320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei näe, kuidas ja miks peaks Kagawa karjäär Unitedis ka peale suve jätkuma.
    Lisaks Januzajle jäid mingitel põhjustel Kreeka reisinud meestest squadist välja ka Fletcher ja Rafael.
    Aga no oleks tahtnud peale CPi mängu ka siiski kährikut näha. Andis korralikult lootust. Nüüd on RVP ja Roo ainukesed, kes täielikust kuivast pugemisest ja tampimisest võivad täna täna päästa

    Rooney lepingu kallal vingumisest ei saa aru. Roy ja Becks hakkasid lihtsalt ülbitsema ning toona ei olnud lepingutingimustega mingit seost.
    Fänner, seda Simpsonite episoodi oled näinud? Videot kahjuks ei leidnud, aga sinu profiiliks sobib päris hästi. Üpris rõve komme

    Kommentaar


      Keegi mainis ennist pargis jalutamist. Ära unusta koerasitta üles korjata.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Cleverly välja, kiirelt!!

        Kommentaar


          Masendav...
          Toogu parem reservist mõni jalga väristav noor, kelle vähemalt on tahet ja isu mängida

          Kommentaar


            Rohkem perses moraaliga "meeskonda" on raske ette kujutada
            Neil on kõigil jumala pohhuj. Newcastle-Evertoni seeriast alates. Poolajaga võib ju midagi muuta, aga järgmiseks mänguks muudetakse asi Carringtonis "hairdryeriga" taas vanaviisi

            Kommentaar


              Kõik mentaalses kinni... jälle... ja kes on selles süüdi? treener
              Love United
              Hate Glazer

              Kommentaar


                esimese poolaja võtab kokku üks sõna. MASENDAV, loodan nüüd järgmised 15minti, et Moyesel on nüüd julgust praegu vahetused ära teha mis vaja.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Vääääga nõrk esitus
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    loodan nüüd järgmised 15minti, et Moyesel on nüüd julgust praegu vahetused ära teha mis vaja.
                    Julgust muidugi on.. mõistust oleks juurde vaja. Tavaliselt need "julged vahetused" on piirdunud paremkaitsja vahetamisega mõne äärepooliku või Welbeckiga, Valencia lükatakse paremkaitsesse. Prolly mingi hetk näemegi Welbecki või Kagawa't Smallingu asemel ja läheb samamoodi edasi.

                    Kommentaar


                      Valencia panek paremkaitsesse on see hooaeg olnud vägagi halb risk. Iga kord on midagi veel hullemaks läinud.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Poom: "Arsenali mees tuleb Manu Kreekamaale kummitama."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                          Poom: "Arsenali mees tuleb Manu Kreekamaale kummitama."

                          ahahahaah bb ggg manu dosvodanija CL
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            esimene:



                            teine:


                            It only stingzzzz....

                            RECORD ALERT: Manchester United have never lost to Greek opposition in their history.

                            PS! ma ei heidi siin manu't. kuni üks null ma täiesti siiralt arvasin,et ühe väravalise vahega koju minna tugevama vastase vastu on täiesti okei.

                            Nii, et lööge ainult üks tagasi ja done deal.
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                              Ole kelle poolt tahad, sa ei pea seda ju siia kuulutama tulema.
                              Ei pea aga võin. Ma pole kummagi poolt aga FÄNNERi "lebo grupi" ja tänase "walk in the park" suhtumise ajendil chandin kreeklastele.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Fänner ongi väheke soe peast, saame üle ja lähme oma eludega edasi.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X