320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    article-2589392-1C90BFEE00000578-389_634x458.jpg
    article-2589392-1C90D8D800000578-933_634x424.jpg
    article-2589392-1C90B2A000000578-362_634x422.jpg

    Viimane pilt on näitab, et natukene kardetakse seda bänneri mahakiskumist klubi poolt. Kuuldavasti sai eile Moyes fännidelt korralikult sõimu ja kahjuks ei jäänud Fergie sellest ka välja. See on küll kergelt öeldes nõme, ma annaks isiklikult SAF-le andeks ka selle kui ta oleks ühel hooajal sinna paaviani pannud.
    Pay attention to the manager!

    Kommentaar


      Mind väga huvitab, et mida kogu see punt seal trennis teeb. Mängijate liikumised on olematud. Kaitses ei suudeta ennast korralikult positsioneerida. Igal mängijal võtab 4-5 seki aega, et teha elementaarne sööt. Pole ka ime, et nad rünnakul nii saamatud on ja juhe pidevalt kokku jookseb. Kõike seda ju harjutatakse trennis või ma eksin? Ja see sama sitt on kestnud juba tükk aega.

      Pole siin mõtet süüdistada mängijaid, kui kogu see treenerite personal on ikka alla igasugust arvestust. Nüüd ongi see koht, kus omanikud peaks tegema otsuse, kas lasta Moyesi edasi proovida või saata ta lähiajal puhkusele. Mina olen seda meelt, et mees on saanud juba piisavalt aega, aga paranemismärke pole kuskil. Selline tunne, et ta nagu ei üritagi.

      Kommentaar


        Aga kes panna asemele? Oletame, et lähtume ikka samast vanast prinsiibist, et me otsi 2-4 aasta treenereid, vaid kedagi, kes oleks võimeline pikaajalist projekti juhtima ja omaks mingit visiooni ja kogemust.

        Kommentaar


          Moyese suur viga minu meelest oli alustada koosseisuga, kus kiirust üldse pole. Welbeck ehk ainsana. No nii ei saa, mitmeid kontra võimalusi tekkis, aga polnud mängijaid, kes suudaks kiiresti joosta. Hiljem tuli sisse chicarito ja valencia, aga siis oli juba hilja..

          Kommentaar


            See aja andmise jutt on juba päris üle visanud. Tänapäeval ei anta sulle 4-5 aastat tipp meeskonnas aega. Manku maine langeb ja langeb, well done Moyes. Pole suvel mõtet neid staare kokku osta, kui klubi eesotsas on saamatu treener.

            e,
            lugesin praegu manku top targeteid suveks:

            1) Toni Kroos
            2) Ilkay Güdogan
            3) Luke Shaw
            ja kusagilt käis Mats Hummels ka läbi.

            Mis nende staaridega peale hakata? Tuleks mingi Real Madrid vol2, mis staare täis, aga tulemusi pole.

            Ootan targemate arvamust.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Algselt postitas Ertai Vaata postitust
              Moyese suur viga minu meelest oli alustada koosseisuga, kus kiirust üldse pole. Welbeck ehk ainsana. No nii ei saa, mitmeid kontra võimalusi tekkis, aga polnud mängijaid, kes suudaks kiiresti joosta. Hiljem tuli sisse chicarito ja valencia, aga siis oli juba hilja..
              Jah, Bayerni vastu tuleb ikka need kiired vennad sisse panna, see on sisuliselt ainus (küll imeväike) lootus kui vastane domineerib. Eile polnud midagi teha: Silva, Toure, Navas ja co on lihtsalt liiga head ManU jaoks praegu.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                Moyese suur viga minu meelest oli alustada koosseisuga, kus kiirust üldse pole. Welbeck ehk ainsana. No nii ei saa, mitmeid kontra võimalusi tekkis, aga polnud mängijaid, kes suudaks kiiresti joosta. Hiljem tuli sisse chicarito ja valencia, aga siis oli juba hilja..
                Kui Hernes oleks alustanud, siis oleks juba enne mängu Moyes putsi saadetud siis foorumis

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  lugesin praegu manku top targeteid suveks:

                  Mis nende staaridega peale hakata? Tuleks mingi Real Madrid vol2

                  Shaw ei ole staar, vaid asendus Evrale, kelle leping saab läbi
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Hummels siis Unitedi ja Klavan Dortmundi ? Sobib

                    Tõsisemalt rääkides peale Mata ei näe ma küll, et turul head tööd tehtud oleks.
                    Fellaini Evertonis säras ja ilmselt Moyes uskus ka temasse, et sellise summa eest ära ostis, eile oli mees tühi kumm ja täiesti mõttetult lahmis platsil.

                    Samas jah, tema põhilisi ülesandeid oli Toure takistamine..
                    well, liiga top3 hulka kuuluva mängijaga ta ikka hästi hakkama ei saanud, aga Toure on ka teisest klassist. Eriti vihale ajas Fellaini frustratsioonist või lihtsalt munnimisest tehtud vead, küünarnukiga näkku jne.

