320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [QUOTE=marv3lArsenali fännina olen kogenud nii mõndagi häbistavat kaotust aga ... andke andeks, nii madalale pole isegi Arsenal kunagi langenud.

    Niiet jah, trolli istmed parem olgu märgistatud homme hommikuks.[/QUOTE]

    Võtaks iga kell ploomid MK Donsilt kui sellised 8-2 või 6-1 stiilis kotid rivaalidelt.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Võtaks iga kell ploomid MK Donsilt kui sellised 8-2 või 6-1 stiilis kotid rivaalidelt.
      Ma arvan, et kui Donsilt 0-4 tuleb, siis ega rivaalidelt vähem tulemata jää...

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Võtaks iga kell ploomid MK Donsilt kui sellised 8-2 või 6-1 stiilis kotid rivaalidelt.


        Väikese küsimärgi tekitab see LvG ütlus, et te teate mida teete.
        Teadmisest on vähe kasu, sest tulemusi on vaja. Jääb mulje, et kangekaelselt aetakse oma rida, mis ei pruugi olla optimaalne. Eks aeg näitab.
        Kui aga varsti tekivad jutud, et tulemused jäävad nurjunud ostude taha, siis on aeg saabast anda.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          ajalootunnist tuleb meelde nõukogude liit ja selle lagunemine. olen siiani arvanud, et moyes oli gorbatšovi kehastus. samas kui gaal peaks jeltsini ekvivalent olema, siis ega siin midagi ilusat oodata pole. aga ei - põnev, väga põnev.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            mulle jääb jällegi mulje, et kolm mängu on mängitud.

            kui kolm kuud sama asja surutakse ja ikka on kõik persekursil, küll siis kalkun lahti lastakse ja uus joller klassikalise neli neli kahega jälle proovida saab.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust


              Väikese küsimärgi tekitab see LvG ütlus, et te teate mida teete.
              Teadmisest on vähe kasu, sest tulemusi on vaja. Jääb mulje, et kangekaelselt aetakse oma rida, mis ei pruugi olla optimaalne. Eks aeg näitab.
              Kui aga varsti tekivad jutud, et tulemused jäävad nurjunud ostude taha, siis on aeg saabast anda.
              Kui van Gaal läheneks praegu puhtalt tulemusepõhiselt, siis oleks esimesest 3 mängust võinud ka võidud ehk välja pigistada.. Aga see pole teema. Selgelt on eesmärk veidi fundamentaalsem ning tagasilöögid oodatud.
              Omaette tore on jälgida seda, kuidas plõksivad fännid, kelle satsid hooaja otsustavaks faasiks end nagunii täis kusevad ja aastaid pole liigatiitli lõhnagi tunda saanud

              Vaadates Manu meeste nimekirja, siis paari täiendava mehega peaks korralik punt koos olema ning aastavahetuse kandis on mäng juba sellisel tasemel, et kuradid lõpetavad oma võitudega nii Arsenali kui ka Liverpooli igasugused tiitlilootused. Shity ja Chelski vastu ehk veel ei saaks, aga ülejäänud peaks ikka võidetavad olema.
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                Kui van Gaal läheneks praegu puhtalt tulemusepõhiselt, siis oleks esimesest 3 mängust võinud ka võidud ehk välja pigistada.. Aga see pole teema. Selgelt on eesmärk veidi fundamentaalsem ning tagasilöögid oodatud.
                Omaette tore on jälgida seda, kuidas plõksivad fännid, kelle satsid hooaja otsustavaks faasiks end nagunii täis kusevad ja aastaid pole liigatiitli lõhnagi tunda saanud

                Vaadates Manu meeste nimekirja, siis paari täiendava mehega peaks korralik punt koos olema ning aastavahetuse kandis on mäng juba sellisel tasemel, et kuradid lõpetavad oma võitudega nii Arsenali kui ka Liverpooli igasugused tiitlilootused. Shity ja Chelski vastu ehk veel ei saaks, aga ülejäänud peaks ikka võidetavad olema.

                Ei tasu üleliia ka ette kujutada asju. Di Maria pole veel premmis mänginud ning juba leierdadakse kui premi parimaks mängjaks.
                Veel parem on lugeda manu fännide tekste sisuga, et paar aastat tagasi võitis manu sisuliselt sama koosseisuga tiitli, et järelikult on ikkagi treener sitt. Ise paraku arvan, et ManU võitleb see hooaeg pigem euroopa liiga koha peale tottenhami ja evertoniga.

                Nüüd kui sellest karikast välja langeti nii enneaegselt, ei ole van Gaalil praktiliselt mitte kuskil peale liiga katsetada uusi mängjaid ja taktikaid. Ehk selliseid tulemusi tuleb kindlasti veel ja on lõpuks vaid aja küsimus mil see omanikele kopa ette viskab ja lastakse van Gaal lahti.

                Premis top 6 saamine peaks olema suht rahuldav tulemus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  Nõus sinuga, aga ma ei tahaks hetkel, et Sterling või Coutinho oleksid pingil, sest nende talent läheks raisku. Mul on väga suur usk mõlemasse ja Markovici-sse ka.

                  Vb vähe offtopic, aga no mis jutt see nüüd on. Või noh, kui Liverpooli suhtuda kui kasvatajaklubisse, kus talente arendatakse ja siis suure raha eest maha müüakse, ja mitte tiitliheitlejasse, siis on see talentide jutt arusaadav.
                  Või kui need kaks nii armsad on, siis poolikust hendole saabast ja olekski koht olemas.

                  Arsenalist ma saadaks isegi özili pingile, kui di maria sinna võtta oleks. rääkimata santist või muudest jukudest (ok, üks äär jääb ikka vabaks, sinna mahutaks sanchezi ikka ära, kuid di mariat hindan ikka kõrgemalt).

