgpall. Leian, et pool aastat on piisavalt pikk aeg, et see sats oma stiili järgi mängima panna. Moyes võib ju loopida neid rahapakke ja osta uusi mängijaid, aga kui sul puudub stiil ja idee, kuidas sats mängima peab, siis ega sa kaugele ei jõua.

    Kommentaar


      Moyes on teinud vigu. Fakt. Küsimus on nüüd selles, kas talle peaks andma aega neid vigu teha või mitte. Pikk leping näitab, et juhtkond justkui oleks selle võimaluse/vajadusega arvestanud.

      Vahemärkus: muu on mõistagi maitse asi, aga see, kas või kuidas mingites muudes klubides asjad treenerite vallandamisega käivad, ei tohiks nüüd küll vähimalgi määral oluline olla.

      Üldiselt natuke liiga palju absoluute pillutakse minu arust viimasel ajal siin teemas. Eriti häirib see, et kui keegi ei taha kaasa hõisata "Moyes halb", siis lennatakse sageli kohe väga mustvalge jutuga peale. Aga nagu öeldud, maitse asi.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Danny Welbeck on kuningas. Igati oma 4.5 millist aastpalka väärt. Itaalia ja Uruguay VÄRISEGE!!!

        Kommentaar


          no vaadakem asja positiivsest küljest: kui sel hooajal (patendeerin selle väljendi ära) igal võimalikul kujul sirge molliga kõikide maailma lattide alt läbi pannakse, on järgmine hooaeg rõõmu palju, sest palju sitemini selliste meestega enam mängida ei saa.
          ja see, et dwel jonesi vastu mängu toodi ja ta lisaks kõigele auku - ehk et justkui loovasse positsiooni - mängima pandi, pani mind kõikide ümberolevate inimeste käsi laenama, et ühe korraliku facepalmiga maha saada. johhaidii.
          a - ja mata söödud, eriti sellised lühematlaadi maast veeratamised olid juba teist mängu järjest kohati lubamatult pehmed-aeglased, vastastele kättesaadavad ja seega pasad. annab tegelt tunda küll, et kutil pole vormi pmst ollagi, ainult klassi pealt paneb. pole muidugi viga, saab aint paremaks minna. (see viimane osa võtab terve selle hooaja justkui kokku)
          jätkame lootmist. in moyes we trust, kasvõi pimesi.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Küsimus on nüüd selles, kas talle peaks andma aega neid vigu teha või mitte. Pikk leping näitab, et juhtkond justkui oleks selle võimaluse/vajadusega arvestanud.
            Manchester United on teatavasti börsifima. Ma loodan, et ka juhtkond pole unustanud, et olenemata pikast lepingust mõjutavad tulemused selgelt lisaks kõigele muule ka kasumit ja aktsiahinda ja kui nii edasi läheb, helistab Wall Street varsti Fergie valgele telefonile. Siis võib selle pika lepingu peldiku seinale kleepida.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Kus on kreatiivsus Tom?

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Manchester United on teatavasti börsifima.
                Ma miskipärast julgen arvata, et küll nad ise ka seda väga hästi teavad ja kõik võimalused läbi kaalusid, kui kuueaastase lauale lõid. Patt oleks nüüd juute selles kahtlustada, et nad kopikat lugeda ei oska.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ma miskipärast julgen arvata, et küll nad ise ka seda väga hästi teavad ja kõik võimalused läbi kaalusid, kui kuueaastase lauale lõid. Patt oleks nüüd juute selles kahtlustada, et nad kopikat lugeda ei oska.
                  Et siis kogu sinu pro-Moyes suhtumine taandub lõpuks sellele, et küllab natšalnik teab ise, mis teeb, sest ega ta muidu natšalnik poleks. Ei tea, kas sellise põhjatu võimutruuduse on sinusse istutanud valitsuse häälekandjas töötamine või oli see juba enne seal?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Tere

                    Sõbrad tahavad minna Manchesteri mängule ja palusid küsida, kas mõni membershipi omav foorumlane oleks nõus neid aitama piletite kohapealt. Kui keegi saab aidata, siis võiks mulle PMi saata, ja seal räägib edasi.
                    Aitäh

                    Kommentaar




                      Leidsin ühe huvitava lugemise

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Et siis kogu sinu pro-Moyes suhtumine taandub lõpuks sellele, et küllab natšalnik teab ise, mis teeb, sest ega ta muidu natšalnik poleks. Ei tea, kas sellise põhjatu võimutruuduse on sinusse istutanud valitsuse häälekandjas töötamine või oli see juba enne seal?
                        Jah, said täpselt õigesti aru. Lõpetame selle tõdemusega ära, siin ei ole mõtet rohkem rääkida.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Rekordid, mida almighty võib veel sel aastal murda
                          1) PL kõige rohkem kaotatud mänge, hetkel 8 olemas ja 9 on viimane rekord aastast 2003/04 ja kordas aastat 01/02.
                          2) PL kõige rohkem kodus kaotatud mänge - 6, hetkel 4 olemas ja see on pärit hooajast 01/02.
                          3) PL Eelmisel aastal saavutasime oma parima punkti totali pärast 24 mängu, sel hooajal saavutasime oma halvima.
                          4) Viimane kord kaotasime 10 mängu hooajal 1990/91
                          5) Püüdmatuks jääb arvatavasti meie üleüldine kaotuste rekord aastast 1989/90 - 16 (38 mängu hooajal)
                          6) Arvatavasti ei püüa enam ka järjest kaotatud mänge, mis viimati juhtus 1961 - 4 mängu järjest ja 5 mängu järjest pole meie klubi kaotanud kunagi.
                          7) PL kõige vähem võidetud mänge. Aastal 1996/97 - 21. Hetkel vaja võita 9 mängu 14st, et see rekord jääks püüdmata.
                          8) PL Kõige rohkem sisselastud väravaid. 45 väravat aastatel 1999/00 ja 2001/02. Hetkel on puudu 17 väravat.

                          Loodetavasti jäävad ülal nimetatud rekordid siiski saavutamata.
                          Pay attention to the manager!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Aitäh! Tõesti oli huvitav. Tasub lugeda neil, kes hetkeolukorras liialt kriitilised (inc mina). Ja võimalik, et Vincent ja jüriöö võivad lugemata jätta, kuna neil oli see juba selge. Niiet, chill the fuck out ja naudime Januzaj arengut.
                            Pay attention to the manager!

                            Kommentaar




                              Van Persie andis Rooneyle kogu mängu jooksul kolm söötu - kõik olid keskringist lahtimängimised...
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Olen nõus, see oli tõesti positiivne, et Moyes Liverpooli Capital One'ist välja aitas.
                                Siinkohal vabandan. Mäng jäi 1:0 siiski.
                                Aga üldiselt, palun. Ja ära muretse, aitame teid sellest nõmedast Cl-st ka välja. Äkki 16. märtsi õhtuks olete oma kohal tagasi?
                                Pay attention to the manager!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X