320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chicharito oli küll sooja tehes sellise näoga, et hakkab kohe-kohe valju häälega nutma.

    Kommentaar


      Vähemalt on ühes paaris asi enne viimast mängu lahti...

      Kommentaar


        Mõtted on juba sellised, et pigem saaks juba 0:3 ära, kui 0:2. Saaks ehk lõpuks sellest Moyese needusest lahti. Sarnase algkoosseisuga on ennegi failitud...Cleverley again! Ei viitsi enam isegi midagi arvata/halada.

        Kommentaar


          See ManU on selline hunnik paska, et paha hakkab. Häbi tunne lausa...
          Kala hakkab mädanema siiski peast niiet minu arust võiks selle Moyesi kuhugi divarisatsi konti taguma saata..

          Meestel on moraal lihtsalt nii maas, mitte mingit entusiasmi ega üritamist. Juba enne mängu oli Carrickul ja Cleverleyl selline nägu, et "oi täna saab kreeklastelst meetrise strapooniga perse".. Mida sealt siis loota üldse on..

          Ei kavatse see hooaeg enam ühetgi Unitedi mängu vaadata, enda närvide nussimine lihtsalt. Õnneks Premium liiga teeb nüüd algust ja näeb võrreldes Unitedi mänguga natuke kvaliteetset jalgpalli kah.

          Kommentaar


            Ühtäkki ei tundugi Baieri munadelt kümne mehega 2-0 pähe saamine nii hullu stsenaariumina

            Kommentaar


              Masendav, huvitav mis oleks pidanud Moyesel veel hullemini minema, et sackitud saada?
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Andke palun Play-a-maker tagasi, te ei oska temaga midagi peale hakata.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Noh teine mäng veel ees, võimalus koondskoori suuremaks ajada kreeklaste kasuks aga kõigi inglise klubifännide õnneks on Moyesel veel aastaid lepingut järel
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Tänaseid jututeemasid arvesse võttes, on üpris huvitav kuulata Moyese mängujärgset intervjuud. #MoyesOut sloganiga kannataks veel vähe, aga vägisi kipub tunduma, et mehed ei ole väga vaimustatud tema all kõige andmisest, Evertonis oli asi teisiti, nad vähemalt võitlesid, see mis praegu käib on küll mingi nalja tegu.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Oletame, et Moyes jääb peatreeneriks oma lepingu lõpuni. Siis ma küsiks, et tugevuselt mitmendas liigas ManU 6 aasta pärast lõpetab?

                      Kommentaar



                        So unlucky
                        Algselt postitas fitti
                        Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                        LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                        LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                        Kommentaar


                          Hästi palju halbu asju oli täna, kuid ma ei mõista miks panna Kagawa #10 peale, kui tundub, et on täiesti rigiidne käsk talle mitte keskele söötu anda? Saaks päris koleda youtube compilationi kokku sellest, kuidas ta keskel söötu küsib ja täiesti eiratakse teda ja pall jälle äärele lükatakse.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Mis seis selle Meistrite Liiga võitmisega oli?
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Ühed tahtsid, teised mitte nii väga. 90 minutist umbes 10 esimesel ja 10 teisel poolajal prooviti maast kiiremat söötu mängida ja üllatus-üllatus, imekombel isegi kohe töötas. Ülejäänud aja koosnes rünnak paraku "lükkame oma poolel paar söötu, vastased võtavad kohad sisse, paneme tagasi de Geale, pikk ette" skeemist. Sest ega eespool keegi ei viitsinud avaneda. Kergema vastupanu teed minek.

                                Ja endiselt ma jään selle juurde, et niisugusel tasemel peab meestel endil ka natuke rohkem sisemist põlemist olema. Aga vist on nii, et senised liidrid enam hambad ristis lihtsalt ei jõua, samas kui võimalikud uued on ka natuke liiga noorelt liiga kergesti ja liiga palju kätte saanud. Suurt probleemi näen mängijate suhtumises, vähemalt sama suurt kui Moyesis.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X