                  Di Maria minu arust Ronaldo ja Messi järel vb Robbeni, Ribery ja Bale'iga kolmanda koha pärast võitlemas.

                  hah, eile veel ütlesin sõbrale di maria announcementi järel, et see on ainus päev maailmas, kus ma ehk tahaks manu fänn olla. ja oi kuidas see rumal arvamus õhtuks oli ümber lükatud

                  Kommentaar


                    Oma pika elu jooksul olen ma aru saanud et jalgpallis on kõige hullem kaotuse viis selline räige ja alandav. See mida eile MK Dons tegi on uus ja veel enne avastamata tase. Isegi alati rahulik vincent on nii shokis et viimased 3 lehekülge toodab mingit räiget segast.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                      Ei tasu üleliia ka ette kujutada asju. Di Maria pole veel premmis mänginud ning juba leierdadakse kui premi parimaks mängjaks.
                      Veel parem on lugeda manu fännide tekste sisuga, et paar aastat tagasi võitis manu sisuliselt sama koosseisuga tiitli, et järelikult on ikkagi treener sitt. Ise paraku arvan, et ManU võitleb see hooaeg pigem euroopa liiga koha peale tottenhami ja evertoniga.

                      Nüüd kui sellest karikast välja langeti nii enneaegselt, ei ole van Gaalil praktiliselt mitte kuskil peale liiga katsetada uusi mängjaid ja taktikaid. Ehk selliseid tulemusi tuleb kindlasti veel ja on lõpuks vaid aja küsimus mil see omanikele kopa ette viskab ja lastakse van Gaal lahti.

                      Premis top 6 saamine peaks olema suht rahuldav tulemus.
                      Ära nüüd pauguta päris nii ka. Tottenhami ja Evertoniga tuleb ilmselt ka Liverpoolil hooaja lõpuni madistada, kui mitte ka ülejäänud kolmel suurel. Manu koosseis on tegelikult piisavalt tugev ükskõik kellega mängimiseks ja LvG on näidanud ka viletsate meestega häid tulemusi. Nüüd kui karikaid ka ei ole, siis on ka vähem vigastusi. Omaette teema on sellega, et koosseis on suur ja kuidas kõik mehed vormis õnnestub hoida. Kindlasti ei soovi Manule midagi head, aga üleolevaks suhtumiseks ei näe ka mingit põhjust.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                        Vb vähe offtopic, aga no mis jutt see nüüd on. Või noh, kui Liverpooli suhtuda kui kasvatajaklubisse, kus talente arendatakse ja siis suure raha eest maha müüakse, ja mitte tiitliheitlejasse, siis on see talentide jutt arusaadav.
                        Või kui need kaks nii armsad on, siis poolikust hendole saabast ja olekski koht olemas.

                        Arsenalist ma saadaks isegi özili pingile, kui di maria sinna võtta oleks. rääkimata santist või muudest jukudest (ok, üks äär jääb ikka vabaks, sinna mahutaks sanchezi ikka ära, kuid di mariat hindan ikka kõrgemalt).

                        Di Maria minu arust Ronaldo ja Messi järel vb Robbeni, Ribery ja Bale'iga kolmanda koha pärast võitlemas.

                        hah, eile veel ütlesin sõbrale di maria announcementi järel, et see on ainus päev maailmas, kus ma ehk tahaks manu fänn olla. ja oi kuidas see rumal arvamus õhtuks oli ümber lükatud
                        Pigem just see, kuidas Rodgers suudab neist viimast võtta ja arendada nende oskusi silm nähtavalt. Hea näide Sterlingu puhul, eks muidugi talenti peab ka olema. Henderson on hullu töö võimega ning eelmise aasta üks võtme mängijaid. Hetke seisuga ma ei paneks Di Mariat põhisse Hendersoni asemele. Selle Özili jutust saan täitsa aru.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jose Vaata postitust
                          Pigem just see, kuidas Rodgers suudab neist viimast võtta ja arendada nende oskusi silm nähtavalt. Hea näide Sterlingu puhul, eks muidugi talenti peab ka olema. Henderson on hullu töö võimega ning eelmise aasta üks võtme mängijaid. Hetke seisuga ma ei paneks Di Mariat põhisse Hendersoni asemele. Selle Özili jutust saan täitsa aru.
                          Midaiganes sa tarbid, mul on seda homme vaja.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            tsiteeriks ja teeks boldiks eelneva lausega ka, aga ei viitsi.
                            Jose vist ei ole Reali mänge vaadanud, eriti CL-is ja eriti finaali. Nagu Di Maria poleks suure töövõimega ja polnud realis võtmemängija? Ronaldo ja Bale jäid kõvasti finaalis tema varju, ma ütleks isegi, et tema tegi selle mängu ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                              tsiteeriks ja teeks boldiks eelneva lausega ka, aga ei viitsi.
                              Jose vist ei ole Reali mänge vaadanud, eriti CL-is ja eriti finaali. Nagu Di Maria poleks suure töövõimega ja polnud realis võtmemängija? Ronaldo ja Bale jäid kõvasti finaalis tema varju, ma ütleks isegi, et tema tegi selle mängu ära.
                              Mitte ainult CLi finaalis, vaid kogu otsustava faasi CLis eelmisel aastal. El clasicotes oli kah kõige hirmsam mees, eilne barcaforum oli halleluuja ja tantsivaid gife täis. Ja seal ei ole mitte teps espanaliiga prillidega tegelased (ingliskeelne).
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Pole põhimõtteliselt ühtegi mängu õige satsiga teinudki ja kõik seletavad juba kuidas kuuenda koha peale mängitaks. Vähemalt saab hooaja lõpp veel magusam olema, eks pool või arsenal top4st välja jää, minu panus pooli peal.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X