320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
    Lähme muidugi Kreekasse 0-0 peale mängima. What could possibly go wrong?
    Tihtipeale on selline taktika õnnestunud. Selleks peab küll kaitse ja keskväli veidi kompaktsemalt mängima kui eile näha oli. Aga 0:2 oli mängupilti arvestades päris ok skoor. Kuni van Persie lõpu eel mööda kõmmutas, oli Unitedil vist üks löök väravale ja nii ka jäi. Veidi imestasin, et ka kaheväravalises kaotusseisus nõnda passiivseks jäädi, aga ju oli ettevaatuseks põhjust.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kui üks või kaks meest mängivad tugevalt alla võimete, siis ma süüdistan neid ühte või kahte. Kui kolm või neli, siis vaataks juba vaikselt ka ülespoole, kuigi eks asjaolud võivad mängida rolli. Kui terve kuradi kollektiiv uimerdab mööda platsi nagu mingi '67 aasta B-kategooria zombifilm, üritades nui neljaks ellu viia mingit ajuvaba taktikaliselt küündimatut mänguplaani, siis on mängijate süüdistamine totaalne teemast kõrvale üritus.

      Mängijad on treeneri tööriistad. Siit ka Soome ehitaja analoog: kui mul on akutrell, millega ma olen aastate jooksul tuhandeid kruvisid seina keeranud, millel küll on võibolla akud natuke nõrgemaks jäänud aga muidu üldiselt vonks. Ja siis tuleb uus mees ja ütleb mulle, et see on sitt tööriist, sest sellega on jube keeruline naelu seina taguda ja loodimiseks pole ka just suurem asi. Kas siis olen süüdi mina, trell või David Moyes?

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Carrick ei süüdistanud otseselt kedagi. Intekas oli nagu mäng, kuiv. Näha oli ,et mees oli löödud, aga jäi rahulikuks. Ei arva minagi, et on õige kohe peale mängu emotsiooni pealt kõiki homodeks sõimata.Aga igasugused statistilised nupukesed on küll kohutavad.

        - Michael Carrick didn't complete a single one of his 86 passes tonight in the final third
        - Rio Ferdinand vs Olympiakos: 0 tackling duels won, 0 interceptions, 0 headed duels won, 0 clearances & 2 fouls
        - Manchester United had their first shot on target in the 89th minute tonight.

        Lisaks, kui ma õigesti mäletan, on viimase 22 aasta jooksul vist korra suudetud 0:2 kaotusseisust välja tulla Meistrite liigas.
        Naah, eelmine hooaeg Milan vs Barcelona. Ei ole küll Olympiakos Milan ega Manu Barca, aga ennustaks küll, et Manu läheb edasi. Nagu ka elu.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          IMG_20140226_104128.jpg

          Good one Rio

          Kommentaar


            Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
            Mängijad on treeneri tööriistad. Siit ka Soome ehitaja analoog: kui mul on akutrell, millega ma olen aastate jooksul tuhandeid kruvisid seina keeranud, millel küll on võibolla akud natuke nõrgemaks jäänud aga muidu üldiselt vonks. Ja siis tuleb uus mees ja ütleb mulle, et see on sitt tööriist, sest sellega on jube keeruline naelu seina taguda ja loodimiseks pole ka just suurem asi. Kas siis olen süüdi mina, trell või David Moyes?
            Väga intrigeeriv analoog tõesti, aga väga suur vahe tuleb sisse selle fakti tõttu, et need tööriistad on inimesed, professionaalsed sportlased, kellel on endal pea otsas ja võiks osata mõelda. See analoog kehtiks siis, kui kõike tehakse 100% juhendaja käsu peale, nagu mingid robotid, ilma ise millelegi mõtlemata.
            Olgu see Moyes kui kehva tahes, see ei ole loogiline, et meister klubi mehed ise individuaalselt nii kehvad on ja millegagi hakkama ei saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
              Väga intrigeeriv analoog tõesti, aga väga suur vahe tuleb sisse selle fakti tõttu, et need tööriistad on inimesed, professionaalsed sportlased, kellel on endal pea otsas ja võiks osata mõelda. See analoog kehtiks siis, kui kõike tehakse 100% juhendaja käsu peale, nagu mingid robotid, ilma ise millelegi mõtlemata.
              Olgu see Moyes kui kehva tahes, see ei ole loogiline, et meister klubi mehed ise individuaalselt nii kehvad on ja millegagi hakkama ei saa.
              Aga miks nad siis ei saa? Varem on saadud, järelikult saaks ka edaspidi.