                    ----
                    Rooney pingutas nii et kole, töötas oma nädalapalgavääriliselt, aga kasu sellest pole, kui teised mehed üsna pehmed on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Aga kes panna asemele? Oletame, et lähtume ikka samast vanast prinsiibist, et me otsi 2-4 aasta treenereid, vaid kedagi, kes oleks võimeline pikaajalist projekti juhtima ja omaks mingit visiooni ja kogemust.
                      See, et te Alex´it sedavõrd kaua "kinni" hoidsite, ei tähenda veel mingit vanat printsiipi.. See on lihtsalt üks õnnelik juhus, et jäärapäine vana teie satsi eesotsas vastu pidas
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Mis värk selle Mataga on? Võiks nagu vaikselt vormi tõusma hakata ju. Eile oli küll täiesti kohutav. Ning tema nurgalöögid on järsku katastroof kuubis. Mis kuradi mõttes ei oska isegi Juan Mata enam nurgalööke anda. Päris mitmel mehel toimub ikka stabiilne taandareng läbi hooaja.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          ahhhhh?
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            See aja andmise jutt on juba päris üle visanud. Tänapäeval ei anta sulle 4-5 aastat tipp meeskonnas aega. Manku maine langeb ja langeb, well done Moyes. Pole suvel mõtet neid staare kokku osta, kui klubi eesotsas on saamatu treener.

                            e,
                            lugesin praegu manku top targeteid suveks:

                            1) Toni Kroos
                            2) Ilkay Güdogan
                            3) Luke Shaw
                            ja kusagilt käis Mats Hummels ka läbi.

                            Mis nende staaridega peale hakata? Tuleks mingi Real Madrid vol2, mis staare täis, aga tulemusi pole.

                            Ootan targemate arvamust.
                            Kas lollimad võiksid ka sõna võtta?

                            Ma arvan sama, selles võtmes, et vahet pole kui palju ta sinna staare toob, tulemust ta ei tooda. Ma arvan siiani siiralt, et on ka peatreenereid peale SAF-i, kes oleks saanud paremini selle meeskonnaga hakkama kui David Moyes. Tunnistan, et ta pettis mu algselt ära oma, nüüdseks tülgastava, irvega ja juttudega staaridest jne. Kui nüüd on aga asi muutunud kriitiliseks ja on välja koorunud tema valed ja tema tõeline pale, siis loodetavasti saadakse temast lahti varem mitte hiljem. (tõelise pale all mõtlen seda, et huvi puudus klubi noorte vastu, noorte halb manageerimine Evertonis, no trophies etc) Pigem arvan, et kui ta kulutab ära 100 miljonit naela, 120 miljonit naela, siis see ainult suurendab pingeid. Kui ta oleks mängitanud sel hooajal noori poisse - Zahat, Lingardi, Januzaj, Powell, siis oleksid inimesed öelnud, et võttis õige suuna - viib läbi uuenduskuuri ja kõik kaotused oleksid olnud arusaadavad. Täielik huvipuudumine noorte vastu aga on minu arvates kõige hullem. Ausalt öeldes mina ei oota siia suuri staare. Minu arvates on meie klubi olnud läbi ajaloo staaride tegija kui staaride ostja. Loomulikult minnakse turule ostma suure hinnasildiga mängijaid, aga siis kui nad on seda väärt ja noortele on vaja juurde mentorit.
                            Puhtalt minu arvamus ja nagu enne mainisin, siis kindlasti lollem kui paljud siinkirjutajad.
                            Pay attention to the manager!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zazero Vaata postitust
                              Täitsa toredasti mängivad poisid, see skoor oli juba enne mängu ükskõik. Moyes'i taktikale võib ka ükskord propsi anda. Mata meeldib.
                              Millisele taktikale? Jumala vussi keerati kõik. Jones keskkaitsest katma David Silvat ehk kutti, kes ujub ringi üle platsi 24/7? Nasrile vastu panna mängu algusest Mata?
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Kordan veel kord seda mis eile. Moyest ei vallandata ja ta ei lahku ka ise. ManU on juba praegu otsimas uusi màngiaid ja asendust kaitsesse ja eriti keskvàljale. Rùndes hetkel midagi ei peaks muutuma!
                                Kui paljud teist siin sôimavad Moyest, siis endised legendid nagu Scholes ja Giggs nt. kaitsevad teda. Kui Moyes saabus ManUsse, siis kas tal oli kohe lihtne endised staarid pingile panna ja omad màngiad sisse tuua? Ei ta ei teinud seda. Nùùd need ongi jàànud koperdama vàljakul. Moyes nôuab kiiret màngu, aga need mehed vàljakud ei suuda seda teha ja see pole Moyese sùù, et tema kàsutuses on vaid see mis on. Proovi siis teha sitast saia! Kui Moyes nàgi, et mehed ei suuda palliga kiiresti liikuda, siis lasi neil ùhe màngu Crosse lùùa vàrava alla, siis teine màng saades aru, et crossid edu ei too pani ùle vàlja pressingut ja màngis riskile. Niiet mehel ideesid jàtkub ja ùritab sellest satsist vôtta mis annab!

                                Paanikat teete ei miskist. Igal meeskonnal on omad môônad ja see on hetkel ManUs, kus on generatsiooni muutuste aeg.
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X