320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi ManU fänn tahab sirge näoga väita, et peale £200m kulutamist kalendriaasta jooksul, ning selle palgafondi juures mida klubi maksab oleks top 4 koha ootamine või lausa nõudmine klubilt miskitmoodi mitte õigustatud?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Paigutada ManU Liverpoolist ettepoole see hooaeg on nüüd ka päris... mõnus.
      United on lihtsalt nii sügavas sitas praegu, et isegi van Gaal, Mourinho, Wenger ja Jupp koos ei suudaks seda tiraadi ühe hooajaga tiitli peale mängima panna.
      Muidugi on ManU sitas ja ka mind ajavad pidevad ebaõńnestumised naerma. Samas nagu juba öeldud, siis tegemist alles hooaja algusega ning mitmetest teistest "punastest" meeskondadest ettepoole jõudmiseks polegi tarvis tiitlikonkurentsis olla. Piisab ka 3-4 koht.

      Kommentaar


        This was supposed to be the season Manchester United arose from the ashes of their disastrous first campaign of the post-Sir Alex Ferguson era. But problems are engulfing the club.


        Lugege parem seda artiklit. Päris tõsi ikka.

        Kommentaar


          ma ei näe ühtegi reaalset põhjust, miks united ei võiks ennast top 4 mängida... mängitud on 2 mängu.. kamoon.

          eks kevadel ole näha, et kas peab veidike oma mõistust reguleerima või ei.

          ahvid

          Kommentaar


            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
            Piisab ka 3-4 koht.
            Sellise squadiga 3-4 koht on U T O O P I A.
            Nendel meestel oleks alustuseks mitut spordipsühholoogi vaja.
            Kui ManU lõpetaks selle hooaja Liverpoolist ees (mis ei juhtu 99,9%) siis oleks see nende jaoks imehooaeg.
            Ja Liverpoolile oleks see väga si** hooaeg.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kus on laiginupp?
              Seal ju kaks teemat hetkel.. Esiteks tööloa teema, mis pigem paari nädala teema ehk. Teine ja tōsisem on see kohtukeiss, kus kutt vōib Argentiinas naabriga möllamise eest aastaks puuri minna. Seega aasta pole väga mööda
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Sellise squadiga 3-4 koht on U T O O P I A.
                Nendel meestel oleks alustuseks mitut spordipsühholoogi vaja.
                Kui ManU lõpetaks selle hooaja Liverpoolist ees (mis ei juhtu 99,9%) siis oleks see nende jaoks imehooaeg.
                Ja Liverpoolile oleks see väga si** hooaeg.
                Mitte, et ma neid väga kaitsta tahaks, aga utoopia see kindlasti pole. Rooney, Di Maria, Mata, RvP jne koosseisuga peaksid vähemalt võitlema top 4 koha peale. Hooaeg on veel pikk, niiet elame ja näeme.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Paigutada ManU Liverpoolist ettepoole see hooaeg on nüüd ka päris... mõnus.
                  United on lihtsalt nii sügavas sitas praegu, et isegi van Gaal, Mourinho, Wenger ja Jupp koos ei suudaks seda tiraadi ühe hooajaga tiitli peale mängima panna.
                  Selles on süüdi aastatepikkune luuslangi löömine turul ning lootmine, et "meie mehed on liiga kõvad, pole juurde vaja mingeid ülehinnatud mängumehi".
                  Muidugi on huvitav jälgida seda sündmuste arengut. Mul üks sõber kes on viimased 10+ aastat olnud ManU fänn hoiab oma tuju sellega üleval, et "see on hetkel van Gaali needus ja tal on igas klubis kus ta on käinud esimesed 3 mängu perse läinud"......
                  Miks peab olema filosoofia,et peab ostma ?
                  Äkki kasvataks ise ka miskit.
                  Fergie sai hakkama, miks teised ei saa?
                  Inglise vutt näitab ilmselgelt seda, et mis on koondisest saand selle klubide shoppamisega.

                  Kommentaar


                    Raamat "Soccernomics" laseb sellele "BPL-is on liiga palju välismaalasi ning sellepärast koondis ei toodagi" teemale korraliku sitavee peale.
                    Muidugi nimede järgi ei ole see utoopia, kuid kui me nüüd kõiki aspekte arvestame siis see on ikkagi ulmeline kui nad TOP4 lõpetavad.
                    Asi on psühholoogias ning tundub, et keegi ei saa aru sellest ManUs.
                    Enam ei ole nii, et a la QPR mängib nendega ja mõtleb, et "nojah, lähme mängima, aga ega me punkte nii kui nii ei saa" - mitte keegi ei karda neid enam. Mitte keegi. Ning ma arvan, et kui juba ei ole nii siis varsti arvavad ManU mängijad ise ka, et nad on pasad ja siis ongi perses.

                    Ja filosoofia ei peagi olema, et PEAB ostma kedagi, aga no peale class '92 midagi ÜLIrabavat sealt tulnud ikkagi pole veel.
                    Isegi Cityl on parem noorteakadeemia kui Unitedil ja kui palju nad noori endale meeskonda võtavad?

