320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Uskumatu, mis underperformance võistkonna poolt. Ei taha, ei oska, ei suuda. Lugematul hulgal pallikaotusi ja valesööte kaitses, platsil toimuv on täielik anomaalia. Ainus vend, keda võiks kiita või kes enam-vähem tasemel suutis mängida oli Young. Teised, tsiteerides klassikuid "panid sirge molliga lati alt läbi as usual."
    Noh, Kreeka on siiski 2004. aasta Euroopa meister. Seega on nende meister igati tegija. Millal Inglismaa midagi korralikku viimati võitis? Seega on nende meister ka kraadivõrra madalam. Seega igati loogiline tulemus.

    pluss need šotlased on alati inglastega nalja teinud.

    Kommentaar


      Rahunegem, sest DM-il puudub CL-i kogemus; võõrsil; võõrsil kreeklaste vastu; Evans-Jones-Rafael-Nani (who?) audis; CL-i ajakava ja loos on suurem konspiratsioon kui EPL-i oma; Moyes vajab aega, et ader õigesse suunda seada; playmakerid Smalling-Vidic-Ferdinand pole saanud kokkumängu harjutada, mille tõttu pall ründajatele ei jõudnud ja ilmselt miskit veel, mis hetkel kohe ei meenu.

      #infarkt
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        United tuleks Manchesteri tagant asendada mingi sobivama sõnaga.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Ma loodan, et interneti jõuab video Smallingu tegemistest. Kino.

          Kommentaar


            Ma tõesti lootsin, et täna tuleb ilus päev. Täna pidi olema päev, kui Moyes paneb kõikidele kriitikutest fännidele vastu vahtimist. Kui ma nägin algkoosseisu ja varumehi, siis teadsin mis meid täna ees ootab. Siiski lootsin siiralt, et mehed suudavad end kokku võtta. Pressikat küll ei vaadanud, aga liiguvad kõlakad, et Carrick ei nõustunud väitega, et viga oli mängijates. Eks homme näeb, mis ta rääkis. Aga pro-Moyese laager. Enjoy. Moyes võiks lihtsalt ise loobuda, tunnistada, et see oli tema jaoks liiga keeruline ülesanne ja lõpetada see õudusunenägu fännide, mängijate, treenerite, klubi personali ja kõige tähtsam, enda pärast.
            Pay attention to the manager!

            Kommentaar


              Oh, kuidas mulle meeldiks, kui järgmisel aastal võidaks Moyes ManUga mingi persetäie tiitleid ja siis oleks kogu "Moyes orki"-bandwagon u-pöörde teinud ja karjumas, et küll on ikka mees!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Oh, kuidas mulle meeldiks, kui järgmisel aastal võidaks Moyes ManUga mingi persetäie tiitleid ja siis oleks kogu "Moyes orki"-bandwagon u-pöörde teinud ja karjumas, et küll on ikka mees!
                enne võidad sa Viking Lotos jackpoti, isegi ilma mängimata seda
                The One and Only

                Kommentaar


                  Carrick ei süüdistanud otseselt kedagi. Intekas oli nagu mäng, kuiv. Näha oli ,et mees oli löödud, aga jäi rahulikuks. Ei arva minagi, et on õige kohe peale mängu emotsiooni pealt kõiki homodeks sõimata.Aga igasugused statistilised nupukesed on küll kohutavad.

                  - Michael Carrick didn't complete a single one of his 86 passes tonight in the final third
                  - Rio Ferdinand vs Olympiakos: 0 tackling duels won, 0 interceptions, 0 headed duels won, 0 clearances & 2 fouls
                  - Manchester United had their first shot on target in the 89th minute tonight.

                  Lisaks, kui ma õigesti mäletan, on viimase 22 aasta jooksul vist korra suudetud 0:2 kaotusseisust välja tulla Meistrite liigas.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Ei taha solvata. Aga kurat, miks te ennast meie vastu kaheks mänguks kokku võtsite kui terve ülejäänud hooaeg on üks paras ......

