320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juhul kui Shaw'st Fellaini tüüpi ost välja ei kujune.

    4-4-2 Diamond:


    3-5-2:

    Kommentaar


      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
      No Di Maria töövõime on väga kõrge ning hinnatud, mis iseenesest peaks sobima väga palju liikumist nõudvale wing back rollile. Iseasi muidugi tuua sellise oskustepagasiga mängija ning istutada ta positsioonile, mis on küllaltki võõras maa mehe jaoks (ma ei mäleta, et ta oleks mänginud wing backi kusagil?).

      wing-back? oh jeesus.
      ole normaalne.

      Kommentaar


        The entire MK Dons squad cost just £235,000 - less than what Wayne Rooney earns in one week.
        MK Dons was formed when Ryan Giggs was 30 years old














        Arsenali fännina olen kogenud nii mõndagi häbistavat kaotust aga ... andke andeks, nii madalale pole isegi Arsenal kunagi langenud.

        Niiet jah, trolli istmed parem olgu märgistatud homme hommikuks.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          jep. piinlik see kaotus muidugi.
          aga võrdused Moyesega on kohatud. LVG on mul usku.. millest Moyese puhul juttu ei olnudki.

          andke aega mehele..ütles ju too et läheb paar kuud enne kui asjad liikuma hakkavad. Ega muutused ei käigi välk&pauk ja valmis.
          Ennem tuleb stabiilsus leida ja siis tõusta sinna tagasi kus oldi.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Formatsioonid
            Millegipärast jäi meelde, et Rojo jooksis MM-il paremat äärt mööda ringi. Aga oli hoopis LB. Ühesõnaga ManU jaoks kerge overlap LB positsiooni peal. Kaks kallit meest samale kohale. Rojo muidugi mängis Sportingus CB kohta, kuid MM-il oli näha, et oma hea löögi ja tsenderdamis oskusega sobib ta LB koha peale perfektselt.

            Kuna ta on vasakujalgne, siis vaevalt ta RB koha peal üldse kunagi mängima hakkaks, seega uued formatsioonid:
            4-4-2 Diamond:

            3-5-2:

            Kommentaar


              shaw ja rojo korraga ühel äärel oleks väga veider...

              Kommentaar


                See kord oli vähemalt ilus mäng ja lõbus vaadata. Kenad väravad ;D

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Millegipärast jäi meelde, et Rojo jooksis MM-il paremat äärt mööda ringi. Aga oli hoopis LB. Ühesõnaga ManU jaoks kerge overlap LB positsiooni peal. Kaks kallit meest samale kohale. Rojo muidugi mängis Sportingus CB kohta, kuid MM-il oli näha, et oma hea löögi ja tsenderdamis oskusega sobib ta LB koha peale perfektselt.

                  Kuna ta on vasakujalgne, siis vaevalt ta RB koha peal üldse kunagi mängima hakkaks, seega uued formatsioonid:
                  4-4-2 Diamond:

                  3-5-2:
                  Sa teed nalja ikka? Pohh võiks ainult ründajatega mängida siis, sa võiks rohkem football manageri pelada. Väga rumal, väga rumal on ainuke asi, mis ma öelda oskan sellise jama peale.

                  Kommentaar


                    3 või 4 kaitsjat? Minge munni ... ma olen VAN GAAL, taktikaline keenjus! 2 või 1 kaitsjat, vot see oleks äge! Peab proovima. Ja ühe vahetuse pean väravavahi jaoks ka säästma. Juhuks kui penaltid tulevad.

                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Sa teed nalja ikka? Pohh võiks ainult ründajatega mängida siis, sa võiks rohkem football manageri pelada. Väga rumal, väga rumal on ainuke asi, mis ma öelda oskan sellise jama peale.
                      Umbes nii?



                      Sellel saidil kus ma formatsioone tegin ei ole seda 3-4-1-2 formatsiooni (mida Van Gaal MM-il Oranje ja premmis ManU-ga mängis) võimalik kasutada. Seetõttu ma nii ründavad tegingi.
                      Proovisin parimad pojad platsile ära mahutada, nii et Mata jääks nr 10 peale.
                      3-4-1-2 oleks midagi sellist:
                      De Gea
                      Smalling Jones Shaw
                      Di Maria Carrick Herrera Rojo
                      Mata
                      Rooney RVP

                      Kommentaar


                        mufc2014.jpg midagi sellist ehk ikka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          3 või 4 kaitsjat? Minge munni ... ma olen VAN GAAL, taktikaline keenjus! 2 või 1 kaitsjat, vot see oleks äge! Peab proovima. Ja ühe vahetuse pean väravavahi jaoks ka säästma. Juhuks kui penaltid tulevad.
                          HAHAHAHHA
                          Jõhker lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Herr Vaata postitust
                            jep. piinlik see kaotus muidugi.
                            aga võrdused Moyesega on kohatud. LVG on mul usku.. millest Moyese puhul juttu ei olnudki.

                            andke aega mehele..ütles ju too et läheb paar kuud enne kui asjad liikuma hakkavad. Ega muutused ei käigi välk&pauk ja valmis.
                            Ennem tuleb stabiilsus leida ja siis tõusta sinna tagasi kus oldi.

                            Sa tahad öelda, et peale 3 mängu sul oli juba usk Moyesi kadunud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Herr Vaata postitust
                              [ATTACH=CONFIG]3475[/ATTACH] midagi sellist ehk ikka
                              Kui te 3-4-7-5 mängiks, siis paar väravat oleks MK Donsi vastu täitsa reaalne.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Kogu see manu lagunemine ja langus on üks müstiline teema. Aga nagu naised saunas rääkisid siis igale tipus oldud ajale järgneb langus. See tee on veel Barcelonal, Bayernil jne....
                                Arsenal on selle õnneks üle elanud ja algab tõus
                                Gunner since 97

                                Kommentaar

                                Working...
                                X