320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Kes seda teab , võimalik ,et taheti Vidali saada või midagi ,aga läks nagu ikka.
    Ehk taheti lihtsalt viimaseks päevaks ka midagi jätta

    Kommentaar


      Viimase päeva bombshell oli Valkao, no doubt.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Radamel on official? Kui nii, on teil väravate löömise probleem lahendatud kah.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Radamel on official? Kui nii, on teil väravate löömise probleem lahendatud kah.
          Official ei ole, aga on Carringtonis. Aja küsimus peaks olema.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Welbecki müümine otsesele rivaalile, kui see nüüd ikkagi juhtub, on lauslollus. Arvake temast, mis tahate, Arsenali praegustest ründajatest on ta parem. Kaotame oma akadeemia kasvandiku, et tugevdada meeskonda, kellest suure tõenäosusega tuleb CL koha saavutamiseks olla eespool? Erakordselt rumal risk.

            Kommentaar


              Võta asja niimoodi - Welbecki müük maksab Falcao laenu kinni.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Võta asja niimoodi - Welbecki müük maksab Falcao laenu kinni.
                Asi ei ole rahas. United ei kulutaks 150 miljonit naela ühe aknaga, et siis mingi 15 miljoni pärast jaurama hakata.

                Kommentaar


                  Welbeck ja good riddance. Ma nüüd väga vabandan, aga siinkohal tahaks tõesti öelda, et õndsad on need, kes on vaimust vaesed.

                  Jah, Welbeck ei ole naturaalne ründaja, kes põrutab 15+ väravat iga hooaeg. Ta ei hakkagi seda olema. Aga ta on olnud viimastel hooaegadel ainus ründemängija, kes lisab Unitedi mängule tempot ja teravust, tema link-up-play on väga heal tasemel, rünnakul kiire söödumängu mängimisel on ta sisuliselt asendamatu lüli. Lisaks meeletu töövõime ja distsipliin, mis võimaldab tal kaitsjaid kõrgelt pressida ehk olla see nii-öelda defensive forward, kelle rolli ei ole vähimatki mõtet tänapäeva jalgpallis alahinnata.

                  Mis on olnud seni vaieldamatult negatiivne külg, on mäng kastis ja vähene väravate löömine. Ma saan täiesti aru, et ta on kohati väga frustreeriv mängija, mis muidugi osalt tuleneb ka sellest, et ta teeb üsna palju ja on palju pildis. Ja noh meeldib või ei meeldi, kuidas kellelegi, vaba maa. Aga öelda tema kohta "good riddance" on ikka üle mõistuse idiootne. Lisaks, for fuck's sake, ta on alles 23-aastane. Laseks äkki mängida ühegi hooaja puhta ründajana? Aga ei muidugi, viskame kõik vennad minema ja ostame, ostame, ostame lõppematult kümnete miljonite naelte eest Falcao suguseid palgasõdureid, kes kahe aasta pärast mängivad juba taas mõnes šeigiklubis. Good riddance...
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vincenti postist see, et kaitses rügab oleks meile kusjuures suur suur pluss. Ka siis kui Giroud terveks saab on meil tegelikult puudust vasakul äärel mängijast, kes viitsib ja suudab kaitses ka tööd teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Aga ei muidugi, viskame kõik vennad minema ja ostame, ostame, ostame lõppematult kümnete miljonite naelte eest Falcao suguseid palgasõdureid, kes kahe aasta pärast mängivad juba taas mõnes šeigiklubis. Good riddance...
                      See on nüüd jälle teise seina arvamus. Iroonia on selles, et FFP toel oleme me ise üks väheseid, kes reeglite järgi edaspidi nö šeigiklubide viisil turul musklit näidata saavad. Kui Falcao laen on edukas, ei ole mingit põhjust lasta naftaklubidel ennast üle maksta. Ja väravalööjat oli meil vaja, seda tõestavad ka senised 2 väravat 4 mängus. Welbeck ei oleks esimene valik Falcaoga või Falcaota ja tema seisukohast on aeg arusaadavalt küps edasiliikumiseks. Minna oleks ta tahtnud nii või teisiti. Probleem on müümine Arsenali ja selle mõju lühemas perspektiivis. Loodetavasti Wilson võtab tema koha akadeemia esindajana esindusmeeskonnas nii, et pikas perspektiivis oleks efekt minimaalne.

                      Kommentaar


                        Eks ma lasingi veidi meelega üle võlli.

                        Karta on, et mis konkreetselt Welbecki puudutab, siis ta läheb. Kui mitte nüüd, siis talvel või hiljemalt aasta pärast. Selles mõttes igati aus värk, et klubist anti dabroo ja mehel on muidugi õigus valida endale niivõrd tugev uus klubi kui võimalik. Kui ta tahab ründajana mängida, siis on Arsenal hetkel kõige loogilisem ja Spurs kohe järgmine. Kusjuures Spudsile võiks isegi anda, mingil selgitamatul põhjusel see mind isiklikult ei häiriks niivõrd kui Arsenalile loovutamine, isegi kui ta hooaja viimases mängus löödud väravaga manku jälle tabelis seitsmendaks jätab vms. Nii Arsenali kui Spursi sobiks ta hästi ja läheb kuidas läheb, väga tahaks näha, et ta saaks kuskil oma täielikud võimed välja mängida.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          härrased. daaniel uelbeki reisit londonisse, ekskursioonist big beni ja toweri kindlusesse ning sellestki kuidas ta biifiitereid naerma püüdis ajada, võime lugeda terve hooaja jooksul. praegu lubage mul aga käivitada KusOnFalcao-Paanikasimulaator. 3-2-1...läks!
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Küll ta hommikuks ära kinnitatakse. tegelikult vormistatakse pabereid kuni kella 12 ni homme päeval

                            Kommentaar


                              Nojah, näikse, et olen oma kui-juttudega üsna lootusetult ajast maas. Seda tahaks küll eraldi ära märkida, et 23-aastase Inglise koondislase eest akna viimasel päeval sitased 16 miljonit naela välja kaubelda oskab küll tõesti ainult manku. Fuck off Ed.

                              Aga mis seal ikka, pole Dannyboy esimene vahva sell, kes minu kurvastuseks mujale liigub, ega jää ta ka viimaseks. Vähemalt ei läind rsk Pooli või Citysse.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                ses suhtes on hea, et tottsi mingisugune townsend+10milli=j-rodriguez diil läbi ei läinud, muidu oleks küll eestlase kombel hangu ja tõrvikuga arvamust avaldama läinud.

                                suvitav mis d-weli manku vastu väravalöömise koef on.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X