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                      Ma tõesti lootsin, et täna tuleb ilus päev. Täna pidi olema päev, kui Moyes paneb kõikidele kriitikutest fännidele vastu vahtimist. Kui ma nägin algkoosseisu ja varumehi, siis teadsin mis meid täna ees ootab. Siiski lootsin siiralt, et mehed suudavad end kokku võtta. Pressikat küll ei vaadanud, aga liiguvad kõlakad, et Carrick ei nõustunud väitega, et viga oli mängijates. Eks homme näeb, mis ta rääkis. Aga pro-Moyese laager. Enjoy. Moyes võiks lihtsalt ise loobuda, tunnistada, et see oli tema jaoks liiga keeruline ülesanne ja lõpetada see õudusunenägu fännide, mängijate, treenerite, klubi personali ja kõige tähtsam, enda pärast.
                      Pro Moyese camp on siin hetkel suhteliselt olematu. On lihtsalt vahe kas kritiseerida mängupilti, tulemusi, mängijateturul tegemisi või minna full retard ja otsida igast Moyese pressikast vihjeid tema sobimatuse kohta.

                      Mängust rääkides, siis see oli nüüd küll see kõige kohutavam mäng mida ma Manchester Unitedi esituses arvatavasti näinud olen. Kuigi kasvõi selle hooaja mänge vaadates on see kohutavate mängude valim muidugi päris muljetavaldav.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar




                        Carricku nõrgem pool pole ilmselgelt rahul legendi kriitikaga.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          Carricku nõrgem pool pole ilmselgelt rahul legendi kriitikaga.
                          Keane ongi paras provokaator. Samas eks selleks ta on ka sinna stuudiosse võetud.

                          Aga täna on tal kahjuks õigus.

                          "They keep saying, 'Ah, well, next game, next game'. For some of them there won't be another game. That's the reality."
                          "There's a number of things: new manager, new ideas. United have missed out on some players over the past two years. There's some players playing tonight for Man United who just aren't showing enough quality."
                          "I think United need six top quality players. I would think David Moyes has been shocked. I think when he went into United in the summer he probably looked at the players and was expecting great things. Privately, he's probably been shocked at the lack of quality he's working with."
                          Isiklikult ootan juba üsna tükk aega huviga suve, väga vahet pole, mis siit hooaja lõpust veel välja punnitatakse. Kuus uut meest tundub suht adekvaatne number, seega reaalselt saadakse turult ehk kolm-neli.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Carrickut rohkem pressiti, et ta midagi halba treeneri kohta ütles. Hoidis tagasi ja ütles, et kõik süüdi kuid oli tunne, et tahtis Moyese kohta öelda küll midagi. Mängijad ise ka enam ei usalda Moyest ja see on juba suur probleem.

                            Ise olen õnnelik
                            "If you are first you are first. If you are second you are nothing." - Bill Shankly

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                              edit: Jurnalist, Olympiacos on ilma ründajateta ja kui just DM taktikaga väga mööda ei pane, siis sõidame neist nagu rongiga üle. Pakun sellist rahulikku walk in the park 4:0 (van Persie 2, Valencia 1 ja Kagawa saab võimaluse ja lööb enda esimese ära)
                              Kahjuks nii ei läinud. Ilmselt enamik ei uskunudki, et nii läheb.

                              United on hetkel väga lonkav. Minu meelest oldi varemgi, kuigi tiitel sai võetud ja punktid toodi ära. SAF tõesti nii magic siis ilmselt oli. Kahjuks DM pole hakkama saanud, eks ootab järgmist hooaega, ilmselt siis on kas saab hakkama v sack.
                              Ei maksa ära unustada, et mitmed head klubid alla-üles käinud - Liverpool alles nüüd hakkab tõusma, kosumiseks läks 4-5 aastat.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Aga täna on tal kahjuks õigus.
                                Hui. See on totaalne hobusesitt ja see on fakt. See 'shocking quality' on valitsev inglise meister + 65 milli vastu seina + januzaj.

                                Lähme muidugi Kreekasse 0-0 peale mängima. What could possibly go wrong?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X