320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Herr Vaata postitust
    Man Utd agree Vidal personal terms


    E: Vints jõudis ette. Vähemalt keegi on kahe jalaga maa peal.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Sinu eesmärk siin saidil ongi minu kallal vinguda nii, et ei viitsi isegi kuulata.

      AAJAAAA, MA JU KIRJUTASIN AINULT NOORTEST??? MITTE MILLEGIST MUUST!

      Edit: need kes siin nii kindlad on, et ManU lõpetab TOP4 teeme beti (ainult nendega kellel rohkem postitusi kui mul), kui ManU lõpetab TOP4 kustutan ma oma kasutaja ja ei tule kunagi Soccerneti tagasi, kui ManU ei lõpeta TOP4, kustutab beti vastu võtnud isik oma kasutaja.
      Elu võimalus ühest butt-hurt faggotist lahti saada, kasutage ära.
      Ma võtaks vastu küll, aga kui ma kaotan, siis mul on ainult üks kasutaja ja olekski foorumiga jokk. Sina 'kustutaks' ainult selle kasutaja ära ja siis valiks ülejäänud viie hulgast lihtsalt järgmise. Is not fair, homes.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Nüüd, kus Manchesterisse on jäänud vaid üks suurklubi, ning sellel ka pole fänne, siis on lennufirmad ja hotellid pidanud uskumatuid pakkumisi välja mõtlema, et rahvas ikka sinna kolkasse lendaks ja mänge ehk külastaks. Ehk on keegi, kes tahab oma lemmikut, kunagist hiilgust, praegustes haledatest varemetes näha.

        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Ma võtaks vastu küll, aga kui ma kaotan, siis mul on ainult üks kasutaja ja olekski foorumiga jokk. Sina 'kustutaks' ainult selle kasutaja ära ja siis valiks ülejäänud viie hulgast lihtsalt järgmise. Is not fair, homes.
          Olen lasknud mazzil kõik oma kasutajad sellega ära combine'ida.
          Still up for the bet?

          Kommentaar


            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Sinu eesmärk siin saidil ongi minu kallal vinguda nii, et ei viitsi isegi kuulata.

            AAJAAAA, MA JU KIRJUTASIN AINULT NOORTEST??? MITTE MILLEGIST MUUST!

            Edit: need kes siin nii kindlad on, et ManU lõpetab TOP4 teeme beti (ainult nendega kellel rohkem postitusi kui mul), kui ManU lõpetab TOP4 kustutan ma oma kasutaja ja ei tule kunagi Soccerneti tagasi, kui ManU ei lõpeta TOP4, kustutab beti vastu võtnud isik oma kasutaja.
            Elu võimalus ühest butt-hurt faggotist lahti saada, kasutage ära.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Olen lasknud mazzil kõik oma kasutajad sellega ära combine'ida.
              Still up for the bet?
              Naah, wussin outi täiega. Esiteks pole mul reaalselt huvi rootida Manu top 4 kohale, mis võiks 'omad' sealt välja jätta. Teiseks ja see oligi mu põhiline point, kui sa oled nagunii keegi, kes tunneb vajadust kloaagitäit kasutajaid teha, siis sinupoolsel panusel on zero credibility, son. Kolmandaks, lol @ Reintz
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Nüüd, kus Manchesterisse on jäänud vaid üks suurklubi, ning sellel ka pole fänne, siis on lennufirmad ja hotellid pidanud uskumatuid pakkumisi välja mõtlema, et rahvas ikka sinna kolkasse lendaks ja mänge ehk külastaks. Ehk on keegi, kes tahab oma lemmikut, kunagist hiilgust, praegustes haledatest varemetes näha.

                http://www.reisidiilid.ee/uskumatu-p...es-108-eurost/

                Jääb muidugi küsimus, et milleks sõita Manchesteri samal ajal, kui Wayne Rooney tukk lehvib Tallinna briisis.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Jah muidugi, Pereirast vaatasin kuidagi mööda. Seda enam. Janko läks siiski otse reservidesse, lisaks sai kuu aega pärast liitumist kohe 18 ka.

                  Aga James sõlmis lepingu siiski juulis 2012 ehk paar kuud enne 19-aastaseks saamist ja läks joonelt reservmeeskonda. Oma akadeemia kasvandikuks ei anna kuidagi lugeda.
                  Kõigega nõus! Seega kuus oma kasvandikku.

