320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saabki liigale...

    Ei, vahva. Cafis oli enne mängu 5:0 Donsile ülekaalukalt domineeriv ennustus, napilt mööda.

    Ja selline lutt on mõistagi häbiväärne, aga rääkida, et noored peaksid "mitmekordselt" League One'i tiimist üle olema, on solvav ja rumal League One'i tiimide suhtes.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Loodan, et Hernandeze diil miski klubiga on juba tehtud, vastasel juhul mängis poiss oma aktsiad nii maha, et võib sama hästi kuhugi Donetskisse kahurilihaks minna...koos Andersoniga...ja Jankoga.
      A no saabki FA Cupile rahus keskenduda, eks.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        WTF tulemust? muud ei oskagi öelda. 3-5-2 süsteemi võiks ka kiiremas korras ahju visata, ei meeldi see ilma wingeriteta jauramine.
        Love United
        Hate Glazer

        Kommentaar


          Algselt postitas zazero Vaata postitust
          WTF tulemust? muud ei oskagi öelda. 3-5-2 süsteemi võiks ka kiiremas korras ahju visata, ei meeldi see ilma wingeriteta jauramine.
          Eks, kui nüüd kaitsjad terveks saavad ning Di Maria tulekuga minnakse 4-3-3 formatsioonile üle ?

          Kommentaar


            Herr Murdock , endiselt Hernandez enne Welbecki ?
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Ma pidasin silmas kõige rohkem Coutinhot ja Sterlingut. Eelmise aasta aju ja kiirus. Kui poisid samamoodi edasi arenevad, siis võib tulla neist ikka väga head mängumehed. Mina Liverpooli toetajana ei tahaks eriti neid pingil istumas näha.
              Tahad või ei taha, Di Maria on kogu liiga TOP 3 mängija, Coutinhodest ja Sterlingutest on ta kindlasti praegu üle.

              (Disclaimer: seda Realis näidatu põhjal)
              Last edited by rauulo; 27.08.14, 00:35.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Manchester United manager Louis van Gaal, when asked if the club would be signing any more players in this transfer window: "No. This is same question your other colleagues have put. We know exactly what we are doing. We have lost in the Capital One Cup, and so tonight has cost us the chance of a trophy, and that is disappointing
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Uskumatud tulemused. Äkki ongi hea kui sellised tulemused jätkuvad, siis varsti hakavad kõik arvama, et me oleme lihtsad vastased ja nii tekib jälle võimalus.
                  Aga kui huumor kõrvale jätta, siis ei ole see esimene kord kui noortega mängiv ManU ei saa oodatavat tulemust. Kas nüüd nii suur kaotust meelde kohe tuleb, aga selliseid "üllatusi" on varemgi juhtunud (2005 Nationwide Conference mängiva Exteri vastu). Vaevalt, et see oli treeneri plaan, aga lubaduse ju oli, et kõik saavad võimaluse end näidata. Eks nüüd ole näha kui palju mängijates on tahtejõudu end tõestada ja ehk saabki mõnest glory hunterist fännist lahti. Võib-olla on nüüd lihtsam ka ise mänge vaatama minna.
                  Kõigil on raskeid perioode, aga ma ei näe põhjust paanikaks. Tsiteerides ka siin foorumis mitu korda kiita saanud räpi lugu: "Las naabrikoerad hauguvad, sest sind on üks ja neid on sada!" Siit annab ainult paremaks minna.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Di Maria hetkel

                    Kommentaar


                      no kui nüüd nädalavahetusel burnleylt 3 punkti ei võta, ootab manut ees ikka päris sünge hooaeg seal liiga teises pooles.
                      Mõelda vaid mida city või chelsea nendega teha võib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                        Di Maria hetkel

                        Päris hea!
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Jah, osade mängijate suhtumine (ja ka kvaliteet) oli ikka alla igasugust arvestust, aga kuna siit saadi ikka nii konkreetne pakk, siis ma näitaks näpuga natuke härrade treenerite poole ka. Üldse mis on esimese 3 mänguga silma jäänud, on see, et kui vastane lööb (oma esimese) värava, siis on mankumeestel täielik kaos - kaitsemängijad on ebakindlad, rünnakute ülesehitus ebajärjekindel. Nagu plaan B puuduks sootuks.