              Kas vahetada välja kollektiiv või ülemus? Kas saadame Moyese K-Rautasse, et osta 200 miljoniline haamer või leiame kellegi, kes ostaks loodi ja paneks küprokit edaspidi naelte asemel vana hea trelli ja kruvidega?

              Kommentaar


                Sellist negatiivset omadussõna, mida võiks eilse Smallingu etteaste kohta öelda, pole olemas vist.
                Optimistina usun, et kordusmängus on hea võimalus ja ehk ei pea ennast jälle magama nutma.

                Kommentaar


                  Moyes on süüdi et Smelling nagu lehm libedal jääl on. Noh muidugi võiks ju kellegi teise platsile panna, aga materjali napib.

                  Aga ikka kaua neid keskpäraseid mängijaid kaitsta ja kõik Moyese kaela ajada? Mehed mägivad vastavalt oma tasemele ja tulemused on ka vastavad. Võib ju heietada, et Fergie ajala ju samad mehed mängisid. No tra kas on juba unustatud kõik need mängud kui SAFi ajal mängupilt täiesti putsis oli? Kuidagi kobistati või Webbistati need võidud ära ja siis võis kümnete kaupa lugeda postitusi stiilis "mängupilt oli kohtutav, aga kõige olulisem on 3p". Mängiti ka Fergie ajal pidevalt sitasti, lihtsalt tulemused lasid selle kõik ära nustada.

                  Olgem enda vastu ausad. Kvaliteeti napib. Ja head vennad on jäänud vanemaks (Vidic, Evra näiteks). Ruuni on inglismaa mastaabis hea vend ja Van Perse ka suurema osa aastast skoorib, kui meeskond seljataga on, aga muu on suures plaanis harilik tropitäide. Kärrik on keskpärane (jah ma tean et te kõik vaidlete vastu, aga no võrrelge teda parimate keskpoolkaitsjatega. Valgusaastate kaugusel). Kleverli on sitt, smalling on sitt, young on sitt, valencia on sitt, Rio on sitt. Põhimõtteliselt on platsil vaid paar positsiooni, kus te parimatele selgelt alla ei jää ja üks neid (De Gey) kuses ka ennast eile täis.


                  Kui siin keegi väitis ,et 6 mängijaga saaks meeskonna tagasi konkurentsivõimeliseks, siis umbes nii vist ongi. Ütles et ideaalis (praegused mängijaid kõik terved ja vormis), siis 4 uue vennaga saaks juba täiesti arvestatava algrivistuse välja panna.


                  Natuke ülbelt ja ebaviisakalt sai, aga nii peabki. Peace negritod

                  Kommentaar


                    Kobistati ennast 11 punktiga meistriks ja Reali vastu oldi poole tunni kaugusel edasipääsust. Loogiline tase on tegelikult 7. koht ja Olympiakose vastu üks löök väravale.

                    Loomulikult on lihtne teha järeldusi mängijate kvaliteedist tänavuse hooaja põhjal. Lühinägelik ja rumal, aga lihtne. Kõik on sitad. 200 milkune haamer on juba teel, ei suuda ära oodata.

                    Kommentaar


                      Fergie ajal lihtsalt kogu meeskond kindlas süsteemis mängima pandud ning vastased ja kohtunikud olid psühholoogiliselt ManU ja Fergie kontrolli all. Nüüd on uus süsteem ja vanad koerad peavad uusi trikke õppima ning kadunud on ka 'fear factor'.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kaitse on juba eelmisest hooajast üsna kehv olnud. Eelmise hooaja vahe on see, et siis kehtis reegel "lööge meile palju tahate, me lööme ika rohkem." Huvitav, et kaitse uuendamisele pole rõhku pööratud.

                        Edasipääsemine praeguse vormi pealt läheb päris raskeks, väga s**a seisuga tulime tagasi. Kahte on vaja, et lisaajale läheks, 3:0, et otse edasi pääseda ja lastes kreeklastel ühe värava lüüa, on vaja meil juba nelja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Olgem enda vastu ausad. Kvaliteeti napib. Ja head vennad on jäänud vanemaks (Vidic, Evra näiteks).
                          Ma ütlesin juba 2012 mais, et vaja on 7 uut mängijat. Selle peale ütles Vince (nagu ikka), et ma olen loll ja tegelikult kõik on hästi. Ja vahepeal tundus, et õigustatult - vaja läks ainult 1 maailmaklassiga tüüpi ja Kagawat ning tiitel kukkus. Aga võrdleks korraks minu teaduslikult kategoriseeritud tiime anno 2012 ja 2014.

