320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jose Vaata postitust
    Kahjuks või õnneks ma pole üldse kade. Hetke seisuga ei paneks Di Mariat kellegi asemele.( keskpoolikud, wingerid). Kuid muidugi tegemist on väga hea jalgpalluriga ning ära ei ütleks, kui oleks tulnud meie tiimi.
    Selle peale vastaks, et nii pimedalt oma lemmikutes kinni ka ei tasu olla.

    Kommentaar


      Täiesti ideetu sirge molliga sörk platsil. Loodetavasti saavad LVG spetsiaalse hairdryeri ja võtavad jalad kõhu alt välja.
      MK Donsi väravavaht pole pidanud MITTE ÜHTEGI tõrjet tegema. Muud polegi öelda kui:"Daaaaaaaamn."
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Kahjuks või õnneks ma pole üldse kade. Hetke seisuga ei paneks Di Mariat kellegi asemele.( keskpoolikud, wingerid). Kuid muidugi tegemist on väga hea jalgpalluriga ning ära ei ütleks, kui oleks tulnud meie tiimi.
        Eks Lallana, Coutinho, Sterling ja Markovic ole tõesti kraad kangemad mehed, kui tundmatu ja ennast mitte tõestanud Angel di Maria.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


          Aga selle vennaga küll korras ei ole.
          Oot, kes see on?

          Kommentaar


            Ma kindel ei ole aga julgen pakkuda, et Luke Shaw

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Oot, kes see on?
              Retooriline küsimus? Kui ei, siis Luke Shaw

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Retooriline küsimus? Kui ei, siis Luke Shaw
                Selge. Ma tunnen mängijaid enamjaolt ikka siis, kui neil on nimi ja number selja peal. Aga tegelikult on hirmutav, et jalkaväljakule on saabund mehehakatised, kes on kasvanid Justin Bieberi saatel üles.

                Kommentaar


                  See tänane mäng praegu tõestab taas, et ManU probleem on mängijad. Perse, Miltoni sugused klubid peaks ju ManU kotti panema ka nii, kui mehed kokku tulevad ja kasvõi Rooney ise taktika paika paneb. Aga noh, pohhui, raha tiksub nkn.

                  Kommentaar


                    Jään ootama esimesi memesid tribüünil pead kratsivatest Webbist ja Rileyst

                    Pilt ka:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JLuht Vaata postitust
                      Eks Lallana, Coutinho, Sterling ja Markovic ole tõesti kraad kangemad mehed, kui tundmatu ja ennast mitte tõestanud Angel di Maria.
                      Ma pidasin silmas kõige rohkem Coutinhot ja Sterlingut. Eelmise aasta aju ja kiirus. Kui poisid samamoodi edasi arenevad, siis võib tulla neist ikka väga head mängumehed. Mina Liverpooli toetajana ei tahaks eriti neid pingil istumas näha.

                      Kommentaar


                        Selle tiimi, kes praegu on väljakul, võib rahuga kõik lahti lasta (paar erandit muidugi). Sitt mis sitt, ei sooviks Kaljusse ka ühtegi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Retooriline küsimus? Kui ei, siis Luke Shaw
                          Pigem on sinu küsimus retooriline. Igasugu kitsas teksas hello kitti seljakotiga mittemängivaid mänkumehi enamus mitte mänkufänne ikka vabalt ära ei tunne.

                          Edit: Oi kui vahva värava Dons lõi
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Vot see on küll piinlik, mis hetkel toimub.

                            e,

                            ja kolmas
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                              Vot see on küll piinlik, mis hetkel toimub.
                              Julm jah, juba kahega taga
                              Manchester United Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karausser Vaata postitust
                                Julm jah, juba kahega taga
                                Ma ei ole üldse trolliv inimene, aga HA HA HA .... 0-3 #MoyesBack
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X