                    EDIT: Linnupoja kirjutas mu seinale "vaimselt haige" lihtsalt sellepärast, et ma oma arvamust avaldan? T*ra ma olen nii palju "paska" siin foorumis tootnud, aga ülipaljud asjad on täppi läinud ning ikka mingid lõngad arvavad, et ma ajan lihtsalt puhast paska.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Isegi Cityl on parem noorteakadeemia kui Unitedil ja kui palju nad noori endale meeskonda võtavad?

                      täiesti suvalisi fakte ei tasu ka kinnisilmi loopida või mis on sinu headuse parameeter? kallidus? suurus? kas vetsus sitapaberit on? kes sai omale esimesel septembril ipadi?

                      youth premier league'i panid eelmine aasta lukku chelski noored nokad. manu poisid said finaalis 2-1 tala. poolfinaalis olid chelski - man.shity (chelski võitis pennaldega) ja 'pool - manu 0-1.
                      aasta enne seda oli süsteem rohkem alagruppide põhine, kus shity poisid hävisid korralikult, manku omad panid finaalis spursi kotti 3-2.

                      mu kirjutise mõte polnud emm'i mõõta, vaid tuletada meelde, et - kui tohib paluda, siis - vähem lahmelungi, noor neiu.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Vabandust, aga mina olen paljude ekspertide käest kuulnud/lugenud, et City noorteakadeemiale ei ole praegu Inglismaal väga võrdväärset.
                        See on veel hetkel liiga noor, kuid max 2-3 aastat ja sealt tulevad järgmised Inglismaa koondislased (õigemini noored kellest tulevad Inglismaa koondislased).
                        + see kui sa Euroopast ja mujalt ostad kokku või meelitad enda juurde parimad noored, mitte ise ei tee noortest parimaid, ei tee akadeemiast ülihead akadeemiat.
                        Noorteakadeemia point on ikkagi (kuidas kellelegi) noori talendikaid mängumehi klubi jaoks kasvatada, mitte lihtsalt kokku osta noori.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Ja filosoofia ei peagi olema, et PEAB ostma kedagi, aga no peale class '92 midagi ÜLIrabavat sealt tulnud ikkagi pole veel.
                          Isegi Cityl on parem noorteakadeemia kui Unitedil ja kui palju nad noori endale meeskonda võtavad?
                          Linnupojal võib isegi õigus olla. Lisaks squadi jutt et ei ole suuteline top 5 murdma. Paneks siis näiteks Blindi/Vidali (võibolla mõlema) tulekul need paberil konkurentidega võrdlema. Loodetavasti suudad asjalikult ära põhjendada, mille poolest järele antakse, kuigi ka praegu võiks tunduda kõrvatvaataja jaoks ainsa kahtlase positsioonina keskkaitse. Ja ka seal ei ole vähemalt sügavuse poolest Rojo ja võimalik, et ka Blindi tuleku korral probleemi.

                          Ja noortekadeemia jutt, no päris sellist täis väärastumist ka ei tasu pakkuda. Ehk saad tulevikus ise ka sellest aru.

                          Ning soccernomicsi jutule sooviks võrdluseks statistikat mitu klubimängu olid nt Hispaania ja Itaalia koondislased enne suurturniiri pidanud. Ei saa ju Inglismaa koondislaste numbritest oluliselt madalamad olla. Lisaks ka see, et päris mitu Hispaania koondislast mängisid/mängivad just Inglismaal.

                          E: James Wilson jooksis suvel üksinda kogu City kaitseliini üle. Neli korda

                          Kommentaar


                            Võib-olla tuligi mu jutt lihtsalt suurest frustratsioonist. Närvi ajab, et selle asemel, et harida ja aidata uusi kasutajaid soccernetis ja kokku hoida on siin ikka mingid vanad karud kes saavad sellest kõvaks kui suudavad kuidagi ära panna noorematele.
                            Mina lihtsalt avaldasin oma arvamust ning selmet kirjutada mis on valesti kirjutatud ning millest olen valesti aru saanud hakatakse vi*uks sõimama ja perse saatma.
                            Umbes 10% siin foorumis olevatest kasutajatest on normaalsed ning saavad aru, et kui keegi ei mõtle nagu nemad siis neil on oma arvamus mitte, et nad on debiilikud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              hala

                              Keegi pole sind ju per*e saatnud ju. Sa ise loobid siin alusetuid fakte noorte kohta. Murdock seletas ilusti lahti mis sa valesti kirjutasid. Ja no aastast 2009 pole nii uus kasutaja enam.
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Sinu eesmärk siin saidil ongi minu kallal vinguda nii, et ei viitsi isegi kuulata.

                                AAJAAAA, MA JU KIRJUTASIN AINULT NOORTEST??? MITTE MILLEGIST MUUST!

                                Edit: need kes siin nii kindlad on, et ManU lõpetab TOP4 teeme beti (ainult nendega kellel rohkem postitusi kui mul), kui ManU lõpetab TOP4 kustutan ma oma kasutaja ja ei tule kunagi Soccerneti tagasi, kui ManU ei lõpeta TOP4, kustutab beti vastu võtnud isik oma kasutaja.
                                Elu võimalus ühest butt-hurt faggotist lahti saada, kasutage ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X