                          2012:

                          maailmaklassist:
                          * Vidic, Rooney.

                          Siis on punt mängijaid, kes on kindlad valikud oma positsioonile, nimetame neid A-rühmaks:
                          * Rio, Evans, Carrick, Scholes, De Gea, Nani, Evra.

                          Siis on punt B-mängijaid, kelle kohta võiks välismaa keeli öelda ka squad players:
                          * Welbeck, Fletch, Giggs, Valencia, Young, Jones, Cleverley, Rafael, Lindegaard, Smalling, Berba, Hernandez.

                          Siis on punt mingeid ussripikuid, kes võivad ju olla, aga kellest keegi puudust ka ei oska tunda, kui neid poleks:
                          * Amos, Park, Fabio, Anderson, Owen, Pogba, Bebe (who?), Kiko, De Laet, Matty James.

                          Noored lootused:
                          * Fryers, Cole, Will Keane, Petrucci, King (?).


                          2014:

                          Maailmaklass: RVP, Rooney, Carrick, Mata. Kahjuks ei suudeta isegi neid nelja 100% ekspluateerida ja neist parimat välja pigistada. Ja tunnistan, et Carricku kerkimist kõrges eas üheks maailma parimaks keskpoolikuks ma 2 a tagasi ei osanud näha. Cannuman on obv peast soe.
                          A-rühm: De Gea, Rafael, Jones, Evans, Welbeck, Fletch, Valencia, Kagawa, Fellaini, Januzai. Ma ütleks, et A-rühmas on tegelikult kvaliteeti küll ja minu hinnangul on see osakond laiem, kui 2 a tagasi. Mitmed, keda pidasin varem nn squad playeriteks, on end siiski tõestanud ja tõusnud esimesse valikusse. Samas tuleb tõdeda, et väga mitu neist on äärmiselt üheplaanilised mängijad ja nende jaoks klikib mäng ainult siis, kui kõik tegurid neid soosivad. Jaanuse esiletõus mittekuskilt on üks ägedamaid asju, mis mankus viimasel ajal juhtunud.
                          B-rühm: Smalling, Lindegaard, Hernandez, Nani, Young, Cleverley, Büttner. Smalling, Young, Cleverley - kõik on inglise koondislased, aga minul sedavõrd allahinnatud? Mis teha, tuletan meelde, et see on ka siiski kõigest minu arvamus. Smallingust saab ajaga tõenäoliselt kindel algkoosseisumees, aga hetkel lubab endale liiga palju apse, Clevz on kahjuks uus Gibson, aga ilma hea löögita. Young on lihtsalt kaigas.
                          Ussiripikud: Enamik tollastest on pildilt kadunud, kuskil vegeteerivad veel Kiko ja Bebe. Amos, Johnstone - kui Lindegaard peaks suvel minema, siis oleks Amos teiseks väravavahiks ilmselt küps. Seni ei oska temast puudust tunda. Johnstone ilmselt lahkub. Anderson on ju ka paberil veel klubi nimekirjas. Hea meel tõdeda, et üle ei olegi eriti kedagi.
                          Noored lootused: Tollastest on enamik läinud, Petruccist ilmselt asja ei saa, Keane'i vendadest, kardan et ka mitte. Praegu on selles kategoorias ilmselt Varela, Zaha, Henriquez, Lingard, Powell. Ei oska arvata, kes veel võiks U-21st uksele koputada, ilmselt mitte keegi. Pogba-suguseid talente hetkel ei paista olevat. Samas õiged nikumehed tulevadki nurgast, nagu Jaanus tõestas.
                          N/a: Vidic, Evra, Rio, Giggs. Kui räägime tulevikkuvaatavalt, siis ei ole ilmselt neid mõtet kategoriseerida enam.