                  Vidali ruumor - sounds legit! Lähme särke ostma!
                  Pay attention to the manager!

                  Kommentaar


                    Üks keskväljur ja üks keskkaitsja palun ning aken võib sulguda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Üks keskväljur ja üks keskkaitsja palun ning aken võib sulguda.
                      Ehk siis 131 milli kulutatud ja seis põhimõtteliselt ikka sama nagu akna avamisel?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Ehk siis 131 milli kulutatud ja seis põhimõtteliselt ikka sama nagu akna avamisel?
                        Kas see 131 milli on mingi maailmarekord juba või on minna veel?
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Ehk siis 131 milli kulutatud ja seis põhimõtteliselt ikka sama nagu akna avamisel?
                          Seda minagi.
                          Ilmselgelt on tegu kõige aktiivsema aknaga by a long mile. Tõesti, ei tasuks nüüd end ära hellitada. Fännid peaksid isegi õnnelikud olema, et on toodud igale kohale üks põhimeeskonna potentsiaaliga mees, milles sügavust puudu oli (keskväli, vasakkaitse, äär ja vasakkaitse/keskkaitse).
                          Tõesti, täieliku ümbersünni tagaks veel ehk kaitse ja keskvälja mehitamist, aga miks mitte teha seda sügisel või järgmisel suvel... Esimest korda on tunne, et maailma ühe kuumeima jalgpallibrändiga klubi on oma finantsrusikat ikka täiega turul lajatanud.

                          Minu silmis võiks pigem müüa... Cleverley on saanud oma võimalused. Ei näe ta kuidagi jalgpalluri moodi välja.

                          Anderson on juba aastaid vegeteerinud. Tundub tema puhul, et ei taheta müüa seepärast, et teda lõplikult flopiks saaks nimetada. Muidugi, kui poiss flopab laenulgi, siis on temast raske lahti saada. Ja muidugi Young... Ega ta enam nooremaks ja paremaks ei muutu. Teeb ühe hea mängu ja kümme halba mängu järele.

                          Ja siis nimed, kellega vb mõnedki ei nõustuks. Hernandez... iseenesest kui ta on rahul, siis pole mul ta vastu midagi, aga samas on mehele endale ka hea, kui ta saaks siiski mänguaega. Pingil istudes on ta aina ebakindlamaks läinud.

                          Kagawast on mul ka juba nii kahju, et poisi võiks tagasi Dortmundi saata, et ta saaks seal jalgpalli ka mängida. Noo ei mängi ta meil mingit põhirolli. Selline jalgpallur siiski peaks seda tegema. Kui reaalne variant on see, et kellegi vigastuse korral saab ta nii palju mänguaega, et leiab oma kindluse ja hakkab lammutama? Senikaua loota, et kord viie mängu jooksul teda mängitades järsku maailmaklassi näha saab, on kuidagi naiivne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                            Anderson on juba aastaid vegeteerinud. Tundub tema puhul, et ei taheta müüa seepärast, et teda lõplikult flopiks saaks nimetada. Muidugi, kui poiss flopab laenulgi, siis on temast raske lahti saada. Ja muidugi Young... Ega ta enam nooremaks ja paremaks ei muutu. Teeb ühe hea mängu ja kümme halba mängu järele.
                            Pigem pole Andersoni lihtsalt kuhugi müüa. Mees pole palgakärpega nõus ja teised pole nõus tema eest sellist palka maksma. Nii ta teebki Bogarde't või uuema nimega Torrest ja mölutab.

                            Kommentaar


                              Manchester United have the most expensive squad ever assembled in the Premier League after Angel Di Maria's arrival pushed their combined value over the £400m mark

                              BIG FIVE SQUAD TRANSFER FEES
                              Manchester United £401.2m
                              Manchester City £344.15m
                              Chelsea £341.8m
                              Liverpool £245.8m
                              Arsenal £209.5m


                              Read more: http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...#ixzz3BgK2hdHb
                              Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook


                              Meistrite liiga loos täna siis, millist alagruppi loodate saada?

                              Kommentaar


                                Räha väärtus on lihtsalt niivõrd devalveerunud, et kunagine 30m on nüüd 50m jne..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X