                          Ja mulle ei tundu üldsegi, et vana tahaks 3-5-2 pealt kiirelt 4-3-3 üle minna. Milleks muidu üldse pre-seasonil nii radikaalne muutus sisse tuua? Lisaks viidi see ka vist ju reservidele ja ka noorteesindustele üle? Van Gaal on ju öelnud, et kasutab seda süsteemi, kuna see "mahutab" rohkem mängijaid. Et saaks Rooneyt ja RVP-d koos mängitada. 4-3-3 saaks nad ka pmst koos väljakule, aga siis oleks Rooney nr 10. Mis oleks iseenest ka okei, aga siis ei saaks Mata peale ju.
                          Et jah, kes need siin mõned päevad tagasi väitsid, et Van Gaal olevat ise öeldnud, et tahab kindlasti 4-3-3 üle minna ja 3-5-2 on vaid ajutine, tooge palun linke selle kohta. Ma ei imestaks üldse, kui Di Maria peab seda faking wing-backi kohta hoopis mängima hakkama 3-5-2 süsteemis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                            Tahad või ei taha, Di Maria on kogu liiga TOP 3 mängija, Coutinhodest ja Sterlingutest on ta kindlasti praegu üle.

                            (Disclaimer: seda Realis näidatu põhjal)
                            Nõus sinuga, aga ma ei tahaks hetkel, et Sterling või Coutinho oleksid pingil, sest nende talent läheks raisku. Mul on väga suur usk mõlemasse ja Markovici-sse ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Planche Vaata postitust
                              Jah, osade mängijate suhtumine (ja ka kvaliteet) oli ikka alla igasugust arvestust, aga kuna siit saadi ikka nii konkreetne pakk, siis ma näitaks näpuga natuke härrade treenerite poole ka. Üldse mis on esimese 3 mänguga silma jäänud, on see, et kui vastane lööb (oma esimese) värava, siis on mankumeestel täielik kaos - kaitsemängijad on ebakindlad, rünnakute ülesehitus ebajärjekindel. Nagu plaan B puuduks sootuks.

                              Ja mulle ei tundu üldsegi, et vana tahaks 3-5-2 pealt kiirelt 4-3-3 üle minna. Milleks muidu üldse pre-seasonil nii radikaalne muutus sisse tuua? Lisaks viidi see ka vist ju reservidele ja ka noorteesindustele üle? Van Gaal on ju öelnud, et kasutab seda süsteemi, kuna see "mahutab" rohkem mängijaid. Et saaks Rooneyt ja RVP-d koos mängitada. 4-3-3 saaks nad ka pmst koos väljakule, aga siis oleks Rooney nr 10. Mis oleks iseenest ka okei, aga siis ei saaks Mata peale ju.
                              Et jah, kes need siin mõned päevad tagasi väitsid, et Van Gaal olevat ise öeldnud, et tahab kindlasti 4-3-3 üle minna ja 3-5-2 on vaid ajutine, tooge palun linke selle kohta. Ma ei imestaks üldse, kui Di Maria peab seda faking wing-backi kohta hoopis mängima hakkama 3-5-2 süsteemis.
                              Kui LvG mängib ikka oma 3-5-2 formatsiooni Di Mariaga ka, siis on küll natuke nadi. Või targemad mehed oskavad äkki öelda,et Di Maria sobib sellesse süsteemi hästi ?

                              Kommentaar


                                No Di Maria töövõime on väga kõrge ning hinnatud, mis iseenesest peaks sobima väga palju liikumist nõudvale wing back rollile. Iseasi muidugi tuua sellise oskustepagasiga mängija ning istutada ta positsioonile, mis on küllaltki võõras maa mehe jaoks (ma ei mäleta, et ta oleks mänginud wing backi kusagil?).
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X