                          Keda oli minu arvates vaja 2012?
                          1. Vähemalt üks maailmaklassi mängija. Check - RVP
                          2. Igaks juhuks üks B-keskväljamees. Check - Fellaini
                          3. Üks A-klassi ründav poolkaitsja-playmaker. Check x 2 - Kagawa, Mata
                          4. A-klassi vasakkaitsja - Büttner ta ei ole.
                          5. B-klassi paremkaitsja - nop.
                          6. A-klassi ründaja - noh, RVP-ga sisuliselt 2 ühes.


                          Võiks öelda, et kus viga nägin laita, seal keegi enamvähem auku paikas või lausa ületati plaani.

                          Keda on minu arvates lühikeses perspektiivis vaja 2014?
                          1. Vähemalt üks maailmaklassi keskkaitsja.
                          2. A-klassi paremkaitsja.
                          3. A-klassi vasakkaitsja.
                          4. Üks hea kaitsev poolik katteks Carrickule.
                          5. Last but not least - 1 maailmaklassi peatreener.


                          Nii et kokkuvõttes ma ütleksin, et hetkel on vaja isegi vähem massi, kui 2 aastat tagasi - kõige suuremad augud on paigatud; aga vaja on pisut spetsiifilisemat kraami, nudge-nudge, wink-wink. Pikas perspektiivis on muidugi asi keerulisem, aga ma ei taha, et Woodward minu pärast tööta jääks, nii et sedavõrd süvitsi ei hakka minema.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Moyes on süüdi et Smelling nagu lehm libedal jääl on. Noh muidugi võiks ju kellegi teise platsile panna, aga materjali napib.

                            Aga ikka kaua neid keskpäraseid mängijaid kaitsta ja kõik Moyese kaela ajada? Mehed mägivad vastavalt oma tasemele ja tulemused on ka vastavad. Võib ju heietada, et Fergie ajala ju samad mehed mängisid. No tra kas on juba unustatud kõik need mängud kui SAFi ajal mängupilt täiesti putsis oli? Kuidagi kobistati või Webbistati need võidud ära ja siis võis kümnete kaupa lugeda postitusi stiilis "mängupilt oli kohtutav, aga kõige olulisem on 3p". Mängiti ka Fergie ajal pidevalt sitasti, lihtsalt tulemused lasid selle kõik ära nustada.

                            Olgem enda vastu ausad. Kvaliteeti napib. Ja head vennad on jäänud vanemaks (Vidic, Evra näiteks). Ruuni on inglismaa mastaabis hea vend ja Van Perse ka suurema osa aastast skoorib, kui meeskond seljataga on, aga muu on suures plaanis harilik tropitäide. Kärrik on keskpärane (jah ma tean et te kõik vaidlete vastu, aga no võrrelge teda parimate keskpoolkaitsjatega. Valgusaastate kaugusel). Kleverli on sitt, smalling on sitt, young on sitt, valencia on sitt, Rio on sitt. Põhimõtteliselt on platsil vaid paar positsiooni, kus te parimatele selgelt alla ei jää ja üks neid (De Gey) kuses ka ennast eile täis.


                            Kui siin keegi väitis ,et 6 mängijaga saaks meeskonna tagasi konkurentsivõimeliseks, siis umbes nii vist ongi. Ütles et ideaalis (praegused mängijaid kõik terved ja vormis), siis 4 uue vennaga saaks juba täiesti arvestatava algrivistuse välja panna.


                            Natuke ülbelt ja ebaviisakalt sai, aga nii peabki. Peace negritod
                            Mitte, et ma vastu vaidleks selle klassi vähesuse kohta ja selle vastu, et palju keskpäraseid mängijaid on, aga sa siis tahad väita, et nende mängijatega. kes meil on ongi tasemele vastav tulemus 7. koht liigas ja Olympiakoselt 2:0 taha saamine?
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Kärrik ja maailmaklass, really?

                              Kommentaar


                                Sellistes lahtrites mina paigutaks De Gea maailmaklassi ja Nani A-rühma, Fletchi kohe kindlalt aste allapoole. Nagu ilmselge on, siis tänavuse hooaja põhjal keeldun ma mängijaid kategoriseerimast ja hindan asju eelneva kaheksa aasta perspektiivis. Niiöelda outlier on siiski see hooaeg, mitte eelnevad.

                                Miks Pogba sinna neljandasse kasti paigutus muuseas? Võibolla tagantjärele tarkus rõhub veits peale, aga mäletan teda siiski hiigeltalendina algusest lõpuni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X