320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jamie jackson ‏@JamieJackson___ 7m
    Di Maria at #mufc training ground, fee agreed for transfer from Real

    David McDonnell ‏@DiscoMirror 4m
    Fee of £59.7m agreed between Real and Man Utd for Di Maria, pending medical. Transfer now a formality #MUFC

    Mark Ogden ‏@MOgdenTelegraph 2m
    Fee agreed between United and Real for Di Maria. United to pay an initial £59.7m.

    Done dealio pmts.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      BBC ka nüüd: Angel Di Maria: Man Utd agree British record fee of £59.7m
      Manchester United agree to pay a British record transfer fee of £59.7m to sign winger Angel Di Maria from Real Madrid.

      Kommentaar


        Ma olen hämmingus. Ostetakse ropu raha eest Di Maria, kuid uute kaitsjate poole ei vaadatagi? Jones, Smalling, Evans, Blackett? Tõsiselt? Unitedil oleks vaja VÄHEMALT kaht uut tippkaitsjat. Hämming.

        Kommentaar


          Algselt postitas MNa Vaata postitust
          Ma olen hämmingus. Ostetakse ropu raha eest Di Maria, kuid uute kaitsjate poole ei vaadatagi? Jones, Smalling, Evans, Blackett? Tõsiselt? Unitedil oleks vaja VÄHEMALT kaht uut tippkaitsjat. Hämming.
          Shaw, Rojo ja Rafael on samuti olemas, närvitseda ei tasu liialt, sest hooaeg on alles alguses ning isiklikul hinnangul peaks ka praeguses liinis olema piisav kvaliteet CL-i koha jaoks (ehk paremale mõni back-up kuluks ära), häda selles, et vigastusi hetkel päris palju.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Ma olen hämmingus. Ostetakse ropu raha eest Di Maria, kuid uute kaitsjate poole ei vaadatagi? Jones, Smalling, Evans, Blackett? Tõsiselt? Unitedil oleks vaja VÄHEMALT kaht uut tippkaitsjat. Hämming.
            + Rojo juba toodi.

            Vidali diil on ka endiselt võimalik (hinnaks £34m) ja ilmselt tuuakse ka Blind.

            E: Mata kohta ka natuke.


            mingit sellist koosseisu sooviks hetkel näha
            mufc2014.jpg Jonesi asemele võib ka vabalt Smallingu panna

            Kommentaar


              Mis kuradi maailmas Vidali 34 milkuga saab ? Mulle jäi kuskilt sarnase hinna juures silma, et Kagawa liiguks teises suunas , aga see oli selline Õhtulehe tasemel allikas.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Kui täna Lindegaard ei mängi, siis julgeks arvata, et on ka tema enne akna lõppu sammumas.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Mis kuradi maailmas Vidali 34 milkuga saab ? Mulle jäi kuskilt sarnase hinna juures silma, et Kagawa liiguks teises suunas , aga see oli selline Õhtulehe tasemel allikas.
                  Reaalselt ka usud, et keegi maksaks Kagawa eest 34 m naela? Heal juhul on ta 20 väärt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Planche Vaata postitust
                    Reaalselt ka usud, et keegi maksaks Kagawa eest 34 m naela? Heal juhul on ta 20 väärt.
                    Mõeldi ikkagi 34m£ + Kagawa = Vidal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                      Kui täna Lindegaard ei mängi, siis julgeks arvata, et on ka tema enne akna lõppu sammumas.
                      Vahepeal oli juttu, et Celticusse laenule. Eks see ilmselt sõltub sellest, kas saavad CL alagruppi või mitte.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Mõeldi ikkagi 34m£ + Kagawa = Vidal.
                        Yep, my bad.

                        Kommentaar


                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            LvG selgitas natuke Januzaj keskpoolkaitsesse vahetamise tagamaid.

                            “Kagawa, I have tried to play him in that position in the US and he could not fulfil my wishes and my philosophy. We have spoken about that and he is more of a 10. Mata was playing at 10 and I thought I had to change the other players, which is why I chose to bring on Januzaj.

                            It is because of creation. Kagawa can also create, but I asked Adnan to play there because of the lack of midfielders. When he played in Belgium, he played in midfield so I asked if he could do it for us. I said to him 'you are on the bench as a midfielder' because I want him to focus.

                            He played there and you could see it's not so many times that he's played there. But he did his utmost and I cannot demand more.”
                            Kagawale see jutt just head ei tõota, sest kümne peal tundub Mata olevat selge esimene valik.

                            Positiivseid uudiseid: Evans on tänaseks mänguks tagasi valikus. Vajalik, kuna Rojo tööluba pole ikka veel kätte saadud.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vahepeal veel midagi meeldivat.



                              Kergelt koomiline, fotograaf jookseb hotelli ManU särk käes lehvimas. Kui juba salatseda, siis kasutagu valget lina või midagi.
                              Pay attention to the manager!

                              Kommentaar




                                Kommentaar

                                Working...
                                X